Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ordu Çevre Yolu Projesi
« önceki   12345 ... 222324   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 4
oğuzhan şat
5 yıl önce - Cum 31 Oca 2014, 09:35

Alıntı:
çevre yolundaki son gelişmeler neler, uzun bir süredir kimse bir şey yazmamış, ne zaman bitirilmesi amaçlanıyor?

Yolun bitirilmesi 2016'yı bulmazsa iyi olur diyorum amma, Çalışmalarda beklenmedik zorluklarla karşılaşılıyor, Hesaplanan tempo tutturulamiyor.

oğuzhan şat
5 yıl önce - Cum 31 Oca 2014, 09:44

Alıntı:
çevre yolunun yapılış amacı zaten diğer şeihrlerden gelen ve giden araçların şehir içi trafiğine girmeden, trafiği azaltması için yapılıyor.

Almanyada transıt yollar, Otoyollar şehir merkezlerinden geçmez, Otoyolların çevresi ağaçlandırılmış,orta bolüm bile birtür bitkilerle kapanmış, karşıdan gelen aracın ışığını dahi gömüyorsun.

oğuzhan şat
5 yıl önce - Cmt 01 Şub 2014, 10:41

Yokmu projeyle ilgilenen bir Ordulu.
İşler ne aşamada bir haber alamıyoruz.

oğuzhan şat
5 yıl önce - Pzr 02 Şub 2014, 16:48

Yokmu projeyle ilgilenen bir Ordulu.

oğuzhan şat
5 yıl önce - Pts 03 Şub 2014, 08:07

Rizeli yol için Şehrin deniz görüşünü kesen Viyadük'e razı oldu, Yeterki yol olsun, Yol medeniyettir düşüncesyle.
Rizeyi boydan boya geçen eski yol varken, sahilden 2.bir yol daha yapıldı.
Oda yetmedi, Hemen yanında Karadeniz sahil yolu dediğimiz yol Viyadük'le geçti. Oda yetmedi Rize Güney çevre yolu yapılıyor.
Oysa, Ordulu, Ünyeli tek şerit yola 50 sene katlandı durdu.
Sonunda Rizeli Başbakan geldi'de Çevre yolu görecekler.
Yıllar sonra Ordu'dan Adam çıktı sandık, Ama olarda içi boş çıktı.
Başbakanımızı arkadan hançerlemeye kalktılar.
Rizenin kumaşıyla Ordunun kumaşının farkını gördünüzmu?

oğuzhan şat
5 yıl önce - Pts 03 Şub 2014, 08:18

Rizeli gündüz fabrikasında işnde çalıştı, Dağlara, Tepelere yol yaptı.
Ordulu Gece çalıştı, Nufusunu artırdı.
Büyükşehir oldu.
Maşallah

bahattinsevim

5 yıl önce - Sal 04 Şub 2014, 09:01

Arkadaşlar haftasonu kayseriden Orduya geldim en son 3-4 ay önce gelmiştim Ünye ye gelmeden yeni Tünel açılmış 2 km lik, ne zaman açıldı acaba hala inşaat gibiydi yollar

emrullah
5 yıl önce - Sal 04 Şub 2014, 09:45

Arkadaşlar yol ile ben ilgileniyorum tam gaz devam ediyor.Tünel ve viyadük çalışmaları şuanda daha aktif çalışılmakta tünellerin birleşmesine az kaldı.
Bir kaç kamulaştırma sıkıntısı var ama halledileceğini biliyorum Allah izin verirse belirtilen tarihlerde yol bitmiş olucak.

oğuzhan şat
5 yıl önce - Sal 04 Şub 2014, 10:01

Alıntı:
Arkadaşlar yol ile ben ilgileniyorum tam gaz devam ediyor.Tünel ve viyadük çalışmaları şuanda daha aktif çalışılmakta tünellerin birleşmesine az kaldı.
Bir kaç kamulaştırma sıkıntısı var ama halledileceğini biliyorum Allah izin verirse belirtilen tarihlerde yol bitmiş olucak.

Teşekkür ederim emrullah bey.
Artık bu gazlan 6 Ay daha giderim, 6 Ay sonrada Ordu'dan geçerken görürüm, 2014 Yılnı bitiririz.
2015'de Rize'den dönüşümüz Yeni yolumuzdan olur İnşallah.. Allah kerim.

sambay

5 yıl önce - Pzr 25 May 2014, 21:02

Güncellenen Google Earth görüntülerinde çalışmalar çok net çıkmış. Görüntüler 22 Nisan 2014'e ait.

Normal fotoğraf olmadığı için, uydu görüntüleri ile idare edeceğiz artık.

(Başlangıç ve 1.Tünel Girişi)

(1. Tünel Çıkışı ve 2.Tünel Girişi)

(2. Tünel Çıkışı)

(Ulubey Yoluna Yapılan Viyadük)

sayfa 4
« önceki   12345 ... 222324   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM