Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 790
BURSA ÜRÜNLÜ
2 ay önce - Çrş 23 Arl 2020, 11:56
TOPRAK YATIRIMI

ESAD81 toprak yatırımını çok güzel tarif etmişsin.

BURSA ÜRÜNLÜ
2 ay önce - Çrş 23 Arl 2020, 12:08
ERTUĞSA ÜRÜNLÜ MERASI HK.

Merhaba, ÜRÜNLÜ'de içinde ormanda bulunduran 511 dönümlük mera seçimlerde büyük şehirin millet bahçesi yapacağız dedikleri yer. Bu mera ile yukarısındaki Görükle Mera arasında kalan bölgede imar yok. Görükle Mera'da imar var ve yüksek katlı binalar yapılıyor. biz bu arada kalan alana SAZLIKLAR mevkii diyoruz. Millet Bahçesi yapılırsa bu alana ve tüm köye imar gelir diye düşünüyorum. gerçi köylüde de yer kalmadı.

En son BURSA ÜRÜNLÜ tarafından Çrş 23 Arl 2020, 18:21 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

cevvat
2 ay önce - Çrş 23 Arl 2020, 15:30

Cevdet paşa,

İroni yapıyorum.Anlayana...

selamlar

cevdetpaşa
2 ay önce - Prş 24 Arl 2020, 10:25

a.s. cevvat

Furkan2424
2 ay önce - Cum 25 Arl 2020, 12:59

Arkadaşlar selamünaleyküm.
Sizden ricam teknosab 1 inci bölge sınırlarını bilen varsa
Yazarmi. Harita uzerinden olursa daha iyi olur.
Sağlıcakla kalın.

Vatandas16
2 ay önce - Pts 28 Arl 2020, 04:24

Yatırım diye bir sey kalmadı artık en güzeli nakit yada altın aksini iddaa eden kusura vakmayın aklından zoru vardır millet düşmüş can derdine bazıları yatırım diyor neyin kafası anlamadım üç kuruş paran varsa koy bankaya yada altın al yarın ne olacagın belirsiz hayat bitti diyelimki arazi aldın degerlendi olmaz böyle birseyde yemek için ömrün olacakmı biraz mantıklı düşünün fünyadanekonomi çöktü kimde çalışamıyor böyle bir zamsndan hangi deli parasını yatırıma baglar hangi deli fabrika kurar hayat devam etmiyor artık bakın bir çevrenize yaşantımı bu oturun oturdugunuz yerde benden size bir agbi basigatı kulagınıza küpe olsun kimsenin folduruşuna gelmeyin herkes elindekini birilerine satmaya çalışıyor ama nafile arazi alan bin pişman

yildiz1653
1 ay önce - Pts 28 Arl 2020, 08:56

togg araba fabrikasi güzergahinda dürdane mahallesinde şuyulandirma calismalari basladi

Yenişehir
1 ay önce - Pts 28 Arl 2020, 17:46

Yenişehirde de hızlı tren hattı projesi işlenmiş ve imar çalışmaları başlamış.muhtarliklarda askıya yeni imar planları askıya alınmaya başlandı. şaşırtıcı....

ZORBEY25
1 ay önce - Pts 28 Arl 2020, 21:04
Vatandaş 16

arkadaş sen kendine bir ağaç kovuğu araştırmaya başla. Senin dünyanda ne bitti bilemeyiz ama hayat DEVAM ediyor.insanlar işinde gücünde bazen sıkıntılar olabilir felaket tellalığıma gerek yok.ben bir arAzi aldım diyelimki senin dediğin gibi oldu sehirlerde hayat bitti en kötü toprağımı eker biçer bir şekilde gene devam ederim peki senin bankaya koyduğun paran bitmeyecekmi.

para babası
1 ay önce - Pts 28 Arl 2020, 22:41

Bireysel mal varlığım ile 2 milyon tl''ye doğru ilerliyorum.....değil arazi yatırımı yapmak nilüferin gözdesi fadıllı ve gölyazıda hisseme düşecek olası trilyonlar için mülkleri satışa çıkartacağım......finans globâl düzlemdir,,arazi ise bana göre değil kardeşlerim......sohbet başlığında yanıltıcı olmak istemeden kişisel görüşlerim

sayfa 790
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet