Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 922
Enes145333
2 ay önce - Cmt 26 Ksm 2022, 15:15
İzciler emlak

Sizin art niyetli olduğunuz kanaatinde değilim. Elbette bir çok şeyi bilmezdiniz. Ama bu gibi durumlarda önceden her ihtimale karşı gard almak gerekirdi. Sizin yanılıyorsam söyleyin bu işteki zararınız verdiğiniz sözü tutamamanız oluyor. Çünkü bu arsayı hissedarlara satarak cebinizden çıkan parayı zamanında hayli hayli karşılamış oldunuz.

Şu an gelinen noktada geçmiş geçmişte kaldı. Geçmişe dair elbette kimse bir şey yapamaz ama geleceğe dair bir plan hedef çaba varmı? Bu önemli.

Mesela diyelimki iptal kesinleşti. Bu durumda yeni planın çizilmesi inşaatların başlaması vs tahmini kaç yıl sürecek bu şekilde bir aydınlatma yapın. Sonrasında madem böyle bir durum yaşanıyor tam bu rüteçte onca hisse sahibinin bilinçlendirilmesi yol gösterilmesi bir araya gelmesi bir kamu gücü doğurur. Bunca insanı yönlendirip aynı koldan gerekli yerlere mağduriyetler bildirilebilir. Bunun ciddi manada öncülüğü yapın mesela.

Şimdi sizi eleştirmenin haricinde pozitif tafafınızı söyleyeyim onca şirketin içinde bir siz burda açıklama yapmaya çalışıyorsunuz bu da bu noktada sizin artınız. Ama yeterli değil. Madem ilk emlak ofisisiniz madem okadar köklüsünüz. Bu işin öncülüğünü yapın. Diğer şirketleri vs toplayın ne yol izlenecekse bir yol çizin. Siz ve sizin gibi şirketler bir araya gelip müşterilerdende tam desteği alırsa bu kamu gücü ses getirir.

Gün gelir onca şirket sus pus beklerken sizin bu yaptığınızda artınız olarak hatırda kalır. Vah vah tüh tüh bekleyelim görelimle gemi yürümüyor. Onca mağdur bir araya gelip toplansın gerekli mercilere ve basına mağduriyetini bildirsin görelim bakalım ozaman neler oluyor. Beklemeye büyük ihtimal tarihin tekerrür edeceği ortada

işin özü ÖNCE TEDBİR SONRA TEVEKKLÜL.

Emir Gündogdu
2 ay önce - Cmt 26 Ksm 2022, 16:32

Sayın İzciler,

Zamanında ilk imarda 800bin tl ye almıştım. Dolar 10 kat arttı. Siz 8 milyonu hazırlayın ben geliyorum yanınıza. Lütfen cevap rica ederim.

izciler emlak
2 ay önce - Cmt 26 Ksm 2022, 18:01

Satın Emir Gündogdu
İlk imar 2016 geçti biz 2018 de ilk projemizi sattık. İlk satışlarımız 169 bin TL her şey dahil. Siz hangi projemizden 800 bin TL yer aldınız. Size özel bir fiyat vermişiz demek ki. Buyurun gelin bekliyoruz. Bizim satışa başladığımız da ortalama dolar 4 tl civarında demek ki şu an dolar 40 tl olmuş haberimiz yok.
Telefon numaramızı da istemiştiniz ki müşterilerimiz telefon numaramızı bilir. Verdik telefonumuzu buradan aramadınız.

izciler emlak
2 ay önce - Cmt 26 Ksm 2022, 18:26

Sayın Enes145333
Teşekkür ederiz. Anlımız ak çok şükür. İptal kesinleşmedi henüz olumsuz bir durum yok biz de az çok haber alıyoruz soruyoruz. Dediğiniz gibi iptal olur ise o zaman çarşı karışacak. Yıl sonunu beklemekten başka şu an yapabilecek bir şey yok. Kaş yapalım derken göz çıkarmayalım. Bildiğimiz bir şeyler var ama karar yazılmadan bir şey söylemek doğru olmaz. Bizde ya sabır deyip bekliyoruz. Saygılarınızla...

Emir Gündogdu
2 ay önce - Cmt 26 Ksm 2022, 20:15

Sayın izciler
Ben 2013 gibi sizin gruptan aldım. Bahsettiğim yer yapracık sol. 2013 deki dolara bir bal istersen.

Efem21
2 ay önce - Cmt 26 Ksm 2022, 20:52

Emlakcilar niye hep yıl sonunu veya ay sonunu vade gösterirler hep merak etmişimdir! Bilaistisna hepsi aynı.

Emir Gündogdu
2 ay önce - Cmt 26 Ksm 2022, 21:47

Sayın Clark30,
Bende arsa yatırımcıları için olumlu olacağını bilgisini aldım. Hayırlısı olsun.

Alparslan oğuz
2 ay önce - Cmt 26 Ksm 2022, 22:29

Sayın arkadaşlar
- Ne tesadüf olan yakın zamandaki Tapulara düşen şerh notlarını okumuyorsunuz
- Etimesgut İlçesi, Orhun Mahallesi Çevre Otoyol Bağlantı Bölgesine ait 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği sürecindeki işlemlere Ankara büyükşehir belediyesinin yaklaşımını algılamıyorsunuz, görmemek için büyük başarıyla gayret içindesiniz
- Batışehirin imarlaşması uğruna yapılan ve hala devam eden hareketleri okumuyorsunuz, bölgedeki istismarcıların durulmayacaklarını, devam eden ve edilecek ardışık imar iptal teşviklerinin aşamalarını takip etmediniz etmiyorsunuz (buradaki sayfaların tamamını okumanızı öneririm).

Tarladan arsa vasfına (ilk imar) geçiş olalı 10 YIL OLDU. Bu son 10 yılı okuyamadınız.

Kısaca: bölgemize yani Eskişehir yolu kuzeyi (yapracık sağ) ve Eskişehir yolu güneyi (yapracık sol-orhun) için imar iptal teşviki yoluyla asıl rantın istenilen yere yönlenmesinden ellerin kesin çekilmesini sağlamanın ilk aşamadaki tek yolu BATIŞEHİR denilen yer için SEMT SAKİNİ vasfıyla ve menfaatimizin ihlalinden imar iptali davası açmak olacaktır. Tekrar hatırlatıyoruz.

ftmakm
2 ay önce - Pzr 27 Ksm 2022, 02:18
...

yani diyorlar ki elimizi taşın altına koyamayız .sattık geçtik

ssinan55
2 ay önce - Pzr 27 Ksm 2022, 10:26

Herkese hayırlı günler diliyorum, ben yurt dışında yaşayan bir vatandaşım. Bende 2013 yılında yapracık solda bir hisse aldım ve halen bekliyorum. Bu arsayı aldıgımda çok met etmişlerdi ( benim gözümde hala kıymetli ) ama ondan sonra plan birkaç sefer iptal oldu birkaç sefer yeniden tapu aldık bu olan olayları bana satış yapan emlakçıya yıkmam dogru degil çünkü oda bilemezdi bunların olacagını ( planın iptal olacagını - Dövizin tavan yapacagını - salgın hastalıgın çıkacagını ) bende bilemezdim bilseydim ona göre hareket ederdin . Bazı insanların sözünü tutamadıgı kendi ellerinde degil lütfen bunu anlayın . Danıştay kararı olumlu çıkmazsa bende elimi taşın altına koymaya varım saygılar

sayfa 922
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet