Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 497
Misafir 162

2 hafta önce - Cum 24 Ksm 2017, 10:47

Senin emlakçı olduğunu herkes biliyor, amacın burada algı yaratmak Subaşını kötülemek. Akıllı başlı insan zaten nerenin prim yapacağını bilir. Sen şimdi evladım ufak ufak ait olduğun mahalle kahvesine naşla bakalım. Burası entellektüel insanların buluşma noktası. Senin gibi varoşların burada yeri yok.

Misafir 6cc

2 hafta önce - Cum 24 Ksm 2017, 11:17

Entellektüel sen mi oluyorsun şu hitap tarzına bi bak sonradan görmeler gibi, şu anda mudanyadayım acın mudanyadan belli oluyor fena köstürmüşler sana subaşı diye geçççmiş olsun, ayrıca emlakçı değil galericiyim belki siz subaşı emlakçılarındansınız.

Misafir 162

2 hafta önce - Cum 24 Ksm 2017, 11:23

Hadi kardeşim buradan sana ekmek çıkmaz. Subaşını kötüleyerek malum sitede satış yaptığını algı yarattığını biliyoruz. Çocuk kandıramazsın. Benim tek yatırımım Subaşı da değil. Bir çok yerde var Allah'a çok şükür iyide kazandım kazanıyorum. Sen hariç Allah herkese de bol kazançlar nasip etsin. Sana etmesin, elindekini de alsın Hadi şimdi sen fakir fukaranın elindeki üç beş kuruşu almak için yalanlarına yenilerini ekle.

Hitap tarzıma gelince, önceki yorumlarımı oku önce. Adamına göre muamele. Senin gibisine de başka türlü hitap edilmez ki.

Furkannn16
2 hafta önce - Cum 24 Ksm 2017, 11:41

Galerici emlakçı olmuş burda kahinlik yapıyor abicim burada subaşında arazisi olan kimse zarar etmedi benim ikiye katladı sen almıyorsan etmiyorsan da olmayan bilginle algı kasma

Furkannn16
2 hafta önce - Cum 24 Ksm 2017, 12:13

Hayatımın hatasından 30 bin lira kazandığımı gösteren forum üyelerine teşekkür ederim hep böyle hatalar yapmam dileğiyle

pharmusty
2 hafta önce - Cum 24 Ksm 2017, 19:55

Sayın Furkan16 Subaşındaki planlamanın yerini biraz detaylı verebilir misiniz?özellikle ramsar tampon bölge sınırı ile otoban arasındaki alan , planlarda ne şekilde yer alıyor? Bilgilendirirseniz çok sevinirim, Teşekkürler

Furkannn16
2 hafta önce - Cum 24 Ksm 2017, 23:51

Benim aldığım arazi çınarçeşmealtı mevki otobanın ulubata olan kısmı değil diğer tarafında diğer tarım arazisi olan yerlere bakmanızı tavsiye ederim bir kısmı 1. Derece tarım arazisi o yüzden subaşında fiyatlar çok dengesi. ramsar tampon bölge dense de elbette kazandırır ancak benim önceliğim tamponun da dışı.Burdan yumurta fabrikasının alt taraflarından subaşına doğru olan kısım daha mantıklı.

Furkannn16
2 hafta önce - Cum 24 Ksm 2017, 23:54

Depo-antrepo şeklinde yer alıyor elbette bunun için önce teknosabın faaliyet aşamasına yaklaşması gerek bugünkü Türkiye şartlarında 1 sene de olabilir 5 sene de bu konu biraz riskli hiç olmayacak diyen arkadaşlar gidip bir kontrol etsinler o bölgeleri görüp te yorum yapsınlar

pharmusty
2 hafta önce - Cmt 25 Ksm 2017, 11:33

Sayın Furkan16 ben özellikle ramsar dışında (son tampon sınırının da dışı ) olup köyü de içinde bulunduracak şekilde otobana kadar olan alanı merak ediyorum.köylüler bu alana konut diyorlardı ama plandan ziyade temenni diye düşündüm ben. Ama bu ramsar dışı olup göl manzarasına sahip köye yakın alan depo antrepo olur yada hiçbirşey olmaz da atıl kalırsa yazık olur, çünkü tüm uluabata bakan köyler içinde hem ramsar dışı olup hemde göl manzaralı yer çok az

Furkannn16
2 hafta önce - Cmt 25 Ksm 2017, 14:10

Konut konusunda öncelik muratlı ve hürriyet (dağ korusu) uzun vadede ne olur bilemiyorum ancak şuanlık durum bu şekilde

sayfa 497
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet