Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 774
duskorc
1 ay önce - Prş 13 Ağu 2020, 17:41

Toplulaştırma ile ilgili tapularımda herhangi bir şerh göremedim. Var mı tapu sorgusunda şerh ya da beyan gören?

Rotavira
1 ay önce - Prş 13 Ağu 2020, 19:21
Devletten görürsün

Arkadaşlar e-devlet'ten toplulaştırma yapılacak tüm arazileri ben geçen seneden beri zaten görüyordum. E-devlet'ten bakabilirsiniz. Saygılar

cevdetpaşa
1 ay önce - Cum 14 Ağu 2020, 10:22

Devlet özetle diyor ki; "Karacabey tarım bölgesidir. bölünmüş olan arazileri ideal büyüklüğüne getirecem, yolunu yapacam, suyunu verecem, daha önce de buralarını "ova sit alanı" ilan etmiştim. Türkiye eski türkiye değil, hesabınızı ona göre yapın. buralarda tarım dışı faaliyet olmaz "

Ama vız geliyor tırıs gidiyor, hala "karacabeyde yatırımlık arazi" şeklinde emlakçı söylemlerine devam.
Eeee al o zaman.
iyi soğan olur Karacebey'in yatırımlık arazilerinde

tourist guide
1 ay önce - Cum 14 Ağu 2020, 11:01

Cevdetpaşa,

Bende senin yazdıklarını anlatmak istedim ancak senin yazdıkların daha da açıklayıcı.

Ama bazı arkadaşlar ısrarla bunu kabullenmiyor.Evet,tarım alanı olarak düşünülen TARLALARA hala YATIRIMLIK arazi gözü bakanda,cidden soğan falan eksin...

papu
1 ay önce - Cum 14 Ağu 2020, 11:33

merhaba

canbaz 870 parsel eskiden şerh verdı ama şimdi şerh yok

iyi günler

Mehmettt1
1 ay önce - Cum 14 Ağu 2020, 15:43

Eyer tarım a üretime önem verilseydi teknosab Karacabey kurulmazdı
Verimsiz arazilere kurulurdu. Kimsenin tarım arazısı umurunda değil hersey rant
Bursa'nın neresi verimsiz neresi tarım a elverişli değil heryer verimli ne eksen yetisir durumda
O halde kimse biyerden tarla almasın heryer tarım arazısı

Mehmettt1
1 ay önce - Cum 14 Ağu 2020, 15:49

Sen türkiye nin en büyük sanayisi kurucaksın hersey son teknoloji akıllı SANAYİ olucak
üniversite olucak içinde
80 bin kişi calısacak diyeceksin
500 bin konut yapılacak diyeceksin
TEKNOSAB cevresi nasıl gelişmiyecek yani öylemi

cevdetpaşa
1 ay önce - Cum 14 Ağu 2020, 17:06

Alıntı:
Sen türkiye nin en büyük sanayisi kurucaksın hersey son teknoloji akıllı SANAYİ olucak
üniversite olucak içinde
80 bin kişi calısacak diyeceksin
500 bin konut yapılacak diyeceksin
TEKNOSAB cevresi nasıl gelişmiyecek yani öylemi

Dediğiniz gibi 500 bin konut yapılsa, her birinde ortalama 5 kişi ikamet etse sana eder 2.500.000(yazıyla iki milyon beşyüzbin) nüfus eder.
Bursa'nın izmir, ankara, İstanbul, Kütahya taraflarındaki giriş tabelalarında Bursa nüfusu olarak yazılı rakamı kaç biliyor musun?

Hem sonra toplulaştırma çalışmaları sana göre imar uygulamasına giren arazilerde mi yapılıyor o zaman???

Mehmettt1
1 ay önce - Cum 14 Ağu 2020, 18:14

Yazmişsin ya Türkiye eski Türkiye değil demekki yalan o halde biyerde rant varsa para varsa nasıl herşey değisir
Dünde böyleydi simdide böyle sanayi kursunlar biz cekirdek ekeriz yeterki sizin içiniz rahatlasın
Bende dağil kımse yarın ne olcagını bilmiyor tahmin yürütmeye calısıyoruz Sanayinin olupta cevresine etkisi olmayan Yer varmı?
Bide su var emin olunkı burda kimse sen iyi dedin Ben kötü dedim diye yer alıp satmıyor
Yeri olan adam takip ediyor Bi haber Bi gelişme varmı diye bakıyor

Serhat1963
1 ay önce - Cum 14 Ağu 2020, 18:57

Mesela Karacabey’de tarım arazisi olan yerler belli diğer tarım olan yerler belli . Mesela karakoca köyünün yenibahçeler bölgesi bi sürü yer parselli arsa burada nasıl bir tarım yapabilirsinizki. Bunları göz önünde bulundurmak lazım bence

sayfa 774
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet