Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Burç

6 yıl önce - Cmt 10 Mar 2012, 07:49

Safir'in gerçek yüksekliği 236 m imiş, anteni de sayarsan 266 oluyor.

Meridyan'a benziyor çünkü bunu da Varyap yapıyor.
Adamların elinde hazır şablon var herhalde.

anıl gumusel
6 yıl önce - Cmt 10 Mar 2012, 13:16

İşte bu proje ile ilgili televizyonda gösterilen reklamlar..

handecik
6 yıl önce - Cmt 10 Mar 2012, 14:21

topkapı sarayı da yıkılıp gökdelen otel yapılmalı. araplar iyi para bırakır oraya

ALİFDN

6 yıl önce - Cmt 10 Mar 2012, 14:55

Reklam filmi harika.. Yükselen türkiyemize böle projeler yakışır.İnşallah kentsel dönüşüm yasasının da çıkmasıyla istanbuldan başlayarak tüm Türkiye şehirleri sil baştan yeniden yapılacak.fazla değil 8-10 yıl sonra bambaşka bi Türkiye görecez bu gidişle ..

Alıntı:
topkapı sarayı da yıkılıp gökdelen otel yapılmalı. araplar iyi para bırakır oraya

Siz istanbulda yaşamıyosunuz galiba..Topkapı sarayının da dahil olduğu bölge,eminönü ve tüm haliç çevresi tarihi yarımada sınırları içinde kalıyo. Dolayısıyla oralardaki yapılara yükseklik sınırlaması var;yani sadece belli bölgelerde yüksek yapılaşmaya izin var.Ataşehir,levent,maslak bölgesi gibi...

metehan88
6 yıl önce - Cmt 10 Mar 2012, 15:41

Osmanlıya öcü gibi bakanların, yerden yere vuranların, her fırsatta acımasızca eleştirenlerin işlerine gelmeyen bir şey olduğunda Osmanlı eserlerinin savunucuları rolüne girmeleri bana çok komik ve yapmacık geliyor. Amaç her şeye muhalefet olmaktan başka birşey değil

Tevfik Akdora
6 yıl önce - Cmt 10 Mar 2012, 20:45

Bu tip projelerin Anadolu Yakasına yapılması şehrimiz açısından harika bir durum. Ne Avrupa yakasındaki keşmekeş trafiği daha da berbat bir hale getirmez ne de Beyoğlu vb. semtlerin tarihi silüetini değiştirmez. Gökdelen için en uygunu Anadolu Yakası.

Murat Caner
6 yıl önce - Cmt 10 Mar 2012, 20:53

Alıntı:
ama anlamadigim bir sey var. Finans merkezinde, ence konutlarin ve rezidanslarin yeri yok.. Finans merkezi demek. sadece ticaret ve finanslan alakali binalardan olusur..

Amaç finans merkezi değil ki. Boşlukları değerlendirmek. Uzunçayır ile Kozyatağı arasına yeni trafik sıkışıklığı, gişe kuyruğuna yeni lüks araçlar geliyor.

coskun cetinkaya
6 yıl önce - Pzr 11 Mar 2012, 00:51

Alıntı:

Gayet güzel bir fikir...neden daha önce düşünen çıkmadı acaba...

Bulut Turhan

6 yıl önce - Pzr 11 Mar 2012, 01:47

TV'de reklamlarda görünce Meridyen zannetmiştim ancak şimdi gördüm ki aynı proje değilmiş.
Bana bir faydası ya da zararı yok.Hayırlı olsun diyelim.

Burak.
6 yıl önce - Prş 22 Mar 2012, 21:28

Çok güzel olacak gibi

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 222324   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet