Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 516
Murat yazicioglu
9 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 22:10

Otoban bile 2010 dan beri süregelen bir okay teknosa yaoikacakta alt yapı vesaire şu bu arkadaşlar ben yaptım oluşuyla olmaz bu işler

Bobera10
9 ay önce - Cmt 10 Şub 2018, 23:05
Dönüm fiyatları

2012 de karacabey harmanlı da dönüm fiyatları 8-12 aralığındaydı şuan 30-50 aralığın da, bence karacabey otobanı fiyatladı otobanın bitmesi sadece fiyatlarda ciddi bir değişiklik yapmaz fakat teknosab işi ciddi eğer büyük firmalar buraya gelirse işte o zaman bu fiyatlar çok ucuz kalacak gelmezse e zaten risk alıyorsun, ben son 6 yılını biliyorum her sene üstüne koyuyor, emlakçı şişirmesi elbetle var fakat bu olay tüm türkiye de aynı hikayesi olmayan yer yok gibi

Küçük yatırımcı burdan yer alıpta en az 5 sene sonra satarsa ciddi kar eder, borsaya girsen hergün aklın orda, dolar alsan bu yıl tarihi zirveyi gördü 7-8 leri görür mü bilemem fakat onu da bozdurması kolay, bitcoin alsan yarın sıfırı görcekmi mechul, küçük yatırımcının pek kafa yormadan yapabileceği en kolay yatırım aracı arsa , yeri bulmakta size kalmış

kerimli80
9 ay önce - Pzr 11 Şub 2018, 01:06
Teknosab

Arkadaşlar bende bildiklerimi ve duyduklarımı harmanlayarak şöyle bir fikir yürütüyorum..Bu yıl trilyeden izmir yoluna bağlanacak yolun ihalesi yapılacak genisliginin yaklasik 30 metre olacagindan bahsediliyor..Teknosabin mutlaka bir limani olucak bununda yaliciftlik,esence, egerce ve sogutpinar koylerinden birinde olacagi konusuluyor..Simdi ben teknosab calisanlari icin bir uydukent yapacak olsam teknosaba 10-15 km mesafede bulunan ve deniz goren sahil koyleri dururken neden gidipte teknasabin yani sanayinin dibindeki koylere yapayimki..ben teknosab calisani olsam yollar tamamlandiktan sonra 10-15 dakikada ulasabilecegim sahil koyleri dururken diger alternatifleri dusunmem..ayrica dedigim sekilde olmasa bile ben uydukentin teknosabin cok yakinina yapilacagini dusunmuyorum..param olsa bu arada kalan sahil koylerine yatirim yapardim buyuk ihtimalle..uydukent nerede olursa olsun bu koyler liman ila teknosab arasinda kalacagindan her şekilde alicisina kazandiracaktir diye dusunuyorum..Her goruse saygim var bu da benim gorusumdur kalin sağlicakla...

Orhan Gün
9 ay önce - Pzr 11 Şub 2018, 01:39

Bizim kişisel görüşlerimizden ziyade karar alıcıların görüşleri önemli ve onlar da kararlarını aldılar. Aldığınız araziler alınıp satılabilen taşınmazlardır. Ömür boyu onların değerlenmesini beklemenizde fayda yok. Satın daha mantıklı arazilere yatırım yapın. Neden direniyorsunuz, kendinizi ve okuyucuları kandırıyorsunuz?

VardiyA
9 ay önce - Pzr 11 Şub 2018, 10:22

Kandırılma olayından gidilirse aynı şeyi birileri de size söyleyebilir. Herkes bildiklerini, yorumlarını yazmalıki okuyanlar kendi bildikleriyle harmanlayıp yeni yorumlar ortaya çıkartabilirsin ya da hiç bilgisi olmayanların önünde bir ufuk açılsın.

Tarla yatırımı kısa dönemli yapılmaz. Alıp beklemek gerek.

Bizler Bursa' da yaşıyoruz, bu bölgeyi biliyoruz ve bu bölgeye yatırım yapmak istiyoruz. Şu anda tarla olarak Bursada yatırım yapılacak en uygun yer bana göre Karacabey bölgesi. Buradaki tarlayı satıp yine Karacabey' den tarla alacaksak satmamızın mantığı ne. Al-sat emlakçılara yarar, benim malımı sana, senin malını ona satarak geçimini sağlar.

brsnake
9 ay önce - Pts 12 Şub 2018, 12:08

Sayın Kerimli 80 görüşlerinize katılıyorum. Ketendere sahil bölgesine yerleşim planlandığı uzun süre konuşuldu. Batıda yapılacak uydu kent projeleri konuşulurken , medyada haber olurken de hep iki ayrı uydukent konuşuldu. Hatta 2.uydu kentin teknosab uydukentten daha büyük bir nüfus barındıracağı ifade edildi. Son çıkan haberlerde bunu teyid ediyor, Teknosab uydukent ve kuzeye yapılacak uydu kent olarak 2 ayrı proje ön plana çıkmış durumda. Trilye ile teknosab arası yapılacak bağlantı yolunun güzergahı konusunda bilginiz var mı? bu yol nerelerden geçecek.

Murat yazicioglu
9 ay önce - Pts 12 Şub 2018, 21:30
Uydukent

Arkadaşlar forum fazlasıyla sesiz kalmis.tahminci arkadaşlar sizce uydukent nereye kurulur tahminleri alalim

UfukRaifoğlu
9 ay önce - Pts 12 Şub 2018, 21:40

Teknosabin mutlaka bir limani olucak bununda yaliciftlik,esence, egerce ve sogutpinar koylerinden birinde olacagi konusuluyor.
Alıntı:

Öyle düşünülüyordu olmadı.Hizli tren istasyonu yapılacak Teknosab civarına ve liman olarak bandırma olacak.Hizli tren bandirmaya gidecek çünkü.[/quote]

orhan veli kanık
9 ay önce - Pts 12 Şub 2018, 22:49

Burada geçen yıldan beri kafamızın etini yiyordunuz arkadaşlar vay efendim Karacabey aşağı Karacabey yukarı diyorsunuz diye hatta Karacabeyden arsa satmaya çalıştığımıza kadar eleştiri aldık ne oldu ? TEKNOSAB Karacabey yatırımı olmasına rağmen yapıldığı zaman en fazla faydayı Karacabey'e yapacak olmasına rağmen Mudanya yatırımcılarıda gelmiş bizim Karacabeyde ki projelereden ümit eder olmuş buda bir gelişme sizin için

ZORBEY25
9 ay önce - Pts 12 Şub 2018, 23:38
Mudanya

Ya arkadaş teknosabın karacabey sınırları içinde olacağı aşikâr.ama yapılaşması nereye olacak!bence bunun için en güzel ve uygun yer mudanya sahil koyleri.

sayfa 516
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet