Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 876
Kuzey76
1 ay önce - Cmt 13 Ağu 2022, 18:58

Bu arkadaş acaba hangi firmanın adamı normal arsası olan vatandaşa benzemiyor başka çıkarları var durun bakalım sonunda kim çıkacak neler çıkacak bu şahıstan

Alparslan oğuz
1 ay önce - Cmt 13 Ağu 2022, 19:25

Sonunda Kuş çıkacak.....

Ageka
1 ay önce - Pzr 14 Ağu 2022, 04:09

ben diyeceğimi dedim, kalan varsa karar yazıldıktan sonra konuşuruz.

sen bilmem kimin villa projesinin önünden durak geçsin diye metro hattı değişti yalanlarını yazadur.

alparslancığım insanlar villaları kaç arabalık kapalı otoparkı olduğuna göre pazarlıyor önünden metro geçmesine göre değil.

ne diyordun sen?

hah! tuz koktu!

neyse bu son cevabım sana.

Alparslan oğuz
1 ay önce - Pzr 14 Ağu 2022, 06:46

içeriği aynı ismi farklı

bu mudur?

mesajları takip ettiğini sanıp cevap yazdığını düşünerek, önceki yazılanın ne olduğunu kimden olduğunu farkedemeyen, ancak ve haliyle de özünde bölgemiz insanının ortak düşüncelerine de karşı çıktığı belli olan güruhun mesajı böyle çorba işte.... felekleri şaştı, kime çatacaklarını da karıştırdılar......

algı ve beklentileri ne kadar acele ki hafıza karıştı yanlış yazdı

gevşek içerik gevşek hitap gevşek yaklaşım

- 2.3 emsalin iptal başvurusu varsa, fakının tay sevdiği konum denilebilecek 2.8 e de iptal başvurusu yapılacak, yok öyle kayırma ....

veya

- 2.8 emsali iptalden kaçırıp kayıranlar, bizzat 2.3 emsal bölgemize de iptal teşviki yaptığından elini ayağını 2.3 emsal bölgeden çekecek

ve

- 2.8 emsal bölgeye alt yapı yol uçarak geliyorsa 2.3 olan yere de gelecek

ve

gerçekten dileyin ki 2.8 lik alan iptalden kaçırılırken Eskişehir yolu Kuzeyi ve Güneyi imar alanlarına yapılan iptal teşvikleri geçersiz kalsın.....

aybars1910
1 ay önce - Pzr 14 Ağu 2022, 13:23

Bunu ben yazdım Metro projesi değişti, Evet önünden geçiyor şimdi ki haliyle... Böyle büyük laflar edip beni yalancılıkla suçlamadan önce adam gibi araştırmanı öneririm...

aybars1910
1 ay önce - Pzr 14 Ağu 2022, 14:19

Sayın Kartal 84 ; Batışehir projesi için yapılan yol Yıllardır Ankara Belediyesinin ret ettiği Ankara Üniversitesi Sağlıkta Mükemmeliyet Merkezi projesi 1.etap binası yolunun yapılmasını sağlamış olacaktır... Bölgemize katkısı olacaktır...Bölgeler çevresiyle birbirine değer katar...

Burada ki çelişki yıllardır forumcada dahil olduğumuz Bağlıca bulvarının Ankara Belediyesi tarafından ısrarla 4.senesinde 2 şerit asfalt 4 şerit toprak, Aydınlatma yok zifiri karanlık inşaat halinde bekletmesidir.. Gece Zifiri karanlıkta çoğu kişi Bulvara giremeyip Eskişehir yolunu dolaşmakta Halkımızın Ölüm bulvarı ismini verdiği Bağlıca bulvarında Halkın ve Kamunun zararı Yüzmilyonları geçmiştir.. Öte yandan Bölgenin gelişimi için Bulvarın inşaatının tamamlanması ve Aydınlatmanın sağlanması önemli....

Bilindiği gibi Forumda eski arkadaşlarımız ile beraber mücadelesini verdiğimiz Dünyanın her yerinde 3-4 ayda bitecek Bağlıca Çevreyolu bağlantısının Ankara Belediyesi tarafından 31 Mart 2019 itibarı ile inşaatının durdurulup beklemeye bırakılıp 2021 ekimde açılması Bölgenin gelişimini nasıl durdurduğuna hep beraber tanık olduk..

İnşaat durdurulmasaydı ve Normal süresi 3-4 aylık dönemde normal zamanında bitseydi bugün Çevreyolu ile Yapracık eski köy yerleşimi arasında yayılan ve Eskişehir yoluna sarkmış İnşaat fotoğraflarını görmüş olacaktık... Uygun olan inşaat iklimi Bağlıca da bir çok inşaat firması sahibi ile konuşmalarımızda bu gerçekliğe tanık olduk...

Bütün yönleriyle Milyarlarca zarara uğratabilirler fakat önleyemezler...

Sayın Kartal 84, Bağlıca Batışehir projesi, Mansur Yavaş Başkan vekili ve ilişkiler bağlamında Normal bir insanın Midesinin kaldıramayacağı durumlar olsada, Yukarıda belirttiğim hususlar çerçevesinde Tüm Bölgenin hanesine artı yazılacak bir gelişme..

kartal84
1 ay önce - Pzr 14 Ağu 2022, 18:31
İnşaat

Tek sayın Aybars

yuta
seedorf78
1 ay önce - Pts 15 Ağu 2022, 21:12

Arkadaşlar,

BOTAŞ ile yukarı yurtçu sınırı arasında, Esk yoluna 500 metre mesafede bulunan güzel konumlu villa parselimi satıyorum.
Müstakil tapu, 2919 m2, 0.40 emsal, H:6,5...
Bilginize...

Ageka
1 ay önce - Sal 16 Ağu 2022, 02:26

ha aybars ha alparslan,
3-5 kişilik bir klik aynı sazın farklı perdelerine basıp duruyorsunuz.

evet metro hattı değişti, ama siz burda utanmadan bilmemkimin villalarının önünde geçirmek için değiştirildiğini ima ettiniz. ben de diyorum ki her şeyi geçtim villa önünden metro geçiyor diye mi değerlenecek?

bunun gibi iler tutar yeri olmayan, en basit tabirle saçma sapan üç beş iddiayı uzun uzun ve gerçekten anlaşılması güç cümlelerle sakız ettiniz çiğniyorsunuz.

bölge idare plan iptal kararı almış; yusuf yy haberini vermiş, aynı klik geliyor KİMİN ADAMI BU? kim bilir altından ne çıkacak

danıştay bim'in kararını bozmuş, yusuf yy haberini vermiş, aman manipülasyon var, kimin adamı bunlar belli değil.

yaptığınız başka hiç bir şey yok.

bir de şey var çevre yolu bağlantısını yapmadılar. yapmadılar dediğiniz sürenin 2 yılı pandemiden bütün ülke dondu kaldı, bunu bilmiyor musunuz? bal gibi biliyorsunuz.

çevre yolu bağlantısıyla imara dair davanın hukuki sürecinin ne alakası var? tek paralelliği pandeminden ötürü ikisinin de normal süreçlerine göre uzun sürede nihayete ermesi.

hiç dediniz mi kartallar ve abb doğru düzgün tartışmasız bir plan yapsaydı da bu davalar hiç açılamasaydı.

demediniz! siz ne yaptınız? bunu diyene kimin adamısın sen diye yüklendiniz.

sayfa 876
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet