Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 682
steelheart
4 ay önce - Pts 04 Hzr 2018, 17:46

Alıntı:
İstanbul'da mısınız. Yakın iseniz vallahi gelip uygulamalı olarak tarif edecem. O kadar yoruldum gün boyu aynı şeyleri yazmaktan

Hayır İskenderun'dayım. Zor yani, arada 80 metre eğim de var hem küreci mantığına göre

Ali clarkkent
4 ay önce - Pts 04 Hzr 2018, 17:48

Misafir 4e2

Alıntı:
stabil bir irtifa ve hiz ile YERÇEKİMİ kanunu geregi ucak dunya yuzeyine surekli ayni mesafede uçarak başladığı noktaya doner.

Ağzına sağlık ya. Kaç sayfadır bunu söylüyorum. Ama adamlar ısrarla uçağı atmosferin dışına göndermeye çalışıyor. Jiroskop ayarlar. Atmosfere gitmez. Neden gitsin. Karnının üzerinde daire çizer diyorum. Takmışlar atmosfere. Dertleri ne. Anlamadım.

steelheart
4 ay önce - Pts 04 Hzr 2018, 17:50

Osman Bey olmasını istediğiniz şeyi değil, olanı söyleyiniz. Kaçak maçak yaptığım yok. Her şey ortada.
Manipüle etmeden, odaktan sapmadan konuşamayacağınızı ve temelsiz önermelerinizin havada kalacağını daha önce de söylemiştim.
Haklı olmak ne güzel...

Ali clarkkent
4 ay önce - Pts 04 Hzr 2018, 17:50

Alıntı:
Hayır İskenderun'dayım. Zor yani, arada 80 metre eğim de var hem küreci mantığına göre

Sorun değil. Otobüse atlar gelirim. Severim otobüs yolculuğunu. CSR seyahat ile gelirim. Maksat. Bir zihni daha kurtarmak.

steelheart
4 ay önce - Pts 04 Hzr 2018, 17:54

Alıntı:
öte yandan uçak duz irtifa da seyir halinde neden atmosferi delip uzaya cikiyor ?

Algı yönetimini bırakın da dediklerimi okuyun. Resimlerle de açıkladım. Uçak normal şartlarda zaten atmosferi delmez, niye delsin manyak mı? Roket mantığıyla yana hareket ederse deler ama. Yani burnunun dikine!!!,

Geri zekalı değiliz. Sorunun sorulmasındaki amaç ne? Kronolojiye baksanıza, algoritmayı görsenize!

Roket attığınızda belli bir süre sonra yana gidiyor ya , öyle düşün işte. Daha nasıl anlatayım?

Yine mi anlamadınız? Gerçekten durumunuz vahim.

Ali clarkkent
4 ay önce - Pts 04 Hzr 2018, 17:58

steelheart

En başa dönüyorum. Ve soruyorum. Uçak aynı istikamette uçsa başladığı noktaya döner mi, dönmez mi?

Jiroskop miroskop sormuyorum. Normal gayet normal bir yolcu uçağının uçuş mantığıyla soruyorum.

Siz pilotsunuz. Uçağı kullanıyorsunuz. Yerden sürekli 30.000 feet (10.000 metre) yükseklikten uçuyorsunuz.Sürekli doğu veya sürekli batı istikametinde uçtuğunuz zaman başladığınız noktaya gelir misiniz, gelmez misiniz.

Çok basit bir soru bu.

Misafir 3b9

4 ay önce - Pts 04 Hzr 2018, 18:03

Küreselciler sanki pratikte bir uçak düz giderek başladığı yere geri dönmüş gibi konuşuyorlar.

Ayrıca bütün uçaklar rotalarını ilgili kurumlara bildirmek zorundadır. Bu kurumlar da küreselcilerin elindedir.
işlerine gelmezse o rotalara izin vermezler.

Ali clarkkent
4 ay önce - Pts 04 Hzr 2018, 18:05

Alıntı:
Küreselciler sanki pratikte bir uçak düz giderek başladığı yere geri dönmüş gibi konuşuyorlar.

Ayrıca bütün uçaklar rotalarını ilgili kurumlara bildirmek zorundadır. Bu kurumlar da küreselcilerin elindedir.
işlerine gelmezse o rotalara izin vermezler.

Dam üstünde saksağan. Vur beline kazmayı.

Ak akçe kara gün içindir. Seninki benden kara.

0zcn
4 ay önce - Pts 04 Hzr 2018, 18:06

Sadece başlığı görüp yazıyorum. Dünya düz diyen ağır salaktır.

Misafir 9e1

4 ay önce - Pts 04 Hzr 2018, 18:11

Kurnaz düzist kardeş uçmak zorunda değilsin. Neden olayı çarpıtıyorsun he!?

Düz bir çizgide yürü yine aynı yöne dönersin kürede. Tepsi dünyada düz bir çizgide yürü olmayan kubbenin kenarına çarparsın.

sayfa 682
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET