Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 503
tu123
4 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 12:48

Arakadaşlar ikizce köyüne yatırım yapılır mı badırganın dibinde konut imarına açılacak söylentisi dolaşıyor ortalıkta ne kadar doğrudur emlakçıların şişirmesi mi yoksa?

cevdetpaşa
4 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 16:45

doğru diyosun galip bey.

Murat yazicioglu
4 ay önce - Prş 21 Arl 2017, 20:18
teknosab

Ya diyelim ki Muratlı hürriyet vesaire v.b teknosab beraber konut imarına açılmış olsun kim gidip orada oturacak teknosab çalışan yüksek ücretli beyaz yakalı calisanlarmi komik olmayın arkadaslar

mehmet bursa16
4 ay önce - Cum 22 Arl 2017, 03:45
Teknosap ve Liman

Ben aylar öncesi demiştim "limandan asla vazgeçilmez. Teknosap lojistiği nereden sağlayacak. Yalnızca eski Başkanın istediği yere olumlu bakılmadı. Siz hala Karakoca şu bu diyorsunuz. Paranız çoksa tamam. Liman dediğin zaman Gemlik gemport limanı gibi çok buyük çapta alanı etkiler. Yani arkadaşlar uyanın liman büyük bir alanı etkileyecek. Ben 150 bine yer alacağıma söğütpınar, esence, özellikle fiyatı çok uygun olan emirleryenicesi gibi köylerden alırım. Yanlış anlayın Karakoca vb dediğim yerler değersiz demiyorum.

Akgun169
4 ay önce - Cum 22 Arl 2017, 05:32
İmar

Arkadaşlar yeni büyükşehir belediye başkanının söylediği üzere şehrin Batıya doğru büyümesiyle alakalı sizce konaklı çaylı mevkisinde gelişme olur mu buralardan arsa alınır mı ? Ben şahsen arsa bakıyorum ancak Görükle civarı el yakıyor ve gökçeköy İrfaniye hepten şişmiş Fikir alışverişi olması açısından soruyorum. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim

Tan_su
3 ay önce - Cum 22 Arl 2017, 09:55

Arkadaşlar selam

Anladığım kadarı ile para kazanmak için epey bir süre beklememiz gerekiyor. Bu arada ben Subaşında bulunan tarlama zeytin ağaçları dikmek istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilecek bilgi verebilecek var mı acaba?

1775 m2 lk bir tarla. Beklenti ile dikmiyorum ağaçları. Sadece tarla boş durmasın belki üç beş sene sonra kişisel ihtiyacımı karşılar.

cevdetpaşa
3 ay önce - Pzr 24 Arl 2017, 11:45

Alıntı:
Arkadaşlar selam

Anladığım kadarı ile para kazanmak için epey bir süre beklememiz gerekiyor. Bu arada ben Subaşında bulunan tarlama zeytin ağaçları dikmek istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilecek bilgi verebilecek var mı acaba?

1775 m2 lk bir tarla. Beklenti ile dikmiyorum ağaçları. Sadece tarla boş durmasın belki üç beş sene sonra kişisel ihtiyacımı karşılar.

1.775 metre araziye 20-30 tane fidan dikebilirsin. 3-5 sene sonra sofralık zeytin ihtiyacını karşılar. yağ ihtiyacını ise fazlasıyla karşılar 10-15 yıl sonra

Civarındaki arazilerde zeytinlik var mı? varsa senin arazinde de olur tabi ki.
Konu ile ilgili ayrıntılı bilgileri ağaçlar.net sitesinde forum bölüminde zeytin sayfasında fazlası ile mevcut. gerek fidan seçimi, gerek dikimi ve sonrasında yapacağın işlerle ilgili. kolay gele

cyclon21
3 ay önce - Pts 25 Arl 2017, 07:10
Gemlik Taşınıyormuş

http://m.haber7.com/amphtml/guncel/haber/2507097- ...ssion=true

mehmet bursa16
3 ay önce - Pts 25 Arl 2017, 23:27
Gemlik

Bence Mudanya'ya taşınır. Sizce.

cyclon21
3 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 11:02

Mudanya tarafı değil de gemlikin yüksek kesimlerinde orman vasfını yitirmiş yerler olarak söyleniyor

sayfa 503
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet