Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 767
Furkan2424
1 ay önce - Pzr 28 Hzr 2020, 07:19

Arkaşlar badırga imarına edilen itirazı istinat mahkemesi ret vermiş.ve plan olduğu gibi onaylanmış. Konuyla ilgili bilgisi olan varmı... Varsa paylaşırlarsa memnun oluruz.
Ayrıca doğruysa badırganın gelişmesini nasıl etkiler...
Arsa fiyatlarına ne oranda yansır. Şimdiden teşekkür ediyorum..

Burç

1 ay önce - Pzr 28 Hzr 2020, 07:25

Yatırımlık arazi alıyorsanız, neden sadece Bursa?Yatırımınız kendi oturduğunuz yere yakın olmak zorunda mı?

Mehmettt1
1 ay önce - Pzr 28 Hzr 2020, 11:22

İleriye dönük gelisen bir bölge varsa yapalım teknosab gibi yatırım olan bildiginiz Bi bölge varsa paylasın bizde bilelim

Abdullah Demircii
1 ay önce - Pzr 28 Hzr 2020, 11:39

Alıntı:
Yatırımlık arazi alıyorsanız, neden sadece Bursa?Yatırımınız kendi oturduğunuz yere yakın olmak zorunda mı?

Bak ya insanları borsaya çekip zarar ettirecek
Üç beş kazanıyoruz yoksa tek memur maaşıyla geçim zor, elleşme bize

Mehmettt1
1 ay önce - Pzr 28 Hzr 2020, 12:38

Kimseyi etkilemek istemiyorum 3 yıl 5 yıl zaman gerekli belkide daha fazla ama teknosab bittiği zaman nasıl simdi OSB organize SANAYİLERİ hem kendi alanı hemde cevresi gelisiyor yenibi sehir haline geliyor aynı şey teknosab içinde gecerli tarla alıyorsunuz uzun soluklu düsünmek gerekli geleceği satın alıyorsunuz 5 ayda 1 yılda bakmamak gerekli ytd değildir iyi arastırın nasip kısmet sağlıcakla kalın

BURSA ÜRÜNLÜ
1 ay önce - Sal 30 Hzr 2020, 12:05

merhaba, konut ve araç satışlarında yoğunluk var. Gazeteler arazi satışları da yoğun yazıyor, ben arazi satışlarının durgun olduğunu görüyorum, sizce nasıl, yoğunluk var mı?

Serkannn16
1 ay önce - Sal 30 Hzr 2020, 16:17
Kayapa

Merhaba sahibinden kayapa da 6382/1 parsel geleceği olan bir arsamız satılık. İlgilenenlere duyurulur.

Yahyacan07
1 ay önce - Sal 30 Hzr 2020, 20:53
Yalıçiftlik

Yalıçiftlik 1877 parsel satılık ilgilenen arkadaşlara duyrulur

Korupark16
1 ay önce - Çrş 01 Tem 2020, 14:28
yeniceabat imar durumu

Arkadaşlar 20 dönüm yerim var yeniceabat anadolu lisesi dibinde sizce satayımmı değerlenir mi ? lütfen bana bilgi verin hayati mesele !

Rotavira
1 ay önce - Çrş 01 Tem 2020, 16:24

Benim 20 dönüm öyle bir yerde yerim olsa satmam kardeşim. Bence çok ihtiyacın yoksa satma. Şahsi görüşüm çünkü durumunu bilmiyorum. Allah doğru karar almanı nasip etsin.

sayfa 767
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet