Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 860
homo economicus20
1 ay önce - Pzr 03 Tem 2022, 11:04
İmar davaları

Mehmet bey, öncelikle davanın sonucu hakkında bilgi veren veya vereyeceğini söyleyen kimseye itibar etmeyin. Bunu dosyayı inceleyen tetkik hakimi bile bilemez, zira karar Danıştayın ilgili dava dairesinin üyelerinin müzakeresi sonucunda verilecek. Karar çıkmadıkça söylenen her söz kehanetten öteye gidemez. Zira ötesi mahkemenin yerine geçmek olacaktır.
Ancak dosyanın safahatı hakkında bilgi alınabilir ben de o bağlamda bilgi almaya çalışacağım.

Alparslan oğuz
1 ay önce - Pzr 03 Tem 2022, 14:01

Bölgenin safahatı
hooop bizden habersiz bizim kemik payımızı vermezseniz çirkef saçarızdan öte değil
tek elden muhatap bulamayınca parçala tek ele indir tek tek söğüşle
Etraftaki sus payının dağıtıldığı yerleri sisleme örtme çabaları

sözde bankamatikçisi, sözde hukukçusu, sözde bilmiş kişileri, siyasi dönme ve ortağı ile rengarenk bir bölge oldu yapracık othun şehitali
hepsi maskesini takmış ahkam kesiyor organize sırtlan sürüsü.....

Ankarada herşey göz önünde ortada duruyor
10 yanlışın içine 2 tane doğru koyup herşey doğru diye yedirmeye çalışan organize yapı......

Hesap edemedikleri 7 sülalesinden rucü edince ne halt edecekleri, bilgi açık kaynaklar açık tatlı tatlı yemelerinin acı acı çıkmasını izleyeceğiz

Yusuf yyy
1 ay önce - Pzr 03 Tem 2022, 17:51

70 sayfalık a dan z ye kadar bütün iptalden başlayandan itibaren hepsi mevcut ..! İsteyen varsa gelsin vereyim .

Enes145333
1 ay önce - Pzr 03 Tem 2022, 20:24
Yusuf yyy

70 sayfalık bu dosyayı nasıl alabiliriz senden

Yusuf yyy
1 ay önce - Pzr 03 Tem 2022, 21:21

Ankara badliyesindeyim Etimesğut Ahimesut bağlıca tarafında oturuyorsan da kağıtları verebilirim

homo economicus20
1 ay önce - Pzr 03 Tem 2022, 22:22

Yusuf bey ahimesuttayım evrakları alabilirim.

Enes145333
1 ay önce - Pts 04 Tem 2022, 00:04
Yusufyyy

Yusuf bey tlgramda Ankara Yapracık gurubu var. Evrakları oraya atma şansınız varmı

Yusuf yyy
1 ay önce - Pts 04 Tem 2022, 01:11

Telefon numaranızı atarsanız whatsapınıza gönderebilirim olmazsa ?

Siyahkedi5
1 ay önce - Pts 04 Tem 2022, 13:04
Arsa değeri

Merhaba Arkadaşlar Orhun mahallesi 3.3
Emsal 49964/2 1040 MetreKare bir yerim var satış İçin İzcilere sordum 2milyon 300 Gibi bir rakam verdi doğru mudur Sizce bu rakama satmalımıyım

Ahdo
1 ay önce - Pts 04 Tem 2022, 21:20
Siyahkedi5

Pazar günü Temellide piknikte emekli bir yüksek yargı hakimiyle tanıştım.
İmar iptal konusu açıldı.
Bu konularda kamu adına vatandaşın menfaati de göz önünde muhakkak bulundurulur, iyi ihtimal aynı emsal kararı verilir,kötü ihtimal en fazla %10 emsal indirimine gidilebilir daha kötü ihtimal beklemeyin dedi.
Belki vereceğiniz kararda olumlu etkisi olur diye paylaşmak istedim.
Herkese iyi akşamlar

sayfa 860
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet