Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Yeni Nokia N9
« önceki   1234   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3

Nokia N9 alır mısınız?
Nokia'nın devri bitti 61.2%  61.2%  [41]
Çok güzel telefon, alırım 25.4%  25.4%  [17]
Bir farklılığı yok, almam 13.4%  13.4%  [9]
Toplam Oy : 67

Doğukan Kahraman
6 yıl önce - Pzr 25 Arl 2011, 00:03

Alıntı:
Nokıanın en sadık Müşterilerinde ve sitemizin Üyesi Dogukan Kahraman bu telefonlardan birini alacak mı acaba..

yok alır birde bozuk çıkarsa bu Avrupa İnsan hakları mahkemesinde biter valla

Allah göatermesin kardeşim. Kurtuldum Nokia denen kalitesiz cihazdan. Samsung aldım, gayet memnun kaldım. Nokia'nın işi bitmiştir. Bunlar sadece reklam ve para tuzağı. Bu N9'u alanlar 1 hafta sonra bu sitede yardım başlıkları açmaya başlarlar. Nokia diye bir telefon markası yok artık.

goktanpulcu
6 yıl önce - Pzr 25 Arl 2011, 00:21

Alıntı:
Nokıanın en sadık Müşterilerinde ve sitemizin Üyesi Dogukan Kahraman bu telefonlardan birini alacak mı acaba..

yok alır birde bozuk çıkarsa bu Avrupa İnsan hakları mahkemesinde biter valla

Ben de ilk ondan yorum beklemiştim. Çok sadık Nokia'ya kendisi.

Nokia Oro

Bence N9 daha güzel bir telefon Oro'dan.

Süreyya Kazanciogullari
6 yıl önce - Pzr 25 Arl 2011, 01:12

Belki biraz eski kafaliyim, Cep telefonu gibi cok hizli eskiyen bir teknolojik alete, altin gibi hic eskimeyen ve degerini yitirmeyen degerli bir maddeyi kullanmak, bana acayip sacma geliyor.

Herhalde parasi aklindan cok olanlar aliyordur bu ürünleri.

mesutkaya

6 yıl önce - Pzr 25 Arl 2011, 01:30

Nokia'nın, dokunmatik telefonun nasıl yapıldığını birilerinden öğrenmesi lazım. Yada dokunmatik telefon yapmaması lazım.

hasanlive
6 yıl önce - Pzr 25 Arl 2011, 01:35

Nokianinki dokunmatik degil basmatik

DenizYlçnky

6 yıl önce - Pzr 25 Arl 2011, 01:55

Alıntı:

Belki biraz eski kafaliyim, Cep telefonu gibi cok hizli eskiyen bir teknolojik alete, altin gibi hic eskimeyen ve degerini yitirmeyen degerli bir maddeyi kullanmak, bana acayip sacma geliyor.

Herhalde parasi aklindan cok olanlar aliyordur bu ürünleri.

Kullanılan altın, bazı özel devrelerde eser miktarda kullanılıyor. Bir akıllı telefondaki altın 10 tl'yi geçmez.
Zaten telefonları geri dönüştürüp altın çıkaranlar var. Ama bu işlem masraflı.

Telefonları bu kada pahalı yapan teknoloji tabanlı soygundur. Hakkettiği fiyatın katlarca fazlasını pazarlıyorlar.

Ayrıca telefonun ömrü kullanıma bağlı değişiyor. Gerçi günümzde çoğu kişi bozulduğu için değil daha üst model almak için telefon değiştiriyor.

samet cosqun

6 yıl önce - Pzr 25 Arl 2011, 02:38

Alıntı:
Nokia Oro

Etrafına hava atmak için, statü göstergesi olarak kullanmak için bu altın kaplama telefona TL değeriyle 2,3 gerekirse 4 bin verecek insanlar çok.

Güzel bir pazarlama stratejisi.

Ben Nokia'yı bırakalı 10 sene oldu ama Nokia'nın başında kafası çalışmayan insanların olduğunu düşünmüyorum.

Muhammed Edip Balkaya
6 yıl önce - Pzr 25 Arl 2011, 12:46

Alıntı:

Nokia'nın, dokunmatik telefonun nasıl yapıldığını birilerinden öğrenmesi lazım. Yada dokunmatik telefon yapmaması lazım.
hiç te öyle değil ben bir ay önce nokia c6-01 aldım dokunmatiği gayet hassas denemnizi tavsiye ederim

inanç09
6 yıl önce - Pzr 25 Arl 2011, 14:55

dokunmatik telefonları ruhsuz aşırı sanal buluyorum ben tuşlara basarak mesaj yazmayı numara çevirmeyi menülere girmeyi seviyorum asla dokunmatik telefon almam bu yüzden 4 senedir elimdeki telefonla kalakaldım sanırım kullanılma ihtimali kalmayana dek kendi telefonumu kullanacağım ama memnunum N82'imden

mesutkaya

6 yıl önce - Pzr 25 Arl 2011, 17:11

Alıntı:
hiç te öyle değil ben bir ay önce nokia c6-01 aldım dokunmatiği gayet hassas denemnizi tavsiye ederim

Nokia, dokunmatik olayında Apple ve Samsung'un oldukça gerisinde.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET