Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin - Trafik fotoğrafları
« önceki   123 ... 21222324   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 22
Hüseyin_44

3 hafta önce - Pzr 19 Ksm 2017, 23:57

Haritadan baktım çevre yolu olarak gözüküyor doğrumu arkadaşlar? Geçen sene Malatyadan Mersine gelişimde sanırsam bu yolu kullandım sabahın erken saatleri olmasına rağmen yoğunluk vardı

serkan33

3 hafta önce - Pts 20 Ksm 2017, 00:00

Alıntı:
Haritadan baktım çevre yolu olarak gözüküyor doğrumu arkadaşlar? Geçen sene Malatyadan Mersine gelişimde sanırsam bu yolu kullandım sabahın erken saatleri olmasına rağmen yoğunluk vardı

Yok artık çevre yolu değil, normalde D-400 Mersin-Antalya yolunun şehir içinden geçen kısmı. Çok eskiden Mersin'in ilk çevre yoluymuş, o yüzden hala bazı kişiler GMK Bulvarı demez de 1.Çevre Yolu derler ağız alışkanlığı olarak.

Oğulhan
3 hafta önce - Pts 20 Ksm 2017, 00:04

Alıntı:
Yok artık çevre yolu değil, normalde D-400 Mersin-Antalya yolunun şehir içinden geçen kısmı. Çok eskiden Mersin'in ilk çevre yoluymuş, o yüzden hala bazı kişiler GMK Bulvarı demez de 1.Çevre Yolu derler ağız alışkanlığı olarak.

Mersin’deki bu gibi çevreyolları artık şehir içinde kaldığı için ana cadde niteliğindedir. Hepsinin kendi özel isimleri vardır.

Mersin’in 2 çevre yolu vardır o da O51 Doğu-Batı yönü ve O21 Kuzey-Güney yönü Otobanlarıdır.

(+)

En son Oğulhan tarafından Pts 20 Ksm 2017, 00:05 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Hüseyin_44

3 hafta önce - Pts 20 Ksm 2017, 00:05

Bir konu daha belirtmek isterim Mersin ve silifke merkezinde gecirdigim 1 haftalık tatil suresince arac soforlerinin dikkatli kullandigi gozden kacmadi

Yusuf Göksel
2 hafta önce - Sal 21 Ksm 2017, 12:14

Acikcasi sasirdim bu duruma, Mersin soforleri ozellikle cok agresif ve kural tanimazligiyla unludur.
Arac kullanma konusunda pek uygar degiliz diger bir deyisle.

sayfa 22
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 21222324   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler