Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
wedatben28

4 yıl önce - Çrş 01 May 2013, 18:28

Ben bu wc lerden Sultanahmet meydanında da gördüm... Turist olarak kendimi düşünürsem şöyle kafamı kaldırmış BİNBİRDİREK SARNICINA ve onun üzerindeki yapıta bakarken gözümü yanındaki o modern denen WC alıyor.. bence tam sultanahmet meydanının göbeğine konmamalıydı....

İster istemez koku da geliyor...

Kullanan sayısı çok da fazla.. işe yarıyor mu? evet... ama başka bir yer olmalıydı...

Übermut

4 yıl önce - Prş 02 May 2013, 09:27

Dün inceleme fırsatı buldum..Sağlık AŞ'yi tebrik ediyorum çok modern ve kullanışlı bir işletme olmuş..Kenarda köşede bir umumi wc'yede 1 tl veriyorsun burada hiç olmazsa değiyor..

Ertan Akyüz
3 yıl önce - Pts 03 Ksm 2014, 21:20

Özellikle Eminönü-Karaköy bölgelerinde 1TL ye WC işletenler var ama verdiğiniz paraya deymiyor çoğu tuvalet ve lavobo pislik ve koku içerisinde insanın kusacağı geliyor zannediyorsam buraları denetleyen kimselerde yok!

farukaytac
3 yıl önce - Sal 04 Ksm 2014, 08:47

Sağlık AŞ bu işi temiz ve modern bir şekilde yapıyor, verilen hizmete göre fiyat gayet makul.Sağlık AŞ'yi tebrik ediyorum.

Burç

3 yıl önce - Sal 04 Ksm 2014, 08:51

65 yaş üstüne bu tuvaletlerin bedava olduğunu da ekleyelim...

Cemoli D18
3 yıl önce - Çrş 05 Ksm 2014, 01:44

Mecidiyeköy'de yeni yapılanı kullanma fırsatım oldu lokanta gibi içi o derece temiz ve ferah.
Her türlü durumu düşünerek yapmışlar tebrikler..

Burç

3 yıl önce - Çrş 19 Ksm 2014, 11:58

Bostancı sahilde :

(+)

B.Engin Akyıldız

3 yıl önce - Çrş 19 Ksm 2014, 12:05

İstanbul'un en büyük eksiklerinden biridir bu umumi tuvalet işi.Belediyenin bu işe al atıp modern tuvaletler oluşturması çok güzel bir uygulama,inşallah en kısa zamanda dahada yayılır.Emeği geçenleri kutlarım ve bir İstanbullu olarak teşekkürü borç bilirim.

B.Engin Akyıldız

3 yıl önce - Çrş 19 Ksm 2014, 12:11

Bu arada akbil'de geçiyormuş galiba?

Burç

3 yıl önce - Çrş 19 Ksm 2014, 12:23

Evet akbil geçiyor, bu yüzden 65 yaş üstü de bedava.

Alıntı:
İstanbul'un en büyük eksiklerinden biridir bu umumi tuvalet işi

Aslında yurtdışına göre İstanbul'da tuvalet "eksiği" yok.
Cami olan her yerde tuvalet mevcut. Örneğin bir New York'da insanlar resmen yollara işemek zorunda kalıyor. İstanbul'da ise "temiz" tuvalet bulmak sorun oluyordu. Belediyenin bu işe el atması çok iyi oldu.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet