Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1770
Adanalı Hamko
1 hafta önce - Sal 26 Ksm 2019, 16:50

Chp’nin bu Ülkeye vereceği katacağı hiçbirşey yoktur, Bunlardan Başkan Erdoğan nefretini çekin alın, dımdızlak ortada kalırlar.
Aralarındaki yarış, Sayın Erdoğan'dan nefret etme yarışıdır. Kim daha çok nefret ediyorsa o daha muteberdir. "Külliye'ye giden CHP'li" kumpası bu nefret üzerinden devreye sokuldu.
Mesele partilerinin dışardan dizayn edilme meselesi değildir. Aklınıza ne oldu; kaset kumpasıyla genel başkanları değiştirildi, gıkları çıkmadı. İşte önümüzde duran en güzel örneği İstanbul’da kazanan İmamoğlu’dur, seçildiği günün ertesi diyet borcunu ödemek için Diyarbakır’da Hdp’lileri ziyaret etti, sonra’da yurtdışına gidip ağababalarına Türkiye’yi şikayet etmişti.

osman akar
1 hafta önce - Sal 26 Ksm 2019, 16:57

Alıntı:
sonra’da yurtdışına gidip ağababalarına Türkiye’yi şikayet etmişti.

ADANA'LI Kardeşim çok doğru dedin. Rahmetli Babam bunların tek parti döneminde çok eziyet çekmiş.
Bunların yapacağı Tek DEMOKRATİK SEÇİM
AÇIK OY GİZLİ TASNİF'tir....

Mustafa Bağlum
1 hafta önce - Sal 26 Ksm 2019, 17:17
Chp nin Özeti

Chp için ;

Hdp yi ziyaret etmek bir görevdir.
Ama Cumhurbaşkanını ziyaret etmek hainliktir.

Chp çok yanlış yolda

medicus001
1 hafta önce - Sal 26 Ksm 2019, 23:07

Kilicdarogluna yeni bir ad bulmuslar... Aparat

Ugi Öz

1 hafta önce - Çrş 27 Ksm 2019, 01:14

Yusufkoca
1 hafta önce - Çrş 27 Ksm 2019, 08:51
Toplumsal deprem fitne !

Çok şükür hiç partiye oy vermişliğim yok. Mevcut partilerin, benim ilkemin ve ülkemin kenarından geçemediğini görüyor, ve hem onlar hemde, değerlerim ve değer verdiklerim adına üzülüyorum.!
Ancak şu mevcut anlayışı ile chp'yi düşman başına dilemem. Bu toplum nasıl bir cürüm işlediki, Chp ile imtihan oluyor.! Başkalarına Hiç bir şey veremeyen insanın, iyi niyet ve samimiyet gibi bir sermayeyi esrgememesi gerekirken, nasıl olurda !
"Toplumu mahveden fitne fücurü verirsin !?." Erdem ahlak donanımın olmalı iken, böyle cıscıbır "şeytandan üryan" nasıl ortaya çıkarsın ?. Hiçmi haberin yok, bir toplumu millet yapan ortak erdem ve ahlakıdır ! Yine o milleti, kalabalık yalnızlar, ortak amaçsız, birbirine düşman hale getiren kötülüklerin en büyüğü, "fitne fesat yaymaktır"

Yoksa bimezmisin " fitne uykudadır onu uyarana lanet olsun" diyen ilahi uyarıyı.
Yoksa apaçık ilahi uyarı sana ulaşmadımı !?.
Yoksa "çağrıdan" habersizmisin !?.

Oezel

1 hafta önce - Prş 28 Ksm 2019, 08:22
Fikra Gibi

Benim siyasetten özel bir beklentim yok."
Kemal Kılıçdaroğlu
"Benim kurultaya dönük hiçbir faaliyetim yoktur."
Muharrem İnce

osman akar
1 hafta önce - Prş 28 Ksm 2019, 14:20

Açık konuşalım.. Biz demek ki büyük bir günah işledik Yüce Rabbim de Bela olarak bize cehapeyi verdi.... Bunun başka bir açıklaması yok...

Cemoli D18
1 hafta önce - Prş 28 Ksm 2019, 19:28

Talat atilla

Sözcü gazetesi

Rahmi turan
Uğur dündar
Candaş tolga ışık

Chp genel merkezi
Kemal kılıçdaroğlu
Muharrem ince

Saraya giden biri
Chpli söyledi
Kaynağım sağlam
Erdoğan chpli birini destekleyeceğim dedi

Vs
Vs
Vs

Dedikoduyu biliyorsunuz.
Bu dedikodu ya da konu ak parti genel merkezinde olsaydı konu kapanmazdı, muhalif medya ve sosyal medya bu konunun üstüne sonuna kadar giderdi.

Aynı durum chpde olunca bir anda herkes sus pus oluyor.

Bu kadar ikiyüzlü nasıl olunuyor aklım almıyor.
Chp, bize her şeyi öğretiyor.

Ortada suç, yalan, kumpas, dalavere, iftira var.
Türkiye'den, CB Erdoğan'dan özür dilemeleri şart...

habibkadir
1 hafta önce - Prş 28 Ksm 2019, 19:45

Alıntı:
Açık konuşalım.. Biz demek ki büyük bir günah işledik Yüce Rabbim de Bela olarak bize cehapeyi verdi.... Bunun başka bir açıklaması yok...

Doğruluk payı yok değil ama o günler geride kaldı.
Şu an chp ibret almamız için var.
Kendi dar ve saçma dünyalarındaki kısır döngülerinden başlarını kaldıramıyorlar.
İktidar olmadıkları sürece sıkıntı yok.

sayfa 1770
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET