Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayseri Bayramhacı Köyü - Bayramhacı Barajı
« önceki   123 ... 7879808182   sonraki »

ANA SAYFA -> KAYSERİ
cevap yaz
sayfa 79
Young
1 ay önce - Sal 19 Oca 2021, 13:48
Köy

Mehmet Copuro bey Lütfen başlığı yukarda tutma çabanızdan vaz geçin, sizin haricinizde en son yazı 6 ay önce yazılmış ve 22 sayfa olmuş tek kelime yazılmayalı.
Sayfayı her açtığımda Kayseri Bayramhacı Köyü - Bayramhacı Barajı konusunu yukarda görüyorum acaba değişik bir şey varmı diye bakıyorum ama malasef tek kare resimden başka bir şey yok.
Umarım kızmazsınız.

RECEP KEMAL
1 ay önce - Sal 19 Oca 2021, 14:19
BAYRAMHACI KÖYÜ

Mehmet Çopuro Bey paylaşımlarınıza LÜTFEN DEVAM EDİN. Siz de olmasanız Kayseri bu sitede sürekli gerileyecek. Sizi eleştirenler de keşke sizin kadar gayretli olsalar. Ayrıca, sayenizde Bayramhacı Köyü'nün ne kadar güzel ve değerli bir yer olduğunu öğrendik. Bu köy aslında Kapadokya turizm destinasyonu içinde güzel bir uğrak noktası olabilir. Çok teşekkür ederim.

mehmet copuro

1 ay önce - Çrş 20 Oca 2021, 10:04

Beyler Olumlu- Olumsuz eleştirileriniz için teşekkür ederim Amacım hem Kayseri’nin Değeri Bayramhacının hakettiği yeri alabilmesi için hem de Kayseri’nin geriye düşmemesi için paylaşım yapıyorum..Ayrıca Yetkililerin dikkatini çekmekti ve bunu başardım şükür Kayseri ve Bayramhacı Sağlık Turizminden, ve Kültür Turizminden payını alabilmesi için planlama ve projeler yapılmaya başlandığı ile ilgili bilgileri yetkililerden aldım.. Ayrıca Bayramhacı, Kapadokya ve Erciyes arasında Terminal bölge olması hasebiyle Kapadokya’ya gelen Yabancı turistlerin Öncelikle Bayramhacıya ve Bayramhacı üzerinden Erciyes’e çıkarılma durumu olabildiği gibi Erciyes’in Turizm potansiyelini artıracağını düşünüyorum.. Günümüzde Sağlık Turizmi günümüzde çok önem arzetmekte olup,Bununla beraber Kış Turizmini desteklersek büyük bir iş başarmış oluruz Kayseri’mize Katma değer oluştururuz diye 🤔 düşünüyor ve bu yolda ilerledim ve ilerlemeye devam ediyorum.. Hepinize sevgi ve selamlarımla...

ali alimi012
1 ay önce - Çrş 20 Oca 2021, 10:20

mehmet bey o zaman biraz video çekin yolları nasıl nerden gidilir
nerde kalınır ücretler aktiviteler falan
en son gittiğimde yollar patates tarlası gibi ve çok dardı
kayseriden çıkan biri en iyi ve hızlı hangi güzergahtan gelmeli
ben kaşı güzergahını kullandım çok kötüydü
kalabadan gitmek yolu uzatır belki ama
en azından kaliteli yol
yuvalı yolu nasıl mesela

mehmet copuro

1 ay önce - Prş 21 Oca 2021, 02:54

Ali bey zaten sorunda günümüz konforunda Bayramhacı da kalacak konaklayacak yer olmaması.!! Zaten benim bütün çabam da bayramhacıya Turizm Master planı çerçevesinde mülkiyeti Kocasinan Balediyesine ait olan Büyük Kaplıcamıza günümüz konforunda Otel yapılmasını sağlamak.!! Ayrıca gelen misafirler için sosyal alanlar ( Mesire alanı) yapılmasını sağlamak ve Kültür Turizminin yolunu açmaktır.. Yol meselesine gelince en kısa ve güzel yol Kalkancıktan Yuvalı güzergahından Bayramhacıya gitmektir., Kaldı ki Kaş yolunu da Koza Altın şirketinin kamyonlarının mahvettiği yolu Karayolları düzeltip sıfır asfalt yaptı bilginize.. Bayramhacı da hali hazırda Balık Restoranı ve faal 2 kaplıca bulunmakta olup bunlardan 1 tanesi Kocasinan belediyesine 1 tanesi özel mülkiyete aittir.. Sonuç olarak Yapılacak projelerin bölgenin sosyo- ekonomik kalkınmasına fayda sağlayacağı ve bu kalkınmanın büyük katma değer oluşturacağı aşikardır...

sayfa 79
« önceki   123 ... 7879808182   sonraki »
ANA SAYFA -> KAYSERİ