Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 780
ebk16
1 ay önce - Prş 03 Eyl 2020, 12:26

Arkadaşlar herkese merhabalar kolay gelsin.Karacabey Çamlıca köyünden yer almak uygunmudur.Selamlar

duskorc
1 ay önce - Prş 03 Eyl 2020, 12:47

Tapularda şerh varken satış oluyor mu? 6200 sayılı toplulaştırma başladı özellikle Karacabey de, bundan dolayı alım satım azalmış veya durmuş olabilir.

Mehmettt1
1 ay önce - Prş 03 Eyl 2020, 17:38

Karacabeyde arazi olan arkadaşlar E devletten bakabilirsiniz toplulaşmaya girip girmediğine şerh var satılamaz var tabularda bu arada toplulaştırma olan bölgelerde toplam arazinizin en fazla %10 yol ve su payı olarak kesilecek %10 dan fazla olması durumunda belediyenin kendine ayıt arazilerinden karsılanacak

özgürr_bs
1 ay önce - Cum 04 Eyl 2020, 14:16
egerce mesudiye esence sogutpinar

Mudanya sağlıklı şehirleşecek
Mudanya Belediyesi, Eğerce, Esence, Mesudiye, Söğütpınar mahallelerini kapsayan 334 hektarlık alanda imar plânı çalışmasına başladı.
Avatar Life Bursa2 saat önce04 Eylül, 12:2872 kişi okudu

Mudanya Belediyesi plânsız yapılaşma ve alt yapı sıkıntısı yaşanan Eğerce, Esence, Mesudiye, Söğütpınar mahallelerini kapsayan 334 hektarlık alanda 1/1000 ölçekli uygulama imar plânı revizyon çalışmalarına başladı. Mudanya’yı sağlıksız şehirleşmeden kurtararak modern şehirciliğin gereklilikleri ile buluşturmak için çalışmalarını sürdürdüklerini vurgulayan Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, “Bir yandan mahkeme kararıyla iptâl edilen Güzelyalı imar planını sil baştan yaparken diğer yandan Eğerce, Esence, Mesudiye, Söğütpınar’da da çalışmalara başlıyoruz. Yeni imar plânıyla birlikte dört mahallemizin alt yapı gibi birçok sıkıntısının çözülebilmesi için önemli bir adım atmış olacağız. Plânsız ve sağlıksız şehirleşme uygulamalarının yerine modern, günümüzün koşullarına ve gelecekteki ihtiyaçlara cevap verecek imar plânı çalışmasına teknik ekiplerimiz başladı. 334 hektarlık alanda yapılacak olan plân çalışması tamamlandığında diğer kurumların sorumluluğunda olan alt yapı gibi sorunlar çözülecek, Mudanya’nın kimliğine ve tarihine özgü, turizm öncelikli bir kent planlaması ortaya çıkacak” diye konuştu.

Rotavira
1 ay önce - Pzr 06 Eyl 2020, 12:01
Mudanya

Çarpık yapılaşmanın önüne geçmek için uzun süredir alınması gereken bir karardı bence. En kısa sürede yaparlar dilerim.

Osman08_08
1 ay önce - Pzr 06 Eyl 2020, 16:10
Mudanya imar

İmar derken bu yerlerde nerelere imar gelir mesela? Oralar da zeytinlik falan var oralara mı acaba? Yoksa boş arazilere mi? Bilmediğim için soruyorum

cihan1981
1 ay önce - Pzr 06 Eyl 2020, 16:48

arkadaşlar merhaba karakoca muratlı yakasında tarlam var tapuda toplulaştırma şerhi var toplulaştırma orayıda kapsarmı orda parseller küçük benim şu an yapmam gereken bişey varmı başvurmam gereken bir yer bilgi verirseniz sevinirim

Srht016
1 ay önce - Pts 07 Eyl 2020, 23:07
🤨

Hayırlı geceler . Karacabey Karakoca yenibahçeelerde 1200 metre yerim var . Orayı satıp Kestel tarafları bana daha yakın olduğu için hobi bahçelik yer almayı düşünüyorum .. biraz daha beklemelimiyim prim yapması için .. sanki fiyatlar hiç kıpırdamıyor son 1 senedir ??

seasideee
1 ay önce - Sal 08 Eyl 2020, 01:43

Alıntı:
Karacabeyde arazi olan arkadaşlar E devletten bakabilirsiniz toplulaşmaya girip girmediğine şerh var satılamaz var tabularda bu arada toplulaştırma olan bölgelerde toplam arazinizin en fazla %10 yol ve su payı olarak kesilecek %10 dan fazla olması durumunda belediyenin kendine ayıt arazilerinden karsılanacak

Belediyenin kendine ait arazilerinden nasıl karşılanacak toplulaştırma da öyle birşey yok kesinti %10 u geçemez

Bursa6116
1 ay önce - Sal 08 Eyl 2020, 04:34

Catalagil camlik mevki 3 dönüm 2 yer satilik biri 650 bin istiyor insaat firmasi 850 bin istiyor. Imar mi gelecek bilen varmi ?

sayfa 780
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet