Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Müge Anlı'nın Deprem Yorumu
123 ... 202122   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1

Müge anlıya katılıyormusunuz
Evet 57.9%  57.9%  [139]
Hayır 28.3%  28.3%  [68]
Yalnış anlaşılma var 13.8%  13.8%  [33]
Toplam Oy : 240

SERDARR1

7 yıl önce - Çrş 26 Ekm 2011, 13:22
Müge Anlı'nın Deprem Yorumu

heralde deprem yorumundan sonra TV da fazla görmeyeceğimiz biri

[ Fotobiyografi başlığından ayrılarak ayrı bir başlık haline getirildi... Atilla DÜNDAR - Çrş 26 Ekm 2011 13:41 ]

En son SERDARR1 tarafından Prş 27 Ekm 2011, 00:26 tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi

Doğukan Kahraman
7 yıl önce - Çrş 26 Ekm 2011, 13:25

Alıntı:
heralde deprem yorumundan sonra TV da fazla görmeyeceğimiz biri

Deneyimsiz sunucuları ekrana çıkartılrarsa böyle olur. Konuşmayı başlatmadan önce, "insanlar yanlış anlar mı" diye bir düşünmeleri lazımdı. Sunucu dediğin tecrübeli olacak.

0345 özer er

7 yıl önce - Çrş 26 Ekm 2011, 13:36

müge anlı deprem hakkında kimseyi aşagılayıcı veya kırıcı bir şey söylemedi,sözleri aynen böyle.
Alıntı:
Müge Anlı, Van depremi sonrası canlı yayında, ’‘Herkes haddini bilecek. Yeri geldimi taş atacaksınız, kuş avlar gibi avlayacaksın sonra yardım isteyeceksin. O polisler hemen yardımına koştu oradakilerin. O taş atanların eli kırılsın’ ifadelerini kullanmıştı.

yanlış olan ne, daha newrozda işgalci asker kürdistandan defol diye bagıran kimdi.polisi taşlayan,banka şubelerine molotof atan,ama yardıma ilk koşan polis ve asker oldu.ben sözlerini destekliyorum.

Zafer

7 yıl önce - Çrş 26 Ekm 2011, 13:42

Tam anlamıyla Müge Anlı denen kişinin ne dediğini Özer ağabeyin yazmasından sonra öğrendim.

Ola ki polisimize/askerimize taş atıldığında, kurşun sıkıldığında, pusu kurulduğunda vs gibi şerefsizce hareketler yapıldığında dahi, polisimiz/askerimiz zor durumda kalanlar için yardım ediyorsa kurulan cümle yanlış mıdır? Yanlış değildir, e madem öyle kurulan cümle doğrudur diyebiliriz. Nesine karşı çıkmış ki insanlar?

Cemil TAN
7 yıl önce - Çrş 26 Ekm 2011, 13:48

Müge Anlıyı sonuna kadar destekliyorum. Bu söyleminde yalan veya yanlış bir şey göremedim.
Sanırım birileri rahatsız bu sözlerden. Ama emin olun Müge anlının düşüncesinde olan birçok kişi var.

SERDARR1

7 yıl önce - Çrş 26 Ekm 2011, 13:50

yalnış anlaşıldım demiş...

Cemil TAN
7 yıl önce - Çrş 26 Ekm 2011, 13:52

Yooo. Biz doğru anladık valla.

SERDAR OZAN
7 yıl önce - Çrş 26 Ekm 2011, 13:55

Örneği bizim sitemizde de görülen terör örgütü destekçisi cümleler kurmak serbest ama Müge Anlı'nın dedikleri gibi son derece doğru saptamalarda bulunmak biz Türklere yasak. Kürtçülük yapmak demokratik bir hak ama biz Türklerin buna tepki göstermesi faşizm. Müge Anlı'nın söylediklerine duyulan tepki de tam bunun bir yansıması işte. Terör destekçileri yapmadıklarını, demediklerini bırakmasınlar ama Türklere konuşmak yasak.

Müge Anlı o söyledikleriyle bence milyonlarca Türk vatandaşının duygularına tercüman olmuştur. Duyulan tepki de bundan rahatsız olanların tepkisidir sadece.

Not: Bu arada başlık isminde Müge Anlı'nın soyadında hata var. N harfi unutulmuş.

Yusuf ŞAMLI

7 yıl önce - Çrş 26 Ekm 2011, 13:58

müge hanım bence türkiyedeki en dürüst gazetecilerden bölücülükle suçlanması onun rakipleri böyle bir durumdan faydalnmak için yapılmıştır ve snuna kadar da söylediklerin de haklıdır

Mesut Yeşil
7 yıl önce - Çrş 26 Ekm 2011, 14:04

Kandil'den gelen teröristleri davulla zurnayla karşılamak hümanizm bu faşizm, bu bölücülük öyle mi. Helal olsun sana Müge Anlı, çok doğru konuşmuş. Sen onlara taş atarsın, silah çekersin, onlar sana el uzatır. İşin özü bu.

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 202122   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET