Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Otobüs A.Ş. araçları - fotoğraf ve fotoğraflar üzerine yorumlar
« önceki   123 ... 939495   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
C. H. Engin Er

6 yıl önce - Pzr 22 May 2011, 00:01

3 yıl içinde İETT otobüsü sayısı yarı yarıya azalacak, belki de İETT'yi daha ziyade denetleyici üst bir kuruluş gibi devam ettirirler.

özkan89
6 yıl önce - Pzr 22 May 2011, 02:35

Alıntı:
yeni otobüslerden başakşehir verilecek olan var mı acaba?

Ben de merak ediyorum. 4.Etap - Taksim hattı olursa güzel olur.

Alıntı:
3 yıl içinde İETT otobüsü sayısı yarı yarıya azalacak, belki de İETT'yi daha ziyade denetleyici üst bir kuruluş gibi devam ettirirler.

İDO gibi şehir içi ulaşımı da tamamen özelleştirmezler umarım. Özel Halk otobüslerine muhtaç olmak istemiyorum. Gerekirse Man, ikarus gibi araçlarla devam etsin ama iett elini eteğini çekmesin.

Berktuğ
site denetçisi

6 yıl önce - Pts 23 May 2011, 23:21

İstanbul Otobüs A.Ş. Erguvan Renkli BMC'lerin haberi:
http://www.tasimacilar.com/haber.asp?wtc=haber&id=9435

Otobüslere yeni renkler çok yakışmış hayırlı uğurlu olsun

ümit 806

6 yıl önce - Sal 24 May 2011, 09:05

Berktuğ kardeşimizin verdiği linkteki fotoğraflarda gördüğüm kadarı ile BMC otobüslerin ön konsolunda akyolbil cihazı için bölme yapılmış.

İETT'nin zırt pırt cihaz yenilememesini umalım o zaman

Utku ARDIÇ

6 yıl önce - Çrş 25 May 2011, 13:51

İstanbul Otobüs A.Ş.'de çalışmak üzere İstanbul'a il teslimat olarak 4 yeni Güleryüz Cobra GD 272 LF otobüs teslim edildi.Gelen araçların 4'ü de İstanbul Dar Bölge'de çalışacak.Araçta otomatik motor yangın söndürme sistemi, 2 LCD ekran iç ve dış anons sistemi mevcut.Anons sistemini bugün deneme imkanım oldu dış anons sisteminde görme özürlü vatandaşlarımız için aracın hat numarasını ve güzergahı bildiriliyor.Erguvan renkli araçlar gerçekten de çok farklı duruyor.Araçla ufak bir İkitelli-Başakşehir turu attık.Araçlara ilgi oldukça yüksek.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Başakşehir Son durakta Cobra GD 272 LF

(+)

SAYGILARIMLA

Cemoli D18
6 yıl önce - Çrş 25 May 2011, 13:55

hayırlısı olsun daha fazla otobüs ve hat. maganda olan dolmuş ve minibüslerden kurtulmak ümidiyle

Ali Dağlaroğlu
6 yıl önce - Çrş 25 May 2011, 14:20

Sevimli olmuş. Sarıya oy vermiştim ama erguvan da yakışmış. Keşke tüm otobüsler tek renk olsa zamanla

engin.
6 yıl önce - Çrş 25 May 2011, 14:20

Araç güzel duruyor ama Cobra nın oturma kapasitesi bir hayli düşük gibi ben 25 koltuk sayabildim..Ayrıca kullanılan koltuklar şu anda yüksek taban Cobra larda kullanılanlarla aynı,farklı ve daha güzel renk ve koltuk kambinasyonu yapılabilirdi..

Doğukan Kahraman
6 yıl önce - Çrş 25 May 2011, 14:22

İşin kötü tarafı bu otobüslerden Mercedes Conecto alanın olmaması.

Mehmet Kasım
6 yıl önce - Çrş 25 May 2011, 15:22

Alıntı:
.Araçla ufak bir İkitelli-Başakşehir turu attık.Araçlara ilgi oldukça yüksek.

dün saat 3-4 civarı e-6 yolundan geçerken bayrampaşa civarında bu cobraları gördüm. demek ki ikitelliye gidiyorlardı. bu araçlar başakşehire verilecek dimi?

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 939495   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM