Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 583
sahin81
1 ay önce - Sal 09 Ekm 2018, 10:04

cevdetpaşa yıllardır bu siteye girerim nadiren yazarım. Ama bu sitenin en boşboğazı sensin. Sana ne sitenin bir yönetimi var rahatsız olursa uyarır sana mı kaldı bu işler sen kendine neden böyle bir misyon belirledin sana ne buraya giren insanlar kaç yaşında insanlar kendi kararlarını kendileri verebilecek yaşta ve zekadalar sana mı soracaklar ne yazıp ne yazmayacaklarını işine gelmiyorsa okuma geç illa boş boş girip cevap vermek zorunda mısın ? Ayrıca benim kapasitemin zekatı senin gibi on kişiye yeter merak etme.

samet1965
1 ay önce - Sal 09 Ekm 2018, 10:33

cevdetpaşa,

zoruna mı gitti burada arkadaşların paylaşımları. sana ne! tut ki bir eleman satacağı bir yeri paylaştı, buradan da biri gördü ve aldı. iyi mi oldu şimdi yoksa kötü mü? ilan mesajlarını beğenmiyorsan görmemekte özgürsün...

cevdetpaşa
1 ay önce - Sal 09 Ekm 2018, 11:25

anlaşılan emlakçılar işbirliği ile karşı karşıyayız.

siz gidin sahibinden, hürriyet emlak, miliyet emlak v.s sitelerde istediğiniz kadar emlak pazarlayın.

burada işbirliği yaparak güzelleştirdiğiniz dandik arsalarınızı 3-5 katına forumdaşlara çakma çabanızla gülünç oluyorsunuz.

para hırsı sizi ne hale getirmiş.

aynı şey senin içinde geçerli samet; istemiyorsan okuma benim mesajımı, sana zorla mı okutuyom. bu arada muratlı 75 parseli hala satamadın mı?:

samet1965
1 ay önce - Sal 09 Ekm 2018, 11:43

cevdetpaşa,

hemen emlakçı yaptın ya bizi. Allah seni bildiği gibi yapsın. emlakçı da olsa forum kurallarında emlakçı üye olamaz diye bir kural mı var? ayrıca emlakçı adamların olması bir bakıma iyi. daha iyi piyasa fiyat analizi yaparlar. tabi doğru emlakçı olmak koşulu ile.

burada işbirliği yaparak güzelleştirdiğiniz dandik arsalarınızı 3-5 katına forumdaşlara çakma çabanızla gülünç oluyorsunuz, demişsin. ama çuvallamışsın. benim parsele bir bakıver zahmet. muratlı mh. / 75 parsel. ben 360 bin istedim ama adam 300 bin verdi. bu mu 3-5 katı bre cahil!

sahin81
1 ay önce - Sal 09 Ekm 2018, 12:30

Ben emlakçı değilim cevdetpaşa maaşlı çalışan bir işçiyim telefon numaramı verebilirim ararsın adres veririm oturur konuşur tanışırız eğer uygun olursanız size yemekte ısmarlayabilirim. Bu forumdan kimseyide ne tanırım nede oturmuşluğum vardır.

serdar erennn
1 ay önce - Sal 09 Ekm 2018, 13:08

Cevdet paşa asıl sendeki hırs ne hırsı çözemedim.Neden insanlara saldırma ihtiyacı hissediyorsun.İşine gelmiyorsa görme okuma ve cevapta yazma.Neden insanları zan altında bırakıyorsun emlakçı birliği diyerek.Ve neden insanların umutları ile dalga geçiyorsun.Farkındaysan bu başlık altındaki herkes memnun bu durumdan.Neyi ispat etmeye çalışıyorsun?Hayır bir problemin varsa anlat dinleyelim.Elimizden geliyorsa yardımcı olalım.Arazimi arıyorsun ama fiyatlar mı uçmuş yani nedir tam olarak derdin???

cevdetpaşa
1 ay önce - Sal 09 Ekm 2018, 13:51

benimki; kısaca palavraya dayanamıyorum. nerede yalan bilgi varsa cumburlop diye düzeltmeye çalışıyorum. amatörlerden oluşan bi forumda profesyoneller tarafından aralarında paslaşarak aldatılmalarını hazmedemiyorum.

velhasıl ne olduğumu ben de bilmiyorum. bu arada hakkaten yerler uçmuş. varsa elinde 150-200 e alıp bi kaç hafta sonra 250-300 e satacağım bi arazi hayır demem.

sende var mı öyle uluabat gölünün suları altında kalmayan ve ramsar kapsamı dışında uygun arazi; ona da yeşillenirim.

beni bu forumda en iyi sen tahlil ettin.

sixdays83
1 ay önce - Çrş 10 Ekm 2018, 15:47

Arkadaşlar herkez bir konuyu atlıyor bence teknosab yapım asaması tam gaz devam ediyor en büyük potansiyel liman yolu üzeridir kimse sanayinin tam dibinde imar aramasın mesela kimse Çayönü köyünü konuşmamış yerleşim büyük ihtimal liman yolu üzeri olur çünkü ana yol olarak düşünmek gerek ve yolu 40 metre genişletecekler çay önü köyü giri büyük bir kavşak görünüyor bir emlakçı arkadaşın paylaşımında görmüştüm yani metre kare alan olarak sanayii büyüklüğüne bakarsanız yerleşimi denize doğru olan liman yolu üzerine alacaklarını düşünüyorum mevcut durumda yola sıfır olan parseller yok 40 metre olduğu zaman nerdeyse tamamı yola gidecek arka parseller yola sıfır olacak gibi duruyor teknosab ile deniz arası liman yolu üzeri en değerli bölge olacağı kanısındayım YTD

serkanaydın 16
1 ay önce - Çrş 10 Ekm 2018, 16:11

sixdays83

Sizin gibi düşünmüyorum.Konut yerleşiminin sanayi dibinde olduğu örnekleri çok bursada.Örneğin Demirtaş sanayi bölgesi, çalı sanayi bölgesi, nosab sanayi bölgesi vb. dikkat ederseniz sanayi ile konut yerleşimi neredeyse iç içe.O bölgeden bir arazi alırsınız dediğiniz çıkarsa sadece şansınız tutmuş olur.Ayrıca imarı sadece konutla sınırlamak doğru değil.Sanayi imarı gelirse buda yeterli derecede kazandırır emin olun.Sizin fikrinize katıldığım tek nokta arazi alırken yola en az 1 parsel olmasına dikkat edeceksiniz.Bu şahsi fikrim.Çünkü verdiğiniz bilgiye göre yol kenarı parseller hiç olacak.

He birde Ramsar'a dikkat şart Şuan hikaye gelebilir ama Ramsar uluslararası bir antlaşmadır ve belediyelerin müdahale etme yetkisi yoktur.Her ne kadar sınır şuan net belli olmasada yarın birgün sınırı belirleyip sizi arazinizle ortada dımdızlak bırakırlarsa üzülürsünüz.saygılar...

DrSefa
1 ay önce - Pzr 14 Ekm 2018, 08:50

Merhabalar, öncelikle herkese iyi satışlar hayırlı pazarlar dilerim. Zeytinbağı (Trilye) ile ilgili bilgi sahibi olan arkadaşlar var ise, 110 ada 43 parsel de bulunan 52 dönümlük tarlanın fiyatı ile ilgili bir tahminde bulunabilir mi? 6 dönümü imar içerisinde olduğu biliniyor

sayfa 583
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet