Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 17
murad_1299
5 ay önce - Cum 11 Oca 2019, 17:57

O boşluğu başka bir şeyle doldurmak ve o ortamdan uzaklaşmak lazım

cCcenk38
5 ay önce - Cum 11 Oca 2019, 18:04

Bilmem kac sene once bir kizi sevmistim, ilk kez birisine gercekten asik olmustum.

Arkadaslarim da biliyordu. Harbiden seviyordum kizi ama o beni istememisti. Sonra sozde arkadasimla kizi dans ederken gormustum. Orada uyarmistim yapma yoksa pisman olursun diye. Dinlemedi..

Cikista bekliyordum herifin gelmesini. Aradan bir kac saat gecmisti. Sonra geldi supurge sopasiyla olduresiye dovmustum. Arkadaslar orada mudahale etti yoksa iti gebertecektim. Karnina nasil vurduysam sopayla arkadaslar hala yara izi var diyor. Tabii ben bu sahisla konusmuyorum artik. Gorunce yuzune guluyorum kafasini ceviriyor o da .

Gokhan Bayraktar
5 ay önce - Cum 11 Oca 2019, 18:10

20 senedir tek bir iliskim var Asik olmusuz herhalde

Misafir df5

4 ay önce - Çrş 20 Şub 2019, 04:09

Hep başka kadınlar oldu benim için ilgi bazen ihtiyaç duyulan şey ancak yalnız kalıp yastığa başını koyduğunda birisinin gülümsemesini unutturmuyorsa o ilgiler bir paranızı bir yerde bırakmışsınız demektir ve aşk bu sanırım.

alperen 465

1 ay önce - Çrş 08 May 2019, 23:26

Aşık olduğum kız beni aldatmıştı en son ruhani olarak hasta olduğunu sanıyordum bunu bir arkadaşıma anlatmıştım sonra bi baktım ki 15 ay sonra anlattığım arkadaşım o kızla çıkıyor birlikteler yani kızada söylememiş benim arkadaşım olduğunu daha sonra kızla iletişime geçtim çok öfkeliydim gerçekten çok öfkeliydim bana hastalandığını söyledi kahroldum diyebilirim bir buluşma ayarladık heyecandan buluşma yerine 2.5 saat önceden gittim stresim gitsin diye yanıma bir geldi ki aman Allahım yok böyle birşey o an herşeyi unuttum ben görünce sinirden bağırıp çağırıp suratına tükürürüm diye umarken onu görünce aptal aptal gülmeye başladım herşeyi geçtimde ona sarılmak istiyordum İnan’ın size anlatamam ilk Öncelerde onu bir çocukluk lise aşkı sanıyodum kendi içinde öldürdüğümü varsayıp kendimi kandırıyodum ama görünce büyülendim adeta gözlerine bir baktım elim ayağım boşaldı dilim dilime dolaştı şu mesajı yazarken bile heyecanlanmadım değil onu öyle bir sevmişim emek vermişim ki kestirip atamıyorum belirli prensiplerimin hepsinin dışına çıktım bir babanın kızını sevdiği gibi seviyorum onu öyle şanslıyım ki bu duyguları ona karşı ben hissediyorum bir başkası değil onu sevmeyi bile seviyorum onun ismini bile seviyorum hiç böyle olmamıştım yazacak ve söyleyecek çok kişi bulamadığım için buraya yazdım umarım değer görür.

~alperen 465~

sayfa 17
« önceki   123 ... 151617
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET