Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 422
Zega
3 ay önce - Pts 05 Şub 2018, 16:44

Sn. Aybars teşekkür ederim cevabınız için. Yapracık sol da ruhsatlar ne zaman açılabilir sizce?

aybars1910
3 ay önce - Pts 05 Şub 2018, 16:51

Normal şartlarda 2 ay içinde açılıyor. Plancı firma çok güçlü bir firma. Üstüne düşerse daha kısa zamanda da açtırabilir.

supreme 06
3 ay önce - Pts 05 Şub 2018, 16:58

sayın Başkentlik 58,
yapracık sağda bulunan kooperatıifimizde bu ölçekte bir inşaat firması arıyor. firma bilgilerini alabilirsek iyi olur , bölgenin doğru gelişimi açısından

aybars1910
3 ay önce - Pts 05 Şub 2018, 17:19

Yapracık Park Manzara Konutları Vizör group 159.000 TL 4+1 180m
Geçen bir arkadaşımız sormuştu. Bir arsa-konut projesi daha sahibinden.com da yayınlanmış.

ssinan55
3 ay önce - Pts 05 Şub 2018, 20:35

Bu gün arsayi aldigim emlakciynan konustum yapracik sol tapulari henüz verilmedigini söyledi. bir kac aya kadar verilir dedi.

koray1977
3 ay önce - Pts 05 Şub 2018, 20:37

Imar gecen bircok alanda 1 yili gecmis olmasina ragmen hala insaat ruhsati verilmemis yerler var SnAybars.Biraz karar vericinin insiyatifine bagli olarak mi gelisiyor bu insaat ruhsati durumu.Umuyorum ki dediginiz gibi iki ay icinde ya da daha erken bu izin verilirde herkes kurtulur.

Yulper
3 ay önce - Pts 05 Şub 2018, 20:41

Yapracık sol tapuları haftaya çıkar dediler bugun tapu da sordum. haftaya istediğiniz gün alabilirsiniz dedi memur

aybars1910
3 ay önce - Pts 05 Şub 2018, 22:40

Haklısınız. Fakat dediğim gibi normal şartlarda
sorun yoksa yani hem onay makamı hemde plancı istekliyse olacak bir şey.
Yoksa dediğiniz gibi aylarda sürer yıllarda.
Bölge ruhsat durumlarında en büyük sorun komşu bölgelerde inşaat firma ve derneklerin kendi bölgelerinin satışının tamamlanmadığı yönünde baskılar oluşturması .

ssinan55
3 ay önce - Pts 05 Şub 2018, 23:28

Sayin yulper siz gelecek hafta alacakmisiniz tapunuzu? Lütfen bi bilgisi olan varsa yazsin yurt disinda oldugum icin burda yazilanlarnan yetiniyorum.

sinank55
3 ay önce - Pts 05 Şub 2018, 23:54

Sol askıdan inmiş sağ paraelasyon askıda heralde...süreç işliyor yani itirazlard olur haliyle tabii ama rededilir...sonra dava açan olur olmaz ayrı konu ama normal işleyen olağan bi süreç var yani...birçok konu çözülmüş resmiyeten onaylanmış yani...ben bu tapu alma konusunu anlamıyorum...süreç bittimi e devlete girin görürsünüz...olay bitmiş yani tapu aldanızda almasanızda şahıs bazlı bi durum yok ortada yani...inşaat aşaması ne olur ayrı konu ama lütfen bu tapu alındımı alınmadımı konusunu kaldırmak lazım artık...herkesin zaten tapusu var..normal süreç devam ediyor burada yazılanlardan sol içün bitmiş heralde...proje ve altyapı mevzularını yorumlamak daha faydalı olur...

sayfa 422
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet