Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
u_g_u_r
6 yıl önce - Çrş 26 Ekm 2011, 22:00
Halil Mercanlı'ya Göre Marmara Fay Hatları Hareketlendi mi? [Tartışma]


Depremi uzun süredir bildiğini öne süren Halil Mercanlı Vanda'ki meydana gelen 7.2 şiddetindeki depremide 10 gün önce tahmin ettiğini öne sürüyor.evet Mercanlı'nın iddiası bu yönde ama söyledikleri ne kadar doğrudur ya da değildir orasıda bilimsel olarak hala muamma kalmaya devam edecek gibi görünüyor.isterseniz lafı daha fazla uzatmadan Halil Mercanlı'nın resmi sitesinde Marmara için beklediği depremle ilgili yaptığı o önemli duyuruyu yayınlayayım sizlere.buyrun okuyun sonrada yorumlarınızı almaya başlayalım.

''Marmara merkezli Orta şiddette deprem sinyalleri almaktayım. Dikkatli olmakta fayda var. Bu haberi okuyan siz değerli takipçilerim, kişisel görüşüm olan bu bilgiyi lütfen dağıtınız. Depremlerden dolayı insanlar ölmesin.'' 24 Ekim 2011 Saat 16:42

http://www.halilmercanli.com/modules.php?name=New ...p;sid=1124


Emre2001
6 yıl önce - Çrş 26 Ekm 2011, 22:03

Sitesinden :

Alıntı:

01 Ekim 1957 Trabzon doğumlu. Çocukluğunu 3-4 yaşına kadar Trabzon’da geçirdi. Babasının işi gereği İstanbul’a geldi. Gençlik yıllarında İstanbul’daydı. Yaşamını İstanbul Trabzon arasında geçirdi. Kendisi şu anda Müteahhitlik yapmaktadır. İstanbul’da Korukent Kooperatifleri Birliği Yönetim Kurulu Başkanlığını yönetmektedir. Büyükçekmece’de 15-20 yıldan beri bir birliğin ilk defa Türkiye’de kendi beton santrali üretim tesislerini kurarak hiçbir belediyenin yapamadığı bir alt yapıyı yaparak bütün medyada sık sık gündeme geldi, böyle enteresan fikirleri olan bir TC vatandaşıdır.

Tamam abi inandık ..cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET