Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 545
Saffer murat
5 ay önce - Cum 21 Hzr 2019, 21:00
Cicektepe göde kiri

Göde kırı denilen mevkii de hisseli tapulu arsamiz var bir dönümü bize ait 2012 yilinda almistik cok değerlenecek demislerdi ancak bir ses seda yok.bu konuda bilgisi olan bizi de aydinlatabilirse sevinirim

esn esn

5 ay önce - Cum 21 Hzr 2019, 21:04

Bu alanda çalışma seçimden önce yapılmıyordu, çalışma varmış gibi yapılıyordu. Bu bağlantının artık yakın dönemde yapılacağını da sanmıyorum.

kill9bill
4 ay önce - Pts 24 Hzr 2019, 13:16

Saffer murat. Çiçektepe'nin bir kısmı imarsız, genelde kooperatiflerin olduğu diğer kısmı da planlaması yapılıp birkaç kez iptal edilen şu an geleceği flu bir bölge. Umutları kırmak istemem ama Yapracık güney ve kuzey gibi konumuyla, planıyla, emsaliyle, ticari ve yeşil alanlarıyla her anlamda güzel ve tamamlanmış bir bölgede bile hayat yokken sizin değerlenmesi için bir süre beklemeniz gerebilir. Kaldı ki tüm emlakçılar satarken çok değerleneceğini, sağında Melih Gökçek'in, solunda Abdullah Gül'ün arsası olduğu hep söylerler.

mordor06
4 ay önce - Çrş 26 Hzr 2019, 15:07

Pozisyon alma zamanı...

http://uzmanpara.milliyet.com.tr/haber-detay/gund ...000/93908/

çaltalı
4 ay önce - Çrş 26 Hzr 2019, 16:30

yapracık sağ ve sol da umutlar beklentiler hayeller başka bahara kaldı gibi
susuzdaki hareketlilik altyapı yatırımları bu bölgede görünmüyo

Kerem kral
4 ay önce - Çrş 26 Hzr 2019, 17:11
Bilgi

Yapracık sol ile susuz ayrı kulvarlar. Karşılaştırmak büyük hata. Kısa vadeli gelişmelere deği; konuma göre uzun vadeli bakmak gerek...

aybars1910
4 ay önce - Cum 28 Hzr 2019, 16:14

Mavi Masa dilini yuttu cevap vermedi.

Ankara Belediyesi tweet atmış Mansur, Fransa büyükelçisi ile görüşmüş. Paylaşıma yorum attım Fransa büyükelçisini etiketleyerek.
İnşaatın yarım bırakıldığını Fransa hükümeti nin Bağlıca çevre yolu bağlantısını yapmasını rica ettim.

Yazmak isteyen olursa tweet paylaşımda.

hbatmaca
4 ay önce - Cmt 29 Hzr 2019, 21:14

Çevreyolu bağlantısını sordugunda alt yapi çalışması var diye cevap yazmışlardı hatırlarsınız ben de biz hergun oradan geçiyoruz hic bir çalışma goremiyoruz hangi kuruluşlar çalışma yapıyor diye sormuştum 9 gündür Mavi Masadan bana da hala bir cevap gelmedi.

aybars1910
4 ay önce - Pts 01 Tem 2019, 14:05

Mavi Masa cevabı bir türlü gelmiyor.
Neden altyapı yazdık ki şimdi ne cevap vereceğiz diye birbirlerine soruyorlar galiba.

Bu arada Sabancı-ankara bulvarı-hacettepeyi birbirine bağlayan yol çalışması ile zırhlı birlikler içinden geçen yol çalışması da durduruldu aynı zamanda.

mordor06
4 ay önce - Pts 01 Tem 2019, 15:54

mavi masanın cevapları standart...kes kopyala yapıştır...o yüzden başkanın twitlerine dadanmak lazım...farkındalık oluşturur...

sayfa 545
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet