Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 874
Ahdo
1 ay önce - Cmt 13 Ağu 2022, 12:43
Yusuf yyy

Sayın Yusuf yy ,şu an yapilmakta olan bir AFAD ve 112 inşaatı varmı

Alparslan oğuz
1 ay önce - Cmt 13 Ağu 2022, 12:55

Ankaranın trafik yükü çok ağır

Belediye imkanları belli yazıktır onca yolu niye yapsın neden yeni yollar yapsın

Batışehir bölgesi yapracık elvan ahimesut vb Ankara'ya yük getirir nüfus artışı getirir beton yığınları getirir

Bu sebepledir ki emsal en fazla 1 olmalı 1 in üstünde emsal kente, şehircilik ilkelerine aykırıdır yüksek emsaller Ankara'nın trafiğine yük getirir

0.5 emsallerin 1 ve üzerine çıkarılması da uygun değil

Arsa sahiplerine de haksızlık olmaması adalet saplanması için bölgede emsalin en fazla 1 olması gerekliliktir

Şirketlere ait vb bölgeye değer katacak arsaların emsalleri en az 5 yapılmalıdır

En son Alparslan oğuz tarafından Cmt 13 Ağu 2022, 12:56 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Yusuf yyy
1 ay önce - Cmt 13 Ağu 2022, 12:55

Elvanköy arazine şuan yapımı devam ediyor afad ın … 112 ininde ölçümü yapılmış olup inşaat çalışmasına başlanılmadı henüz

Ahdo
1 ay önce - Cmt 13 Ağu 2022, 13:18

Çok teşekkürler Yusuf yy
İyi günler

Taylan3443
1 ay önce - Cmt 13 Ağu 2022, 13:32

Sn.Yusuf,adli tatil surecindeyiz ama avukat hanimdan duyumunuzu teyit edecek herhangi bir gelisme var midir?

Ahdo
1 ay önce - Cmt 13 Ağu 2022, 13:53

Nekadar doğru bilmiyorum ama şu an kök hücre Hastanesi'nin altına elektrik trafosu yapılmış.
Zeray inşaat bölgesine doğru direkler dikilmeye başlanmış.Ayrica altyapı kanalizasyon,su işleride pek yakında başlayacakmiş.
İlgililerin bilgisine

Yusuf yyy
1 ay önce - Cmt 13 Ağu 2022, 14:01

Taylan bey Kendim sormadım bölge de arsası olan beraber çalıştığım arkadaşım avukatı arayıp ortalama 10-12 gün önce. ekim başında onaylayacağını söyledi .

Taylan3443
1 ay önce - Cmt 13 Ağu 2022, 14:55

İptal haberini sizden duymustuk umarim bu duyumunuzda dogru cikacak ve bolge olarak mahkeme surecinden kurtulacagiz.Cevabiniz icin tesekkurler.

Alparslan oğuz
1 ay önce - Cmt 13 Ağu 2022, 15:13

Birbiriyle çelişkili sözde duyumlarla işinizi zamana bırakmayın

burası çiçektepeci, batışehirci, elvancı ard arda farklı isimlerin al gülüm ver gülüm mesajlarıyla manüpülasyon sayfasına döndü

Ageka
1 ay önce - Cmt 13 Ağu 2022, 15:29

Alpaslan Oğuz en çok manipülasyonu sen yapıyorsun.

Yusuf YY’nin ilk bilgilendirmesinden sonra ben de başka kaynaklardan soruşturdum ve kararın mevcut plan lehinde olduğunu doğruladım. Arsa sahiplerine hayırlı uğurlu olsun.

Prensibimdir, karar çıkana kadar bir şey yazmayacaktım ama Alparslan Oğuz şişirdin beni, dayanamadım.

Şimdi Alpslan bey ilk postum olmasınsan ötürü benim de kimin adamı olduğumu yarım sayfalık mesajla önce sorgulamaya sonra hükme bağlamaya çalışacaktır.

Kim olduğumu söyleyeyim, orhun’da yatırımcıyım. İptal kararından beri de her mesajı izleyen bir forum okuyucusuyum.

sayfa 874
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet