Ana Sayfa 930 bin Türkiye Fotoğrafı
İzmir Balıklıova-Mordoğan-Karaburun güzergahında yol inşaatı
« önceki   123 ... 131415 ... 383940   sonraki »
Ana Sayfa -> ULAŞIM - Ege
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
burcin sait 2
1 yıl önce - Prş 03 Ekm 2013, 17:29
yeni haber bilgisi olan ?

artık kış ayı geldi artık haber almakta sorun yasıyacagız nedir son durum acaba umarım bu yol bu ayın ortalarında acılır eger acılmazsa 2. verdikleri sozdede duramamıs olucaklar karayollarına olan guvenımızı zedeliyecekler su an universite nedeni ile il dısındayım bayramda izmir'e gelicegim eger o sure zarfınca haber alamazsak arabayla gitmeyi dusunuyorum..

Murat Dinçer
1 yıl önce - Prş 03 Ekm 2013, 20:02

Burçin bey geçen hafta sonu gittiğimde o viyadüğün bittiğini gördüm. balıklıova'dan ültur'a dönerken o viyadüğün altından geçiliyor artık.. iyte den balıklıova'ya kadar yeni yolun yüksekte olan kısmında yol kenarında yer yer pırıl pırıl bariyerler göze çarpıyor.bağlantı yollarında daha yoğun çalışmalar gözleniyor ve takılan trafik işaret levhaları da görülüyor.eski yolda da bir takım tarif (bilgi) işaret levhaları koyulmuş.. balıklıova dan iltura dönüşte eski ve yeni yol bağlantısı hemüz asfaltlanmamıştı.. gözlemlerim bunlardır.. bitim için bir tahminde bulunamıyorum zira dediğiniz gibi sürekli yanılıyoruz.
ama az kalmış diye düşünüyorum..bu hafta gidersem (hava kötü kararsızım) gelişmeleri bildiririm.

uzay
1 yıl önce - Cum 04 Ekm 2013, 09:38

Bu başlığın değişmesi gerekir . Yapılan otoyol değil duble yoldur . O zaman eski Çeşme karayoluna'da otoyol diyelim , her taraftan tali yolu olan ve rampalı çekimsiz yollar 2x2 şeklinde ki servis yolları haricinde ki karayolları asla ve asla otoyol statüsünde değillerdir .

cemal güven
1 yıl önce - Cum 04 Ekm 2013, 23:20
yol yapımının gercek yuzleri

YOL Çalışmaları geçen yaz sonundan beri durmuşken bir anda yenıden başladdı,yıl başından öncede acılışının yapılma talımatını da vermış tayyıp erdogan. ödenek sıkıntısı yok dogru zaten yol güzelgahı bizlerın atamızdan dedemızden miras kalmış padişah tapulu olan yerlerımız hedef seçılmış o tapular yok sayılmış ve arazılerımızın içinden geçılmış biz köyluler magdur edılmışizdir ben böyle yapılan yolu istemıyorum.bir tarafta birilerının el koydugu 2B ARAZILERI satılıyor diger tafarta bizlerın atalarından kalan yerler işgal edılıyor bu nasıl hak bu nasıl adalettır..

sancaktepe
1 yıl önce - Pts 07 Ekm 2013, 10:06

cemal bey,

şu ifadeniz çok dikkatimi çekti "padişah tapulu olan yerlerımız hedef seçılmış o tapular yok sayılmış ve arazılerımızın içinden geçılmış biz köyluler magdur edılmışizdir "

Size devlet bir ödeme yapmadı mı. tapularınızı yok sayarak burası devlet arazisidir mi dedi?

Eğer böyle birşey varsa t.c. mahkemelerinden sonuç alamazsanız kesin avrupa insan hakları mahkemesinden sonuç alırsınız

martin5665
1 yıl önce - Çrş 16 Ekm 2013, 17:28

Herkese iyi bayramlar. Burcin sen bayramda gidip bakicam demistin yola. Firsatin oldu mu? Bayrama kadar acilacak bilgisi vardi. Acılmis mi?

burcin sait 3
1 yıl önce - Prş 17 Ekm 2013, 21:53
karaburun yolu son durum hakında

Alıntı:
Herkese iyi bayramlar. Burcin sen bayramda gidip bakicam demistin yola. Firsatin oldu mu? Bayrama kadar acilacak bilgisi vardi. Acılmis mi?
arkadasım malesef universite tatil'i sadece 1 hafta olarak verdi ayrıca yagmur yagdıgı ıcın evdekiler gitme ne yapıcan orda falan dedı sımdı yolda kazalarda oluyor o yuzden tartısmaya gırmedım gıdemedım fakat kolin inşaat'ta calısan recep diye birisi 1 hafta once youtube'a yol hakkında vıdeolar yuklemıs

http://www.youtube.com/watch?v=lokcXeEqhPM 1

http://www.youtube.com/watch?v=NNn50Bo2RHQ 2

http://www.youtube.com/watch?v=wqdBw9EyQwA 3

sımdı bu arkadas calısan oldugu ıcın arabayla heryere gırıyor vıdeoları ızledım bazılarında etrafından araclarda gecıyor onlarda dıger calısanlanlar mı yok sıvıl vatandaslarmı anlamadım ama bu recep'e youtube tan mesaj yazdım eger o geri donerse ve bu siteden atılmazsam buraya cevap yazarım ..

yani eger cevap yazmıyorsam bilki siteden atıldım

mesaj'ı lutfen yayınlayın sonra tekrar ceza verebilirsiniz.

Murat Dinçer
1 yıl önce - Cmt 19 Ekm 2013, 20:55
teşekkürler.

Teşekkürler Burçin bey.. siteden atılmaktan neden endişe ediyorsunuz anlamadım.şikayetçi olan mı var. varsa biz de bilelim neden şikayetçi olunduğunu...paylaşımınız için teşekkürler.. videolar harika. ancak 3 hafta kadar önce çekilmiş.. daha yeni bilgisi olan varsa bildirirse seviniriz.. yol açılmış olabilir ..(ben bu tatilede başka diyarlardaydım bilgim yok.) esenlikler dilerim.

burcin sait 3
1 yıl önce - Cmt 19 Ekm 2013, 21:23

Alıntı:
Teşekkürler Burçin bey.. siteden atılmaktan neden endişe ediyorsunuz anlamadım.şikayetçi olan mı var. varsa biz de bilelim neden şikayetçi olunduğunu...paylaşımınız için teşekkürler.. videolar harika. ancak 3 hafta kadar önce çekilmiş.. daha yeni bilgisi olan varsa bildirirse seviniriz.. yol açılmış olabilir ..(ben bu tatilede başka diyarlardaydım bilgim yok.) esenlikler dilerim.

şimdi neden siteden atıldıgımı yazarsam muhtemelen yine sitede atılıcagım ben bu siteyi ne kadar unutmaya calıstıkca bu karaburun yolu beni bu siteye yoneltiyor neyse ..

bu yol hakkında bilgi almak icin karayolları genel mudurlugunu aradım 0312 415 70 00 7 tane hat var onlar buradan ogrenmiyecegımı burasının sadece ihale vs işlerle ugrastıgını soylediler beni alo 159 e yonlendirdiler oradaki yetki ise eski yolun kullanıma acık oldugunu sistemde yeni yapılmakta olan yolun hıc gozumedigini soyledi yani karayollarının sisteminde bu videodaki 52 kilometrelik yol yok işi tuhafı hala eski yolu kullandıklarını soyluyorlar

neyse ben bununlada yetinmedim karaburun seyahat ı aradım 277 77 57 / 731 40 22 onlara yolculuk yapıcagımı yeni yolun acılıp acılmadıgını sordum yolun 2 farklı noktasında kullanıma acıldıgını fakat tam olarak kullanıma acılmadıgını soyledi ortama 20 km lık farklı 2 nokta kullanıma acılmıs yani balıklı ovaya gelmeden bir noktadan daha yol kapatılmıs ..

elimizdeki son bılgılere gore yol baska bır bolgeden daha trafige acılmıs ama hangi bolge bilmiyoruz ..

ayrıca benim kafama takılan kac milyon tl lik yatırım yapıyorsun kac kısı bu yolu sabırsızlıkla bekliyor esnafı tatılcısı turıst ama kendi calısanlarının bıle bu yoldan haberi yok nasıl iştir bu ..

alo 159 e sıkayet bıraktıp beni tekrar aradılar sızde arayın sıkayet kaydı bırakın ..

ayrıca yol hakkında bilgi almak ıcın 2. bolge mudurlugundeki nihat la gorusmek gerekiyormus kac kere aradım bilmiyorum hıc bır telefon'u acmıyor bu nihat kimse yani ancak bolgeye giden kişilerden haber alabiliriz..

hergun ara motorlarında aratıyorum yeni haberlerde acıldıgını,acılısa katılındıgını falan ama hıc bır sey yok kolin inşaat'ın sitesinde ise şantıye olarak gozukuyor tamamlanan projelerde degıl..

eger herhangi bir gozlem duyum haber alan varsa gelsin.

betazeta
1 yıl önce - Cmt 19 Ekm 2013, 21:48
YOL SON DURUM

2. tane giriş var.
İzmir'den mordoğana giderken kulllanılan 1. girişe cesaret edip girmedim.Mıcır fazlaydı.
2.yol ise Arko kooperatifinden girip,Mordoğan a yakın KAMUKENT e yakın bir noktadan çıkış yapılıyor.
Bu yolu kullandım.Çok güzel olmuş.Asfalt-mıcır artık oturmuş.Mıcır sıçratmıyor.Kullanılabilinir.
1 ay sonra tekrar Mordoğan agideceğim.
Bilgi veririm.

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> ULAŞIM - Ege