Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin - Trafik fotoğrafları
« önceki   1234 ... 222324   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
memethakan

5 yıl önce - Çrş 15 Şub 2012, 20:42

çarşı-pozcu yönündeki sahil yolu her gün akşam saatlerinde adeta kilitleniyor trafik artık çekilmez oldu

seyfettin033

5 yıl önce - Çrş 15 Şub 2012, 21:29

Alıntı:
çarşı-pozcu yönündeki sahil yolu her gün akşam saatlerinde adeta kilitleniyor trafik artık çekilmez oldu

Bunlara En Büyük Etken Dolmuşlar.

berkaysezer
5 yıl önce - Prş 16 Şub 2012, 01:37

Dolmuscular gercekten de fecı sekılde trafıgı katledıyorlar defalarca gun ıcınde kaza atlatıyorum ozellıkle en sag serıtten en sol serıde anı cıkısları kazaya ramak bırakmakta. . .Ustune dolmuscu teroru de eklenıyor tepkınızı korna ıle dıle getırınce sıddete maruz kalıyorsunuz. . .Bunlara bır onlem alınması sart. . .Yoksa gercekten uzucu olaylar olacak . . .

Göksel Çetiner
5 yıl önce - Prş 16 Şub 2012, 01:43

yapmayın kardeşim dolmuşçunun ne kabahati var sonuçta hergün onu kullananda yüzlerce insan var asıl sorun tek başına trafigi tıkayan araçlar hem mersindeki araç sayısı ankaradaki toplu taşıma araçları kadar anca vardır bırakın belediye alt geçit üst geçit yapsın yollara bak rezalet tabiki trafik yürümez resmen cinayet gibi

önery

5 yıl önce - Prş 16 Şub 2012, 01:46

Alıntı:
Dolmuscular gercekten de fecı sekılde trafıgı katledıyorlar defalarca gun ıcınde kaza atlatıyorum ozellıkle en sag serıtten en sol serıde anı cıkısları kazaya ramak bırakmakta. . .Ustune dolmuscu teroru de eklenıyor tepkınızı korna ıle dıle getırınce sıddete maruz kalıyorsunuz. . .Bunlara bır onlem alınması sart. . .Yoksa gercekten uzucu olaylar olacak . . .

Mesaj yazarken Türkçe harfleri kullanmaya dikkat etsek sanırım daha iyi olacak... İnanın mesajınızı okurken zorlandım

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 222324   sonraki »
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler