Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
SerkanKuyumcu
13 yıl önce - Cmt 08 Oca 2005, 17:39
Başkent Öğretmen Evi ve Ankara Manzaraları

Bu güzel siteye bugüne kadar hep resim almak için girmştim.
Ama çalışmalarınız okadar güzel ki bende birşeyler ekleyeyim dedim.

tabi makinanın da son derece adi bir makina olması ve
resimleri 200kb a düşürmek için kaliteyi de düşürmem
resimlerin görüntüsüne etken...

saygılar.

(+)

(+)

(+)

(+)

En son SerkanKuyumcu tarafından Pzr 09 Oca 2005, 05:03 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

SerkanKuyumcu
13 yıl önce - Cmt 08 Oca 2005, 17:40
bu arada...

ANKARA'NIN TÜRKİYE'NİN EN YEŞİL BÜYÜK ŞEHRİ SEÇİLDİĞİNİ GAZETELERDEN OKUMUŞSUNUZDUR HERHALDE

Ve şu an 1.3 milyon fidan daha dikildi.

Anıl

13 yıl önce - Cmt 08 Oca 2005, 17:49

Serkan hoşgeldin, sende Buket gibi çok güzel bir giriş yaptın.

Ilk mesajındaki ilk 4 fotoğraf çok güzel, kalitesini düşürdüğünde kullandığın programdan sharpen yap yeniden netleşir fotoğraflar.
Ayrıca illa 5 tane yollamak zorunda değilsin hermesajda, tekrardan Fotoğraf Yükleye basıp, aynı mesajda bir 5 tane daha yükleyebilirsin.

Ayrıca yine ilk mesajda 5. fotoğraf, yani Anıtkabirin içini gösteren fotoğrafı dik tarafına çevirmeyi unutmuşsun. Istersen dik haline çevirip yeniden yükle, yatık duranı silelim. Ben yaparsam iki tane wowturkey.com yazısı olacak.

Güzel fotoğraflarının devamını bekliyoruz.

Yuzbasi Volkan Yuksel

13 yıl önce - Cmt 08 Oca 2005, 22:01

Serkan hos geldin,

Eminim Turkiye'de zar zor toplanan vergilerin kaymak kisminin tuketildigi guzelim Baskent Ankara ilimizin 1.3 milyon ek fidanla daha da guzel olmasi tum Turklerin ortak sevinci olacaktir.

Ancak , bu agaclandirmalarin Ankaranin cok yakin cevresi de dahil, agaclandirmaya daha cok ihtiyac duyulan neredeyse tamamen kel il ve ilcelerimizde yapilmasi daha dogru olurdu gorusundeyim.

Guzel fotograflarini bizlerle paylastigin icin tesekkurler, tekrar aramiza hos geldin.

Selahattin
13 yıl önce - Pzr 09 Oca 2005, 02:13

Herkese selam.Bu benim Foruma ilk mesajım ve ilk Fotoğraf gönderişim(inşallah Fotoğrafları istenilen şartlarda ayarlayabilmişimdir )

Yüzbaşı Volkan Yüksel Abimizin şu sözleri üzerine:

Alıntı:
Baskent Ankara ilimizin 1.3 milyon ek fidanla daha da guzel olmasi tum Turklerin ortak sevinci olacaktir.
Ancak , bu agaclandirmalarin Ankaranin cok yakin cevresi de dahil, agaclandirmaya daha cok ihtiyac duyulan neredeyse tamamen kel il ve ilcelerimizde yapilmasi daha dogru olurdu gorusundeyim.

Ankara'nın Hasanoğlan Kasabasında oluşturulan Ağaçlandırma Sahasının bir kaç fotoğrafını göndermek istiyorum.Bir de Gelin Kayamız'dan Güneşin batışı var.

Yeşil bir Ülke yaratmaya çalışan herkese minnetlerimi iletiyorum.

(+)

(+)

(+)

(+)

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA