Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Uykuyu kaçırmak için yöntemler
123 ... 323334   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Gizem Çınar
6 yıl önce - Çrş 23 Ksm 2011, 02:07
Uykuyu kaçırmak için yöntemler

En son Gizem Çınar tarafından Çrş 23 Ksm 2011, 02:09 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Koray C.

6 yıl önce - Çrş 23 Ksm 2011, 02:09

levent tezcanlı

6 yıl önce - Çrş 23 Ksm 2011, 02:15

Doğukan Kahraman
6 yıl önce - Çrş 23 Ksm 2011, 02:18

Gizem Çınar
6 yıl önce - Çrş 23 Ksm 2011, 03:10

Alıntı:
Uykuyu kaçırmak için şu anda yaptığım birşeyi tavsiye ederim. Yani uykunuzun kaçmasını istiyorsanız, Wowturkey'e girin. Ben öyle yapıyorum, gayet faydalı oluyor.

Ama, kişinin yetiştirmesi gereken bir işi varsa, Wowturkey'de çok fazla oyalanmak istemez, değil mi Yani başlığa göre cevap yazmışsın, oysa ki iletide yazdıklarımı da okumalıydın

Aras Berkin
6 yıl önce - Çrş 23 Ksm 2011, 04:25

guneyim
6 yıl önce - Çrş 23 Ksm 2011, 04:32

Ünal27
6 yıl önce - Çrş 23 Ksm 2011, 04:50

Alıntı:
Tabii ki, uyku beden ve zihnin dinlenmesi için en iyi ilaçtır, ancak bazen öyle anlar gelir ki, örneğin, son güne bıraktığınız işinizi tamamlamak için uykusuz kalmanız gerekebilir. Bu gibi durumlarda, herkesin uykuyla başa çıkabilmek için kendine göre yöntemleri vardır. Ben mesela, kahveye yüklenirim. Şekersiz, sütsüz hazır kahve veya, şekersiz koyu bir Türk kahvesi gibi...Kimisi enerji içeceği içer, çay içer...vb. Siz ne gibi yöntemlere başvurursunuz, ya da uykuyla başa çıkmak için ne gibi yöntemler önerirsiniz? (Not: Uyumak hariç )

Durumunuzu çok iyi anlıyorum .Özellikle sınav haftalarında kafa kendiliğinden masaya düşüyor
.

Benim size önerim çay,kahve vs içeceklerden ziyade bir adet elma yemeniz.Elmanın kahveden daha iyi bir uyku açıcı olduğu kanıtlandı.Ayrıca gece vakti bu içeceklerden içmek mideye zarar verebilir.

Birde benim dikkatimi çeken birşey var çok kahve içenler nedense yüzü asık oluyor kahveyle aram hiç iyi değil...

Yusuf Esengül

6 yıl önce - Çrş 23 Ksm 2011, 09:44

Barış Sevin2

6 yıl önce - Çrş 23 Ksm 2011, 09:51

Alıntı:
1.Stresli bi iş
2.Huysuz bir hanım
3.Hayırsız bir evlat
4.Problemli bir vücut
5.Kötü bir komşu
6.Sesli çalışan bir saat
7.Damlayan bir musluk
8.Çalışmayan bir kalorifer
9.Yetmeyen bir maaş
10.Ağrıyan bir diş

(11) Memurun Esnafa Olan Borcu

Şahsen uyumamak için çeşitli alternatiflerim var... Önce gider yüzümü su ile tekrar tekrar yıkarım... Ardından şekersiz çay, kola vb. yemek yedikten sonra zaten uyku gidip enerji geliyor... Ama aşırı derecede o gün yorulmuşsanız... Süt, portakal suyu, çay, cola etki etmiyor... Hatta biri masaj yapsada rahatlayıp uyusam, demişliğim bile olmuştur...

Uykuyu kaçırmak aslında sizin beyninizi kandırması gereken bir oyun. Tabi sizin bedeniniz ne kadar hile yapar uykuya karşı bilemem... Ama şunuda söyliyim her sabah kalk okula git gemiye bin klasik senaryodan ötürü, anne bir 5 dakika daha bırakta uyuyayım demek kadar güzelide yok...

Cuma, Cumartesi, ve Pazar'ı ne çok severim.

Hasan Barış Sevin

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 323334   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET