Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Elazığ - Yatırım Haberleri
« önceki   123 ... 134135136   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 2
Emrah23
6 yıl önce - Pzr 16 Ekm 2011, 21:49

şehrimizin bir değil birkaç tane 5 yıldızlı oteli kaldıracağına inanıyorum hem bankasyada bi takımımız var gelecek misafirlerde konaklama sıkıntısı çekmez hali hazırda 4 yıldızlı otellerle kimse sıkıntı çekmiyo ama neden daha iyi olmasın hem gelecek yaza harput turist patlaması yaşayacak aha buraya yazıyorum

Tolga Dt
6 yıl önce - Pzr 16 Ekm 2011, 22:00

Otel sıkıntısı ne yazık ki had safhada yapılan araştırmalarda en az 2700 yatağa ihtiyacımız olduğu belirtiliyordu buda bir hayli açığımız olduğunu gösteriyor.

mustafa23

6 yıl önce - Prş 20 Ekm 2011, 09:27
Multi Forum Yetkilileri Elazığ'da

Alıntı:
Türkiye'de önemli gayrimenkul yatırımlar ve başta Forum Alıveriş Merkezleri olmak üzere önemli ticari merkezlerin kurulumunu yapan “Multi Devolopment Türkiye” yetkilileri, yakın zamanda Elazığ’da başlayacakları yatırımlar amacıyla Elazığ Belediyesi Başkan Vekili Atik Birici’yi makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette Ticari Proje Müdürü Ayda Körpınar, İş Geliştirme Direktörü Serdar Karadağ ile ETSO Başkanı Ali Şekerdağ hazır bulundu.
“Multi Devolopment Türkiye” yetkilileri “Forum Elazığ” adıyla eski sebze halinin yerinde yapacağı İş Merkezi için fizibilite çalışmaları yapmak üzere ilimize geldiklerini ifade ettiler.

Firmanın İş Geliştirme Direktörü Serdar Karadağ, ziyaret dolayısıyla yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Multi Forum firması olarak Elazığ’a büyük önem verdiğimizi ifade etmek isterim. Forum markası adı altında Türkiye’nin çeşitli merkezlerinde alış veriş merkezleri açıyoruz. Elazığ’da 2012 yılının ikinci yarısında temel atma töreni yapacağız. Elazığ’ın iş potansiyeline önem veriyoruz. Satın aldığımız arsa üzerinde çeşitli yatırımlar yapacağız. Belediyemizden ve bölgedeki iş adamlarından görüş alışverişinde bulunacağız. Başkanımız sağ olsunlar bizlere gereken destekte bulunacaklarını söylediler kendilerine teşekkür ediyoruz.”

ETSO Başkanı Ali Şekerdağ ise açıklamasında şunları belirtti: “Multi Forum firma yetkilileri ile görüş alış verişinde bulunuyoruz. Firmanın Elazığ’ın ihtiyaç duyduğu konaklama ve alış veriş merkezi konusunda yatırım yapacakları bizleri sevindirmiştir. Şehrimize yapacakları yatırımı biraz daha öne çekmelerini kendilerinden istirham ediyoruz.

Şehrin her geçen gün marka değerinin arttığını, ulusal arenada ticari faaliyetler yürüten dev markaların Elazığ’a gelme noktasında yarıştıklarını ifade eden Belediye Başkan Vekili Atik Birici ise açıklamasında şunları söyledi:
“Şehrimizin bölgede yeni bir cazibe merkezi olması amacıyla eski sebze halinin yerinde inşa edilecek olan alış veriş merkezi için bugün “Multi Forum” yetkilileriyle bir aradayız. Şehrimiz için önem arz eden bu proje 2012 yılının ikinci yarısında hayata geçecek ve 2013 yılında inşaat tamamlanacak. Firma yetkilileri bugün bizlere Forum Elazığ’ın projesini sundular.

Bu dev yatırımla birlikte birçok sektörde önemli bir canlılık olacağı gibi istihdam noktasında da ilimize bin kişilik bir iş alanı oluşturması sağlanacaktır. Oldukça geniş bir alana sahip olacak alış veriş merkezinde her ayrıntı düşünülmüş durumda. Bu projenin ilimize ve bölge sakinlerine hayırlı olmasını diliyorum.

İnşallah yapacakları proje ilk belirtilenden daha büyük ve ayrıntılı olur.

kaan_aslan
6 yıl önce - Prş 20 Ekm 2011, 12:28
ELAZIĞ'A 2. İMAM HATİP LİSESİ

Alıntı:
Elazığ’a ikinci imam hatip lisesi yapımı için çalışmalar hızlandı. Elazığ Valisi Muammer Erol Elazığ İmam Hatip Lisesini ziyaret etti ve Abdullahpaşa Mahallesinde yapılacak olan İmam Hatip Lisesi inşaat alanında incelemelerde bulundu.Elazığ Valisi Muammer Erol, Milli Eğitim Müdürü Nihat Büyükbaş ile birlikte Elazığ İmam Hatip Lisesini ziyaret ederek Okul Müdürü Ekrem Cengiz ve diğer ilgililerden okulla ilgili bilgiler aldı.
Okulun üst kısmında bulunan oyun alanını da gezen Vali Erol, alan ile ilgili olarak yapılması planlanan plan tadilatı sonucunda ortaya çıkması muhtemel durumla alakalı okul idarecileri ve Milli Eğitim Müdürü Nihat Büyükbaş’tan bilgiler aldı.Daha sonra Abdullahpaşa Mahallesine geçen Vali Erol burada imam hatip lisesi yapılması için 2012 baharında temel atılacak olan alanı inceledi.Yapılacak olan imam hatip lisesi hakkında bilgi veren Milli Eğitim Müdürü Nihat Büyükbaş, mevcut imam hatip lisesinin talebi kaldıramadığını ve yeni bir imam hatip lisesine ihtiyaç duyulduğunu ifade ederek, yeni okulun Abdullahpaşa’da Nene Hatun Anaokulunun yanında bulunan alanda inşa edileceğini söyledi. Alanın dokuz dönümden oluştuğunu ve yapılacak okulun 24 derslikli olacağını açıklayan Büyükbaş, ihale sürecinin devam ettiğini, ödenek sorununun bulunmadığını ve Mart Nisan aylarında inşaata başlanacağını ifade etti. Büyükbaş, okulun 2012–2013 eğitim yılına yetiştirilmeye çalışılacağını da sözlerine ekledi.

hüseyin ceyhan
6 yıl önce - Prş 20 Ekm 2011, 12:34

çok güzelbi haber . bari yapılmışken yol kenarına yapılsa, biraz da görkem katılsa çok iyi olur bence .
çünkü şehrin batı girişi orası . dışarıdan gelen birinin gözünde şehir daha da güzel görünür. ayrıca o mahalleye be tane de internet kafe yapılsa(ki okulun yapımıyla beraber o da açılır) çünkü o mahallede bi tane internet kafe yok . ben internete girmek için ta çarşıya geliyom

Aksu23
6 yıl önce - Cum 21 Ekm 2011, 11:25

abdullahpaşa da bende oturuyorum internet cafe sıkıntısı yok nurullah cami civarındaki çarşı ile sağır dilsizler okulu civarında internet cafe var diye biliyorum.... internet cafe sıkıntısı yok bildiğim kadarıyla...

Emrah23
6 yıl önce - Cum 21 Ekm 2011, 14:36

dedikleri kadar dev bi yatırımı 2012nin ikinci yarısında başlayıp 2013te nasıl bitirmeyi düşünüyolar umarım artık bu şehre verilen sözler tutulur

Barış23

6 yıl önce - Cum 21 Ekm 2011, 16:38

Elazığ forum ankaradaki karum avm kadar olacak.yani kücük bir avm miz olacak.Bence önemli olan mimarisi ve içindeki mağazalar.marka lar Elazığ foruma ayrı bir deger katacaktır.

Elazizli

6 yıl önce - Cum 21 Ekm 2011, 19:52

Elazığ'ın avm ye falan ihtiyacı yok.Milletin alım gücü yok sürekli avmden bahsedip duruyorlar.Kimse avmlere istihdam alanı olarak bakmasın.Ne yazık ki Elazığda üretim gücü ''0'' !

Sürekli tüketime yönelik yatırımlardan bahsediliyor.Neden fabrika kurulmuyor .Otomotiv olsun , tekstil olsun yada gıda olsun neden teşvik edlimiyor.Elazığda zibil gibi avm var.Hiç de gerekli birşey değil.Millet sadece şehire görsel tarafından bakıyor.Önemli olan madalyonun diğer tarafını da görmek.Millet aç.

Sen Türkiyenin en iyi avm sini yapmışsın fakiri garibanı ne ilgilendirsin ? Ama bu adamları barındırırsan iş imkanı sağlarsan asıl yatırımı o zaman yapmış olursun.

Bunlar şahsi görüşlerimdir kimse alınmasın.Ben genel anlamda konuşuyorum.AVM cebinde parası olana avm.Millete keyif lazım , gidip bolca olan vaktini geçirecek yer lazım.Hiçte olmasın bir kaybımız olmaz.

BEYDAĞI44
6 yıl önce - Cum 21 Ekm 2011, 20:24

elazizli sana helal olsun..

sayfa 2
« önceki   123 ... 134135136   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET