Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 514
Murat yazicioglu
10 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 18:42

Ya ucuz diye buğday tarlasına yatırım yapmanın ne gibi mantığı var karacabey ucuz diye parası az olan yatırımcı buraya yoneliyor demiş arkadaş o konuda haklida sirf ucuz diyede ben gidip bugday tarlasini almam sahsen tarim yapsan bile o tarlaya verdigin parayi kurtaramazsin

Murat yazicioglu
10 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 18:51

Ornegin muratlidan 100 bin lira fiyatdan tarla alipta domates bibermi yetistirecegiz.ha ilerde bir proje olursa daha iyi kazanç elde ederiz öngörüsüyle hareket eden arkadaşlarda varsa orasını bilemem bir ömür boyu bekleyeceklerse buyursunlar yatırım yapsınlar .aklı basında bir yatırımcı bence umud ederek hayal ederek yatırım yapmaz

Sedat vatansever
10 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 19:59

Cok cok uzak yerler bu baslik altinda konusulurken hala Ozluceye imar cikmamasi garip degilmi? Yukarida hastane bir tarafta sanayi , ustunde otoban altinda baska bir otoban sehre yakin ve bombos hala? Ozluce imar konusunda fikri olan varmi? Herkese saygilar

Galip_89
10 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 20:05

Murat bey, Cevdetpaşa, Ben sizin Bursalı olduğunuzdan emin olamadım. Karacabey bölgesinin yaptığı primi yapan başka bir bölge var mı. Sizin dediğiniz Muratlı-Karakoca-Hürriyet bölgelerinde 5-6 yıl önce dönümü 2-3 bin liraydı. Şimdi 100-150 hatta 200 bin lira. Fiyatlarda halen yükselmekte. Çünkü bu bölgede projelerin babaları var. BB Başkanı Uydu Kentlerin Bursa'nın yakınına değil, uzağına yapılacağını söyledi. Daha neyin karından zararından, kazıklanmasından bahsediyorsunuz. Tren kaçmadan sizde alın siz de kazanın. Ya da almıyorsanız alanlara mani olmayın. Ben Karakoca'dan aldım tarla, çok şükür şu an aldığım fiyatın çok üzerinde fiyatlar.

cevdetpaşa
10 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 22:18

doğru diyosun. Hemen gidip hürriyetten 250 bin liradan bi kaç dönüm ben de alayım.

MustafaErtem
10 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 22:37

Yolcati köyü bölge hastanesi çevresi nasıl önerirmisiniz, fiyatlar nedir bu bölgede. Kooperatif hissesi almak mantiklimidir ?

Furkannn16
10 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 22:40

7-8 ay oldu dağ korusundan dönümü 70 e aldım 110-120 arası teklif eden emlakçılar çakallar dolaşıyor ortalıkta şimdi ben zarar mı ettim? Karacabey kazandırdı kazandırıyor ve kazandıracak siz şehrin dibinde özlüceden yer alırsınız bakmışsın 20 yıl imar çıkmamış o kadar kasmayın büyüklerin ayak izlerini takip edin.

Murat yazicioglu
10 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 23:01

Bende gidip alacagim 250 liradan acele edeyim galip arkadaşın dediğine bakılırsa yakında dönümü 1 milyonuda bulabilir.fiyatlar çok hesaplı imiş gerçekten sonra hürriyetlerin 250 den yer almak varken millet gidip nilüfer baskoyden falan 130 liradan yer aliyor

Murat yazicioglu
10 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 23:05

Furkan adlı arkadaş 70 den yer aldım 120 lira etti kar ettim diyor Allah daha fazla kazanç lar versin .proje orda olmassa aynı yerler 80 liraya alıcı bulur mu onu merak ettim doğrusu

VardiyA
10 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 23:17

Dağkorusu' nun daha önce yapılan açıklamalar doğrultusunda uydukentin yeri olması olasılığı gerçekten çok yüksek. Aslında Bursa' nın büyük inşaat firmaları ve büyükşehir belediye üst düzey çalışanları nerelerden tarla kapatmışlar. Bunu bilmek lazım.

sayfa 514
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet