Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Ahmet Nadir İşisağ

7 yıl önce - Cmt 12 Ksm 2011, 23:13

Tanıtılması çok iyi de,neticesi de çok kötü oluyor...Mesire için gelenler..giderken/mevkii terkederken,geride bıraktıklarını bir toplasalar var ya.Yemesini/gezmesini bilene.Her yer güzel.Keyfini ve zevkini düşünenlerin neticede yaptıkları/geride bıraktıkları.....pet şişeler, naylon tabaklar,bardaklar,poşetler..mangal sonrası atılan kemikler..kağıtlar...vs.vs.. Off ki off..Söylenecek laf çok da...Yoksa gideni de ve bileni de çok Dağılcak'ın..

Erkut T

7 yıl önce - Cmt 03 Arl 2011, 22:50

(+)

Ahmet Nadir İşisağ

7 yıl önce - Pzr 04 Arl 2011, 19:42

(+)

(+)

aytac2011
7 yıl önce - Pts 04 Hzr 2012, 02:42
mutlaka gidilmesi , görülmesi gereken yerlerden birisi dağılcak ..

Dağılcak ; Adana'da yeşille ve doğayla bütünleşebileceğiniz eşsiz mekanlardan biri :

(+)
ailenizle veya dostlarınızla muhteşem vakit geçirebileceğiniz ahşap teraslara sahip ,
  (+)
buradan memnun olmadan ayrılmak na-mümkün , şu güzellikle mutsuz olunur mu hiç ?
(+)
meraklısına ufak bir dere de mevcut bu yerde :
(+)
  (+)
fotoğraf çekilmek - sözüm ona facebook profil fotoğrafı çekilmek - için mükemmel bir arka fon . not : fotoğraftaki zat-ı muhterem benim
(+)
fakat dikkatli olunuz burada mevsim aşırı değişken , hava günlük güneşlikken birden bozuntuya verip sizi neye uğradığınıza şaşırtabiliyor . fakat burada ne yaparsanız yapın , ne yerseniz yiyin .. hepsi enfes , kesinlikle memnun kalacaksınız buradan ..
  (+)

eh bir gece vakti sıkıntısıyla ne yapacağımı şaşırıp , arşivimde tozlanan fotoğraflarımı buraya koyayım dedim , ne iyi ettim . ne de güzel ettim kalınız sağlıcakla ...

Ahmet CAN

7 yıl önce - Çrş 04 Tem 2012, 09:46

(+)
*En üstteki terastan Dağılcak.

sayfa 2
ANA SAYFA -> ADANA