Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 513
Murat yazicioglu
3 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 21:27
Uydu kent

Dedigin gibi oldu diyelim kim gidip karacabeyi köyünde oturacak kardesim uydukent diye hele o teknosabta çalışan beyaz yakalılar karacabey köyünde hiç oturmaz mavi yakalı işçi kardeşimlerdir çoğu karacabeyde oturan insanlar olur karacabey ve çevre köylerden gelirler teknosaba calismaya

Murat yazicioglu
3 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 21:30
Uydu kent

Emlakçı arkadaşların bazıları ısrarla yok taşpınar yok muratlı yok hürriyet olur diyor niye acaba daha önceleri dönümü 100 liradan yer sattıkları adamlara gaz veriyorlar o bölgede bütün olay bu

Murat yazicioglu
3 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 21:34
Uydukent

Biz burda görüşlerimizi paylaşıyoruz kimseye yer pazarlama pesinde değiliz sonuçta emlakcida değiliz yatırımıyıciyiz emlakçı başka yatırımcı başka bu platformda özelikle yatırımcı arkadaşlarla fikir alışverişi yapmak istiyoruz emlakçılara degil

Murat yazicioglu
3 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 21:49
Yolcati

Yolcati ile ilgili soru soran arkadaş halin üst tarafları demissin mevki belirtmemişsin büyük ihtimalle laleliova en kötü mevki tarım alanı hiçbişey olmaz yolcati taşkın alanı nilüfer deresi vesaire kolay kolay imar adayı olamaz bilge diğer tarım alanı olsa bile

orhan veli kanık
3 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 22:10

Murat yazicioglu bey dünden beri sizin yazılarınız ağırlıklı olarak bu platformu işgal ediyor okuyorum bütün samiyetimle söylüyorum zerre bişey anlamadım sen kendin bir şey soruyorsun geri kendin yanıtlıyorsun geri kendi kendine kızıp triplere giriyorsun vallahi bişey anlamadım sen buraya laf olsun diye mi gelip yazıyorsun ? Ciddi söylüyorum tepki felan değil bu sadece anlam veremedim sana. Bu yerin en büyük yerel yöneticisi olan şahıs Büyükşehir Belediye Başkanı diyor Karacabey'e yapılacak uydukent diye ne yapalım şimdi onun söylediklerine inanmayıp senin peşine mi takılalım bunu mu yapalım ?

Saygı ve sevgi
3 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 22:25

Yolcati da mevki kabalik laleliovada tavsiye üzerine bir hafta içinde tarla vasfinda olan 2 dönüm arazi alacağım ama malesef murat kardeşim beni ümitsiz eyledi

Nusret Fatih
3 ay önce - Prş 08 Şub 2018, 22:30

hürriyet köyünde yolların ölçüldüğünü,zemin etüdü yapıldıgını duymuştum köyden birinden.diğer sayfalarda aynı işlemin harmanlı için de yapıldıgını okuyunca demekki dağ korusu - hürriyet parsellerinin bir kesinliği yok.(neredeyse belediyeden önce emlakçılar açıklamıştı hangi parsellere konut,hangi parsellerin teknosaba devredileceğini!)
açıkcası teknosaba yakın köylerde yapılan bir yatırım değer kazanmaya mahkum görünüyor,ama orta vdede ama uzun vadede.ama konut imarını doğru tahmin eden hedefi 12 den vurmuş olacak.açıkcası dağkorusuna odaklanmıştım ama şimdi kafam karıştı.dağkorusunda köyün yanındaki parseller 250-350 arasını bulmuş bile.diğer parseller de 120den aşağı değil. sizce hürriyetten 120-150 arası arazi alınır mı?

Replay16
3 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 07:49

Bence alınır dağkorusunun fiyatları çok uçuk asfalta cephe yer alırım kafam rahat olur hem daha hesaplı

cevdetpaşa
3 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 09:24

murat yazıcıoğlu haklı. Yazdıklarından anladığım kadarıyla diyor ki;

Dikkat edin, Karacabeyi emlakçılar basmış. gazı verip yerleri arazi alacaklara kazık fiyatlara kakalamaya çalışıyorlar.
bu arada daha önce karacabey'de daha önce pahalı fiyatlardan arazi alanlarda söylenenlerin doğru olması için olmayacak duaya "amin" diyorlar.

Bursanın hemen yanıbaşlarında konumlanmak en iyisi.
Akıllı olup kazıklanmamak lazım. Murat Yazıcıoğlunun dediklerini iyi okumak lazım.
Bu dediklerim bölgeye girmeyi düşünenler için geçerli. Yoksa emlakçılar ve daha önce 3-5 katına Karacabeyde arazi alanlar için yapacak birşey yok.

Bobera10
3 ay önce - Cum 09 Şub 2018, 18:21
Dönüm fiyatları

Karacabey de dönüm fiyatları ile diğer il ve ilçe dönüm fiyatlarını karşılaştırın ve pahalı veya ucuz olduğuna karar verin, emlakçıların alıp sattığı yerleri övmesi kadar doğal bişey yok önemli olan burada doğruları bulmak

Karacabey de gerçekleşmeyen projeler var
-uluabat gölünü marmaraya bağlamak
- fin köyü kurulacak
-disnayland projesi

Gerçekleşen projeler ise
- otoyol (güneyden geçecekti şuanki yerine alındı)
- teknosab

Şimdi yatırımcı kendi karar versin fiyatlar her yıl artıyor, tabiki aldığınız fiyat ve yer bunu etkiliyor

Bursanın dibinde dediğiniz yerlerde rant çok yüksek olduğu için çevresi ve parası az olan yatırımcıya pek birşey kalmıyor, o yüzden görece satılık yerin çok olduğu dönüm fiyatların 30-100 arası olduğu Karacabey bursa arası tercih ediliyor

Yatırım yapmak isteyenlere duyrulur

sayfa 513
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet