Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İstanbul Otobüs A.Ş. araçları - fotoğraf ve fotoğraflar üzerine yorumlar
123 ... 939495   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Utku ARDIÇ

6 yıl önce - Prş 19 May 2011, 00:19
İstanbul Otobüs A.Ş. araçları - fotoğraf ve fotoğraflar üzerine yorumlar

İstanbul bugün Erguvan Temsa Avenue'yle tanıştı.

Otobüs A.Ş. ihalesini kazanan bir esnaf tarafından tercih edilen Temsa Avenue'yü erguvan rengiyle Otobüs A.Ş. yetkililerine göstermek üzere B.107'nin şoförü Adnan Abi ve Ben bugün İstanbul caddelerinde Erguvan Avenue ile tur attık.Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştık hemen hemen herkes aracı dikkatle izledi.

Araçta standart Avenue ÖHO araçlarından farklı olarak İç ve dış anaons sistemi, motor odası yangın söndürme tesisatı(söndürme tüplü), 2 adet LCD ekran ön hazırlığı ve iç ve dış güvenlik kameraları mevcut.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Önümüzdeki günlerde Erguvan Avenue'lere yenileri eknekecek.Ayrıca bütün markaların bulunduğu bir İstanbul turu düzenlenmesi de olası bir durum.

SAYGILARIMLA

ekobeko

6 yıl önce - Prş 19 May 2011, 04:34

krdeş gerçkten harika duruyor tam bir tarih varmı nezman seferlere başlıcaksnız_? sabırsızlıkla bu araclara binmeyi bekliyorum

İSMAİL ÇELİK

6 yıl önce - Prş 19 May 2011, 11:22

Temsa inşaallah kıracak Mercedes ve BMC tekelini.(Mercedes İett,BMC öho TERCİHİ)

Güzel duruyor hakikaten.Bugün gene yazı vardı belediyelere uyarı.2012 temmuza kadar engelliler için kolaylık sağlayacak çalışmaların tamamlanması lazım.Otobüslerde alçak tabanlı olmak mecburiyetinde.

erdoğan06tr
6 yıl önce - Prş 19 May 2011, 13:04

Alıntı:
Güzel duruyor hakikaten.Bugün gene yazı vardı belediyelere uyarı.2012 temmuza kadar engelliler için kolaylık sağlayacak çalışmaların tamamlanması lazım.Otobüslerde alçak tabanlı olmak mecburiyetinde.

Bu yazıyı kim verdi? O zaman Ankara'nınkiler çağ dışı.
Ben oylamada turuncu renge oy vermiştim. Fakat otobüslere erguvan renginin daha çok yakıştığını gördüm. İyi ki bu renk seçilmiş. Ayrıca otobüsler de güzel ve alçak taban olması artı bir özellik katmış. Otobüsler çok güzel, uzun yıllar sapasağlam kullanırsınız inşallah.

inanç09
6 yıl önce - Prş 19 May 2011, 14:25

ÖHO lardaki temse aracında kamera sistemide mevcut şöför mahalinde acaba bunlarda da varmı aslında öholarda birlik olup ekran taktırabilirler yolcu mahaline ibb gibi sonra reklam alıp ek gelir oluştururlar ayrıca hava durumu vs. de olabilir

Doğukan Kahraman
6 yıl önce - Prş 19 May 2011, 14:28

Bu araçlar yarın hangi hatlarda çalışmya başlıyor?

engin.
6 yıl önce - Prş 19 May 2011, 14:35

Araç çok güzel renk çok yakışmış..Bu rengi gördüğüm zaman Lale aklıma geliyor..ÖHO araçlardada renk düzenlemesine gidilecekti ama henüz renk belli değil sanırım..

Süha
6 yıl önce - Cum 20 May 2011, 02:34

OTOBÜSLER YENİLENECEK HEDEFTE METRO VAR
Alıntı:
İstanbul’un birçok ilçesinde olduğu gibi Beykozlunun da ciddi anlamda kaliteli otobüs talebi olduğunu bildiğini ifade eden Kadir Topbaş, özelleştirilen İDO’nun parasının kaliteli, konforlu otobüslere dönüşeceğini ifade etti. “En kaliteli, en konforlu otobüsleri İstanbulluların hizmetine sunacağız” diyen Başkan Topbaş, kurdukları Otobüs A.Ş.şirketinin kaliteli otobüs teminine başladığını dile getirerek, şöyle konuştu;

“İlk etapta 170 ve 500’lük dilimlerle 1500 otobüs temin edeceğiz. Arkadaşlarıma, halk otobüsleri dahil bütün otobüslerin 2014 yılına kadar yenilenmesi talimatını verdim. Gücümüz yettiğince çabuk bütün otobüsleri yenileyeceğiz. Kaliteli, konforlu, klimalı hale getireceğiz. Bütün otobüsleri engellilerin ve yaşlıların binebileceği şekilde düşük tabanlı ve rampalı hale getireceğiz. İstanbul’da şu anda 2 bin adet otobüse ihtiyaç var. Kurduğumuz Otobüs A.Ş. şirketimizin yaptığı ihalelerle kaliteli otobüs eksiğini gidereceğiz. İkaruslar başta olmak üzere bütün eski otobüslerin İstanbul’da tedavülden kalkması gerekiyor.”

Kaynak: http://www.ibb.gov.tr/tr-TR/Pages/Haber.aspx?NewsID=19444

Halil GENÇDOĞMUŞ

6 yıl önce - Cum 20 May 2011, 09:03

bende bu renk için oy kullanmıştım gerçekten güzel olmuş yakışmış hayırlı olsun

Mehmet Kasım
6 yıl önce - Cmt 21 May 2011, 22:27

yeni otobüslerden başakşehir verilecek olan var mı acaba?

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 939495   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM