Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 401
aybars1910
2 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 18:13

Bu arada Yapracik ve yurtçu dayanışma derneği Ankara Belediyesine vermek üzere çeşitli isteklerini ileten listeyle ilgili imza kampanyası düzenlemiş.
Bir çok defa bizim forumda da katılımcıların isteği yerine gelmiş oldu.
Listeye Yapracik Toki_ Bağlıca yolunun tamamlanmasını da eklemişler.
Teşekkür ederiz.

Bağlıca - Sabancı yolu bitme aşamasına geldi. Bir başka sitede açılacak yol ile tahmini süreler belirtilmiş. Bağlıca merkezden

Bağlıca- Gordion 3 dakika
Bağlıca- Şubat ayında açılacak Bilkent Şehir Hastanesi ve Sağlık Bakanlığı 5 dakika
Bağlıca - Cepa,Kentpark 5 dakika
Bağlıca - Armada 7 dakika
Bağlıca - Bahçeli evler metrosu - Aşti 10 dakika

tuttimiqi
2 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 19:58

Parselasyon da biran önce askıdan inerse bölgenin önünün açık olduğunu düşünüyorum

cenker1
2 hafta önce - Pts 04 Arl 2017, 21:14

Dogrudur sayin ali ve veli. Teorikte boyle olur neticesi.

Efe0666
1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 02:27

Merhaba arkadaşlar bir süredir Yapracık sol kısımda arsa bakıyorum 49357/1 için 1400 tl kafama yattı gibi aklıma takılan konu parselasyon kısmını tam anlamıyorum 45 dönüm olan bu arsa bölünürümü yoksa bahsettiğiniz parselasyon heryer için geçerli değil mi teşekkürler

kral8kral
1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 12:01

arkadaşlar öncelikle düzgün bilgiler için teşekkür ediyorum. yapracık sol tarafın parselasyonunun büyükşehirden onaylandığını arkadaşlar söyledi ancak, ankara büyükşehir belediyesinin meclis kararları içerisinde internetten bulamadım. burada yayımlanması gerekmiyor mu? ayrıca, yapracık sağ taraf için parselasyon planları büyükşehire gitmediğimi, gidecekmi bilgisi olan ver ise burada paylasır ise seviniriz

rasras
1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 13:17

Merhabalar, Parselasyon planları mecliste değil encümen de onaylanıyor. Bu nedenle internet sitesinde bulamamanız doğal. Maalesef sağ tarafın durumunu bilmiyorum.

blaxies
1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 13:49

Arkadaşlar yapracık sağ tarafın durumu ile ilgili bilgi verebilirseniz çok seviniriz. Sol taraf hayırlı olsun

hbat
1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 14:42
yapracık sağ

merhaba arkadaşlar

öncelikle ifade edeyim yapracıkta emsallerle ilgili herhangi bir değişiklik yok sol taraf 3,3, sağ taraf 2,3.
plan daha önce geçtiği için şu an yapılan parselasyon bu da herhangi bir değişikliğe yol açmaz.
sağ tarafın parselasyon işlemi her ada en düşük 7500 m2 ye bölüneceği için bunun biraz uzun sürmesi doğal diye düşünüyorum.
gönlümüzü ferah tutalım umarım her şey çok güzel olacak.

iyi günler.

kral8kral
1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 15:38

yaptığım bir araştırmaya göre sağ tarafın parselasyonları henüz firmadan (kartallar) belediyeye gönderilmemiş

blaxies
1 hafta önce - Sal 05 Arl 2017, 17:04

sağ taraf ile ilgili verdiğiniz bilgiler için teşekkürler

sayfa 401
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet