Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Diyarbakır Yatırım ve Proje Haberleri
« önceki   123 ... 242526 ... 353637   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 25
drserhad

9 ay önce - Sal 23 Oca 2018, 00:42

arkadaşlar herkese merhaba !

yukarıdaki fotoğrafta işaretlediğim alan ile alakalı bir bilginiz var mı diye soracaktım.
devase büyüklükte(yaklaşık 676 dönüm) bir alan ve belediyenin imar planında kent ormanı olarak geçtiğini duymuştum.
geçenlerde o bölgede yapılan bir inşaatın tanıtım broşürüne bakarken fark ettim. bu bölgeyi işaretleyip "kent ormanı" yazmışlardı.
bu büyüklükte bir alan ağaçlandırılırsa eğer, gerçek bir ormana dönüşür. düşüncesi bile çok güzel gerçekten.
belediyenin kente yapıp yapabileceği en güzel proje de bu olur bana göre.

bu arazi ile ilgili belediyenin son planı nedir bileniniz var mı acaba ?

herkese iyi haftalar

[/img]

osman21
9 ay önce - Çrş 24 Oca 2018, 15:29

(+)

Kayapinar da daha önce yapımı durdurulan batıgöz hastanesinde çalışmalar tekrar başlamış.

Diyarbakır 'ın böyle bir merkeze ihtiyacı vardı. Umarım alanında uzman kişileri şehre getirirler.

Yasin Aslanhan

9 ay önce - Çrş 31 Oca 2018, 12:37

Arkadaşlar Optimium Diyarbakır'da çok büyük bir AVM yapacak. Yeri belli, inşaat yakın zamanda başlayacak. Paylaşıldıysa daha önce affola..

erhan24
9 ay önce - Çrş 31 Oca 2018, 13:11

Ulaşabilecegimiz bir link. Ve yeri haritada işaretlermisin sana zahmet

Yasin Aslanhan

9 ay önce - Çrş 31 Oca 2018, 14:04

Luapark karşısı işaretlediğim alanda yapılacak Optimum AVM

Şuanda herhangi bir bilgi yok, sadece tapuda tesadüfen ev alımında optimum AVM yetkilileri oranın tapusunu alıyordu, AVM yapacaz dediler.

Misafir 00d

9 ay önce - Çrş 31 Oca 2018, 14:14

Diyarbakırın heryeri avm oldu. Bu nedir arkadaş. Bu nasil bir avm çilgınlığı. Şehirde zaten 6 tane var neyimize yetmiyor. Avm den baska eglencesi yok mu bu milletin. Alım gücü zaten yerlerde. Avmye birsey almaya gidenden çok gezmeye gidiyor millet.

erhan24
9 ay önce - Çrş 31 Oca 2018, 14:26

Bilgilendirdiğin için saol o bölgeye yeni yerleşim yerine şart awm.

Ömerg21
9 ay önce - Çrş 31 Oca 2018, 14:32

Alıntı:
Arkadaşlar Optimium Diyarbakır'da çok büyük bir AVM yapacak. Yeri belli, inşaat yakın zamanda başlayacak. Paylaşıldıysa daha önce affola..

m
bilgi için tşkler yasin kardeşim dün oradan geçerken etrafı inşaat alanı için kapatılıyordu o bölgeye bir avm şart idi

Yasin Aslanhan

9 ay önce - Çrş 31 Oca 2018, 14:37

Evet Ömer, o bölgeye hitap edecek güzel bir avm olacağını düşünüyorum.

6 tane yetmez mi diyen arkadaş, fazla mal göz çıkartmaz

Ömerg21
9 ay önce - Çrş 31 Oca 2018, 14:44

Avm fazla diye misafir dolaylı olarak keşke düşünme kabiliyetin olsa
Diyarbakır demek ;
Alt yapı kısmı büyük oranda tamamlanmış bundan sonraki süreçte kent ortadoğuya hitap edecek ticaret sanayi kültür ve turizm kenti olma yolunda hızla ilerliyor. Bunun en bariz kanıtıda şu an ki plaza inşaatları ve avmler
İleride 5 yıl geçsin ne demek isteğim daha iyi anlaşılacaktır

sayfa 25
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 242526 ... 353637   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET