Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 543
aybars1910
5 ay önce - Pts 17 Hzr 2019, 14:55

Etimesgut Belediye başkanı kendisini eleştirdiğim hususlarda görüşlerimiz paralelinde hürriyet Ankara Ekine açıklamalar yapmış.

Ulaştırma Bakanının 2019 ilk çeyreğinde açıkladığı ümitköy-batıkent metro birleşmesini karşı çıkmış önceliğin Koru-yaşamkent-bağlıca birleşmesine verilmesini ve Bağlıca çevre yolu boyunca devam edip Sincan Metrosuna bağlanmasını dile getirmiştik.

Etimesgut Belediye başkanı çok sessiz kalıyor eleştri iz devam ediyor. Ulaştırma Bakanlığı ile görüşüp, kendi siyasi organları ilede görüşüp bu işi halletmeli.

hbatmaca
5 ay önce - Sal 18 Hzr 2019, 15:40

Sayin ........, 14.06.2019 15:09 tarihindeki 2602066 numarali basvurunuz cevaplanmistir; Ilgili adreste alt yapi calismalari yapilmaktadir. Altyapi calismalari bittikten sonra gerekli asfalt calismalari is yogunluguna bagli olarak planlanacaktir Ilginize tesekkur eder, iyi gunler dileriz. Basvuru takip linkiniz: https://mavimasa.net/E2LFr9EHr4 B002

Böyle bir cevap gelmiş arkadaşlar
Ben diyorum Çanakkale Boğazı onlar diyor yandı g....... ağzi

maxkapasit
5 ay önce - Sal 18 Hzr 2019, 15:58

Yaptıkları anayasadaki vatandaşın bilgi edinme özgürlüğünü sallamamak..standart cevapları kopyalayıp gönderiyorlar..hatta bunu otomatik hale bile getirmiş olabilirler nasıl olsa kimsenin hesap sorduğu yok

aybars1910
5 ay önce - Sal 18 Hzr 2019, 16:36

Aynı cevap bile gelmemiş.
Hangi altyapıyı yapıyorlarmış. Yolun 2 şeritini de asfaltlayın sorusuna bu cevabı veriyorlar.

Konu ile alakaları yok Bağlıca neresi çevreyolu bağlantısı mı yapılıyor onuda bildiklerini düşünmüyorum

Yprck
5 ay önce - Sal 18 Hzr 2019, 17:18

Alt yapı cevabı geldi banada alt yapı çalışması yok bölgede dedim engellendim

Yprck
5 ay önce - Sal 18 Hzr 2019, 17:29

Bunlar çalışıyo biz niye göremiyoruz hakkimizda hayırlısı yenimahalle altındağ mamak çankaya imar vs otoban bağlantısı yapılırken etimesgutta kaldırım yol yaması tabela vs işler sürüyor illa halk mağdur olacak diğer bölgelerin ihtiyacı varsa yola bu bölgenin de var

esn esn

5 ay önce - Sal 18 Hzr 2019, 19:26
Copy cevap

(+)

Yprck
5 ay önce - Sal 18 Hzr 2019, 20:30

Bence bunlar yolu bu şekilde bırakacak eskişehir yolundan gelen bağlicaya inecek baglica dan optimum tarafına çıkış olacak alt yapı olarakta iki su büzü iki lamba bitti gittiğimiz yere geri aynı yoldan gelemiyecez ANKARA BÜYÜKŞEHİRE GÖRE BAGLANTI BITMIS

aybars1910
5 ay önce - Çrş 19 Hzr 2019, 13:01

Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü parsel sorgulama da yeni uygulama ile Mahallenizde konut veya arsa hangi yıl ne kadar satış olmuş hangi parselde satış olmuş görünüyordu.

Bugün açıklanan bir yeni uygulama da artık yeni tapular da kod olacak. Akıllı telefon ile görüntülediğinizde o parselin uydu görüntüsü ve çevresi telefona yansıyacak. Kaç metrekare olduğu gibi bilgilerede ulaşılabilecek.

aybars1910
5 ay önce - Çrş 19 Hzr 2019, 14:15

Bazı emlakçı arkadaşlar konuyu yanlış anlamışlar sitelerinde paylaşım yapıyorlar.

Etimesgut Belediye başkanı istasyon caddesini Büyükşehir ile planladık diyor.
Koru-Bağlıca-Elvan-Sincan hattını demiyor. Dileğini paylaşıyor.

Basında dileğini paylaşması güzel fakat somut görüşmeler ve gayreti olmadığı sürece millete hikaye anlatmaktan öteye gitmez.

Gerçekten samimi ise harekete geçmesi gerekir.

sayfa 543
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet