Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Forum Kayseri [AVM]
« önceki   123 ... 969798 ... 101102103   sonraki »

ANA SAYFA -> KAYSERİ
cevap yaz
sayfa 97
Misafir 8d0

9 ay önce - Prş 17 Oca 2019, 10:36

Hakanbaysal avm ye gitmiyorum ben.planlı şehirlerde şehir merkezinde avm olmaz onu demek istiyorum

Alper Tekkuş

9 ay önce - Prş 17 Oca 2019, 10:47

Alıntı:
Yazdığın yazıda bir GRAM mantık var mı acaba! Sen kışın üşümeyesin diye bu şehrin göbeği, biz gayserinin yillilerinin tabiriyle YÜZÜĞÜN DAŞI'nı üç kuruş paraya! sattı. İstese çok rahatlıkla o araziyi elin gavuruna 49 yıllığına kiraya verebilir 49 yıl sonra o toprak parçası yine bu memleketin çocuklarının olurdu. Bence herkes bildiği konularda yorum yapmalı. Lafa bak ya, iyi ki burası satıldı kışın üşümüyoruz diyor

MANTIK ARIYON DA HAYBEYE YAZIYIOOOON SANIRIM YABANCISIISIN HOŞ GELDİN KAYSERİMİZE 1. O PROJE SAYESİNDE KOPYALA YAPIŞTIR ILE TÜM ŞEHİRLERİMİZ YENİ STADLARA KAVUŞTU ONU GEÇ O UCUBE BETON YIĞINI STAD VAR YA YILIN 365 GUNUNDE SADECE 17 GÜN 2 ŞER SAATTEN 34 SAAT BAK SENİN GÜZEL GÖNÜN İÇİN HADİ SANA 34 DEĞİL 48 SAAT KULLANILAN YANI KOCA SENEDEN 2 GÜN KULLANILAN DİGER 363 GÜN MOLOZ YIĞINI OLARAK BEKLEYEN Bİ YERDİ HAAA SİZE3 BEN NE ANLATSAM BOŞ HASEKİ BAŞKAN TRAMVAY PROJESİ GETİRENE KADAR 70 MODEL MAGISRUS DOLMUŞDA EL UFALAYIP KIŞ GÜNÜ PIKNIK TUPU ILE ISINARAK YOLCULUK EDERDI ÖYLE SOSYAL MEDYADA DA YOKTU KIMSENIN GIKI ÇIKMAZDI IYILIK HEP BATAR BIRILERINE

leventdlo1
9 ay önce - Prş 17 Oca 2019, 10:52

Alıntı:
SANIRIM YABANCISIISIN HOŞ GELDİN KAYSERİMİZE

Kayseri değil Gayseri. Biz yilliler öğle diyok!

Alper Tekkuş

9 ay önce - Prş 17 Oca 2019, 10:55

Alıntı:
Misafir 8d0 bizde memleketin her tarafi yesillensin park yapilsin istiyoruz ama alisveris merkezleride yapilacak tabi. Sehrin icine de yapilir disinada. Bunun bir standardi yok. Alis veris merkezi sehrin icinde olunca sen gitmiyormusunda burda edebiyat yapiyorsun.

Hakan abi bu zat-ı muhteremler kışın şehirde nereye gider çarşıda ben merak ettim doğrusu hadi FOROMU KALDIRDIK YERİNDE O KÖHNE STAD VAR 1 YER SÖYLESİN ....
ALMER DERSE ŞAŞMAM .... ŞEHİRDE O KADAR POLONYALI TURİST VAR ERCİYESTEN ŞEHRE İNİYORLAR ŞU ANDA GİTTİKLERİ TEK YER FORUM HADİ O DA OLMASA ALMER DER BİRİ

Misafir 8d0

9 ay önce - Prş 17 Oca 2019, 10:59

Kayserideki tek sosyal yaşam alanı avm olduğu için bu kadar avm avm demenizi anlıyorum

sayfa 97
« önceki   123 ... 969798 ... 101102103   sonraki »
ANA SAYFA -> KAYSERİ