Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Yeni Nokia N9
« önceki   1234

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 4

Nokia N9 alır mısınız?
Nokia'nın devri bitti 61.2%  61.2%  [41]
Çok güzel telefon, alırım 25.4%  25.4%  [17]
Bir farklılığı yok, almam 13.4%  13.4%  [9]
Toplam Oy : 67

emreberkay
5 yıl önce - Çrş 19 Eyl 2012, 22:33

Alıntı:
Nokianinki dokunmatik degil basmatik

Alıntı:
Nokia, dokunmatik olayında Apple ve Samsung'un oldukça gerisinde.

Allah aşkına hanginiz kullandı ki N9'u? iPhone bile kullandım N9 hassasiyet olarak piyasadaki her telefondan çok çok iyi. Sadece 5800 kullanarak haksızlık yapmayın lütfen. Hiç olmazsa teşhir malı kavramı var onlardan faydalanın tavsiyem.

UfukRaifoğlu

5 yıl önce - Çrş 19 Eyl 2012, 22:44

Feriştahı gelse nokıa yı bu durumdan kurtaramaz atı alan üsküdarı geçti.

erdoğan06tr
5 yıl önce - Çrş 19 Eyl 2012, 22:57

Eğer Nokia Symbian'ı bırakıp hazır elinde olan MeeGo'ya birkaç yıl önce geçseydi, bence çok daha iyi bir yerde olurdu. Kullanması gayet keyifli bir telefon. Fakat bu işletim sistemini kullanan tek telefon olduğundan dolayı uygulama sayısı epeyce az. Bu yüzden bu telefonu almam.

Ahmet BAHADIR
5 yıl önce - Çrş 19 Eyl 2012, 23:05

Nokia halen dokunmatik teknolojinde Samsung,Apple ve Htc'nin çok uzağında olsa da yine de kendi teknolojini de geliştirdiği aşikar

Ama bu saatten sonra Nokia değil dokunmatik,üflemetik bile yapsa Android'e geçmediği sürece ezilmeye mahkum

emreberkay
5 yıl önce - Çrş 19 Eyl 2012, 23:09

Alıntı:
Eğer Nokia Symbian'ı bırakıp hazır elinde olan MeeGo'ya birkaç yıl önce geçseydi, bence çok daha iyi bir yerde olurdu. Kullanması gayet keyifli bir telefon. Fakat bu işletim sistemini kullanan tek telefon olduğundan dolayı uygulama sayısı epeyce az. Bu yüzden bu telefonu almam.

asıl neden de bu işte tercih edilmemesinde. microsoft nokia'nın en büyük silahını kendi elleriyle mahvetti. kasten de yaptı bunu. Ama MeeGo ilerde Nokia'nın kapatılan linux departmanı tarafından bağımsız olarak geliştirilecek olan bir yazılım demedi demeyin.

emrenmert

5 yıl önce - Çrş 19 Eyl 2012, 23:09

Nokia'nın saltanatı Apple ve Samsung tarafından çoktan yıkıldı.

aykutsan
5 yıl önce - Cum 21 Eyl 2012, 19:11

Kısaca Nokia Baba telefonu...

Tercihim android,ios işletim sistemi...

İlker ERDEM
5 yıl önce - Cum 21 Eyl 2012, 19:14

Arkadaşlar iphone samsung htc gibi markalar akıllı telefonda çağ atladıkları zaman nokia N8 symbian işletim sistemli bir telefonla rekabet etmeyi denedi nokianın acilen işletim sistemini değiştirmesinde çok fayda var yoksa eski günlerini unutacak gibi

OZAN44
5 yıl önce - Cum 21 Eyl 2012, 19:17

iyi bir telefon yapmışlar ama bence türkiye piyayasında nokia eski günlerine dönemez çünkü samsungun piyasada bu özelliklerle 4-5 telefonu var

aykutsan
5 yıl önce - Cum 21 Eyl 2012, 19:22

İşletim sistemini ios gibi yaparsa iyi olur.

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET