Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin - Trafik fotoğrafları
« önceki   12345 ... 222324   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 4
Göksel Çetiner
5 yıl önce - Prş 16 Şub 2012, 01:51

önery kardeş ben bir kelime veya cümle hatası göremedim gayet düzgün bir şekildede okudum arkadaşın mesajını bence abartmışsınız

önery

5 yıl önce - Prş 16 Şub 2012, 02:27

Alıntı:
önery kardeş ben bir kelime veya cümle hatası göremedim gayet düzgün bir şekildede okudum arkadaşın mesajını bence abartmışsınız

Ben zaten anlatım bozukluluğu yada cümle öğelerinin dizilişindeki hatalar gibi yanlışlıklardan bahsetmedim. Türkçe harfleri kullanmaya dikkat edelim dedim. Dikkat çekmeye çalıştığım şey "ş , i, ü, ç ,ğ " gibi harflerin kullanılmasına özen göstermekti. Bence bana gülmek yerine mesaja tekrar bakarsan umarım ne demek istediğimi anlarsın...

serkan33

5 yıl önce - Prş 16 Şub 2012, 17:33

Alıntı:
Dikkat çekmeye çalıştığım şey "ş , i, ü, ç ,ğ " gibi harflerin kullanılmasına özen göstermekti. Bence bana gülmek yerine mesaja tekrar bakarsan umarım ne demek istediğimi anlarsın...

Başlığın amacının dışına çıkıp konuyu uzatmaya devam edecek ama eğer mesajı telefondan internete girerek yazdıysa Türkçe karakterler kullanamamış olması normaldir ki büyük ihtimalle telefondan yazmış mesajı arkadaş, neyse bence başlığı daha fazla dağıtmayalım yazım kuralları vs. şeylerle..

Okan Baldil

5 yıl önce - Çrş 04 Nis 2012, 21:55

(+)

berkaysezer
5 yıl önce - Çrş 04 Nis 2012, 22:17

Ben de şu anda ki Yenişehir Umut un önündeki yola takıldım yaklaşık 3 aydır o şekilde ve hergün gördüğüm kadarıyla 4-5 araç altını vuruyor ya da kaza tehlikesi atlatıyor. . .Mersin gelişirken yollar bakımından sınıfta kalıyor sadece mersin de bir otomobil bayisi 2000 araç satmış 2011 de eee bu şekilde hesaplarsak mersinin yolları ve altyapı hizmetleri sınıfta kalıyor çünkü ıklım sartları göz önünde bulundurularak dökülmeyen asfalt ve hergeçen gün artan otomobil sayısı bügün kü trafik sorunun bana göre başlıca nedenleri . . .

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   12345 ... 222324   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler