Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1

İzmir Büyükşehir dergisini takip ediyor musunuz ?
Evet,kesinlikle. 47.5%  47.5%  [19]
Denk gelirse alıyorum. 32.5%  32.5%  [13]
Hayır,İlgilenmiyorum. 20.0%  20.0%  [8]
Toplam Oy : 40

Ahmet Samet SARIYİĞİT
6 yıl önce - Sal 06 Arl 2011, 20:06
İzmir Büyükşehir dergisini takip ediyor musunuz ?

İzmir Büyükşehir Belediyesi ücretsiz olarak otobüslere,vapur iskelelerine ve metro-izban turnikelerine bıraktığı büyükşehir dergisini takip ediyor musunuz ?

İlk cevabı ben vereyim. :

Tarih ne zaman 01/../.... olursa yani yeni ayın ilk gününden itibaren büyükşehir dergisinin yenisini sabırsızlıkla bekliyorum.Gözüm hep otobüslerin ön kısımlarında ve turnikelerde falan oluyor.Ne zaman koyulursa hemen alıyorum.

Mesut Yeşil
6 yıl önce - Sal 06 Arl 2011, 20:10

Ben de metroda falan gördüm mü affetmiyorum direkt alıyorum Görsel olarak da çok güzel bir dergi.

Yiğit572
6 yıl önce - Sal 06 Arl 2011, 20:10

Evet her zaman takip ederim. İlk zamanlar 2007 gibi çıkmıştı gazetesi evlere bırakılmıştı hep arardım. Son zamanlarda gazeteler çoğaldı ve dergiye çevrildi çok güzel oldu Çankaya, Konak gibi metro duraklarından alırım çoğunlukla ve 4 Aralık Pazar günkü mitingte de dağıtıldı. Güzel, çalışmaları halka aktaran bir dergi.

Yalın35_Göztepeli

6 yıl önce - Sal 06 Arl 2011, 20:13

Ben Otobüste Denk Gelirsem Görüp Alıyorum. Fazla Bakma Şansım Olmuyor. Yada arada sırada Annem getiriyor bana.

Ahmet Samet SARIYİĞİT
6 yıl önce - Sal 06 Arl 2011, 20:15

Alıntı:
Güzel, çalışmaları halka aktaran bir dergi.

Çalışmaları halka aktardığı gibi birde halka ''Bu projeyi tanıdınız mı ?'' diye soru köşesi var.Doğru cevaplayan ilk 5 kişiye İzmir Kent Kitaplığı'ndan yeni yayımlanan kitaplar armağan ediliyor.

orbyas
6 yıl önce - Sal 06 Arl 2011, 20:32

evet takip ediyorum. gereksiz bilgilerle dolu değil. baskı kaliteside güzel hatta fazla bile bence.

nehir35
6 yıl önce - Sal 06 Arl 2011, 20:35

Evet, belediyemizin yaptıgı icraatlar bu dergide yayınlanarak , ''belediye çalışmıyor'' diyenlere karsı başarılı olunuyor.Bugün,ben de otobüse binerken aldım.

H.Bayraklı
6 yıl önce - Sal 06 Arl 2011, 23:09

İzmir Büyükşehir Belediyesi dergileri güzel

Fakat o kadar yüksek kalitede basılmasının maddi giderleri yüksektir heralde...
Gazete kalitesinde basılsa, verdiğimiz paralar belediyenin kasasında dursa, başka hizmetlerde kullanılsa daha iyi olur düşüncesindeyim.

sensonic
6 yıl önce - Sal 06 Arl 2011, 23:17

bende otobüslerde denk gelirse alıp okuyorum yolculugum boyunca

Yalın35_Göztepeli

6 yıl önce - Sal 06 Arl 2011, 23:23

Ama Dergide Çok İyi Haberler Oluyor. Bu Arada İBB'nin Gazetesi'de var. Ama Belediye'nin Sitesinde yayınlanıyor. Veya Arada Sırada Ulaşım Araçlarında Oluyor.

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet