Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Diyarbakır Yatırım ve Proje Haberleri
« önceki   123 ... 252627 ... 353637   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 26
nevedaa
9 ay önce - Çrş 31 Oca 2018, 14:44

ceylan awm kadar büyük olacagını tahmin ediyorum arazı ölçeği aynı

nevedaa
9 ay önce - Çrş 31 Oca 2018, 14:55

katılıyorum sana ömer

Misafir 5c7

9 ay önce - Çrş 31 Oca 2018, 15:39

Keşke yazarken birazda düşünmeyi öğrensen sonra insanlari aşağılasan.

Ömer
"ticaret sanayi kültür ve turizm kenti olma yolunda hızla ilerliyor. Bunun en bariz kanıtıda şu an ki plaza inşaatları ve avmler"

Üretim olmadan Avmlerle bir şehrin ticaret kenti olacağını düşünüyorsun. Doğru DIŞA BAĞIMLI TİCARET. sanayi, kültür ve turizmin avmlere bağlı olduğuna inanıyormusun hakkatten. Plaza ve avm sayısına göre bir şehir nasıl gelişir? Üretim ve innovasyon olmayan bir şehirde 1000 tane plaza, gökdelen olsun ne farkeden(örneği arabistandır.) bu şehirde üretim yok. Bu yüzden bir avm açıp digerini kapatiyoruz.

Kültür ve turizmmiş. Sen şöyle birşey duydun mu hayatında. Meşhur avmleriyle ünlü otantik kent ahahahaj. Söylemesi bile komedi. Avmlermizde doğu kültürü dolu bir serüven ahahaja. Gelin ve kültürümüze(avmlerimize) bir göz atın. Sen istanbula gidip kapali carşi yerine avmlerde her yerde bulabileceği mağazaları gezen bir salak gördün mü hayatında???? Veya sultan ahmet yerine maslak'a gökdelenleri görmeye giden birini?

osman21
9 ay önce - Çrş 31 Oca 2018, 18:39

Diyarbakır dayken ben de görüp merak etmiştim. Bilgilendirme için teşekkürler yasin

AVM O bölgeyi daha da guzellestirecektir
Mahabat bulvari once nef21 sonra cadde 75 , yeni plazalarin altindaki dukkanlar derken bu AVM ile birlikte artik sadece cafeler degil alis eris merkezi de olacaktir.

(+)

(+)

(+)

nevedaa
9 ay önce - Çrş 31 Oca 2018, 20:12

bu yatırım gercekse başlık açılmalı osman hocam bekçiye sormadın mı yatırımla ilgili detayı

osman21
9 ay önce - Çrş 31 Oca 2018, 20:44

inan soracaktım. Ama kimseyi göremedim. Hem bekçiye sorma işi senin uzmanlık alanın yanilmiyorsam

Projeyle ilgili görseller ortaya çıkınca başlık açarız.

Yasin Aslanhan

9 ay önce - Çrş 31 Oca 2018, 23:50

Rica ederim Osman abi. Başlık konusu dediğiniz gibi görseller proje detayları ortaya çıktığında açılır. Ceylanlar sanırım 52 dönüm üzerine kurulu, bu ise 54 dönüm üzerine kurulacak. Öyle bir şeyler duymuştum

drserhad

9 ay önce - Prş 01 Şub 2018, 10:13

herkese merhaba.
işaretlenmiş olan alan yaklaşık olarak 62 dönümlük bir alan. tabi tamamı kullanılacaksa.

AVM olması bence şehre bişey kazandırmıyor. lunapark civarı için, sadece o bölge için düşünecek olursak evet iyi bir gelişme ancak Diyarbakıra birşey kazandırmaz AVM. misafir arkadaşın belirttiği gibi üretim olmadığı sürece ancak bir avm açar bir avm kapatırız. önemli olan üretime yönelik yatırım yapmak.
böylelikle hem bir artı değer oluşturulur hem de yeni yatırımların önü açılır..
yine de hayırlı olsun amedimize.

Clouvvre
9 ay önce - Prş 01 Şub 2018, 16:36

Otogarın yantarafinda yükselen yapının ne olduğunu bilen varmı ?

(+)

(+)

(+)

(+)

Kurtuluş21

9 ay önce - Prş 01 Şub 2018, 16:49

Luna park karşısına avm yapılması bölge için kolaylık olur ama kentteki diğer avm leri etkiler şayet Ceylan Park veya Forum kadar büyük olursa...

Umarım Decathlon, Carrefour Gurme veya Macro Center, Rossman gibi markaları Diyarbakır'a getirir yoksa birbirinin kopyası avmler olur.

Otagar civarında ki yapı Plaza gibi duruyor.

sayfa 26
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 252627 ... 353637   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET