Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Bostanlı
123 ... 313233   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
vehbim

14 yıl önce - Pzr 28 Eyl 2003, 14:19
İzmir Bostanlı

Denizin doldurulması ile kazanılan alanda yapılan düzenlemeler:

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

vehbim

13 yıl önce - Pts 05 Nis 2004, 12:04
Bahar gelince...

Bostanlı sahilinin geçtiğimiz pazar günkü durumu... "Baharın gelmesiyle şenlendi"

(+)

(+)

(+)

(+)

Rustavi

13 yıl önce - Prş 09 Eyl 2004, 00:21

Bunlarda Bostanli´dan...

(+)

(+)

(+)

Rustavi

13 yıl önce - Prş 09 Eyl 2004, 00:39

Bu arada tutkunlarina sevindirici bir haber, Churchill´in yeniden ayni yerde acilacagini duydum, ruhsatlar ile ugrasiyorlarmis...Sizlere bir kac kare sunuyorum...

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

ve son olarak meshur köftecimiz Remzi. Burda corba ve/veya köfte yemenizi tavsiye ederim. Ben cok gittim, iskembe harika...

(+)

Okhan
13 yıl önce - Prş 09 Eyl 2004, 01:15

Köfteci Remzi bence Izmir'in en iyi köftecisidir, hemen arkasında Mustafa Reşit Paşa ilkokulu bulunur. Bir zamanlar bu okulun öğrencisi olan ben, arkadaşlarla harçlıklarımızı yeterince biriktirdiğimizde (10'ar Liralık simit ve ayran harçlığını bir hafta boyunca simit yemeyerek), tenefüslerde gizlice okulun bahçesinden tüyüp Remzi amcaya ekmek arası köfte veya döner yemeye giderdik (zaten burası bizim mahalle olur, iki üç sokak ileride de biz otururduk). Bu bizim için inanılmaz bir macera olurdu. Nöbetçi kolu olan inek öğrencileri atlatacaksın, duvarın üzerinden hızlıca karşı tarafa geçeceksin ve ekmek arası döneri yemekle beraber bütün bu harekatı 15 dakika içinde halledeceksin, bunu Sat komandoları bile beceremezdi. Neyse, Remzi amca, kollarından biri eksik olduğu için takma kol takardı ve bizim (çocukluk işte) ilgimizi en çok bu takma kol çekerdi. Kendisi köfteciliğe minibüste köfte yaparak başlamıştı ve şu an Karşıyaka'nın en uğrak lokantalarından birine sahip. Işte size ufak bir başarı öyküsü .

En son Okhan tarafından Prş 09 Eyl 2004, 01:31 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 313233   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR