Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1751
mehmetlu
3 hafta önce - Pts 21 Ekm 2019, 11:03

"Türk devleti seri katildir", "Türk askeri soykırımcıdır", "TSK işgalcidir", "Türkiye sivilleri katlediyor", "İzmir, Türkiye'den ayrılsın", "Türkler, Ermenilere soykırım yapmıştır", "Türkiye, Ortadoğu'yu bataklığa çevirmiştir", "Batı dünyası Türkiye'ye yaptırım uygulasın", "pkk-pyd-ypg terör örgütü değildir"

Devlete, millete, askere ne kadar küfür edersen, teröristlere yandaşlık yaparsan, emperyalistlere taşeronluk yaparsan bu partide o kadar hızlı yükselirsin. Tabii bunlarda suç yok. Bunları böyle konuşturan, bunlara biat eden seçmeni suçludur. CHP, açık açık Türkiye Cumhuriyet Devleti düşmanı bir örgüttür.

nedimussoy

3 hafta önce - Pts 21 Ekm 2019, 19:56

Tunç Soyerler varken Amerika, Fransa, İsrail ve Yunanistan'a ihtiyaç yok.
Bu insanlar ne aralık bu kadar vatanlarından nefret eder hale geldiler ve onlara oy vermeyi sürdürenler neden hâlâ bu kadar kör?

erkan_gs_mk

3 hafta önce - Pts 21 Ekm 2019, 20:02

Nedim abi, düşmanının düşmanı dostumdur ilkesizliği yüzünden olabilir maalesef.

Yahu bu zat partinin başına geçtikten sonra Chp'nin Atatürk ile bir alakası kalmamıştır. Ama bu partiye tıpış tıpış oy verenlere sorsan ben Atatürkçüyüm derler. Valla ben yemiyorum yiyen varsa bilemem!

Ben Atatürkçüyüm ama halen bu partiye oy veriyorum diyenlere dayanamayıp artık yapıştırıyorum cevabımı. Kusura bakmasınlar.

nedimussoy

3 hafta önce - Pts 21 Ekm 2019, 20:49

Allahtan ellerinden gelmiyor. Ellerinden bi gelse biri İzmir de dahil tüm Egeyi, diğeri ise Diyarbakır ve ötesini verelim kurtulalım diyecekler.

Mutlu Nihayet
3 hafta önce - Sal 22 Ekm 2019, 10:57
Hepsinde bir sebep var, büyük imâlar içerir

Ekrem İmamoğlu'nun olası devlet başkanlığında bakanlar şu şekilde olurdu.

Düşmana gerek yok zaten ülke 1 ayda yok olurdu.

Ustura Faysal
3 hafta önce - Çrş 23 Ekm 2019, 00:01

Kemal Kılıçdaroğlu.

Karizma,
Asalet,
Heybet,
Endam,
Yiğitlik,
Yakışıklılık,
Cesaret,
Özgüven,
Kararlılık,
Basiret,
Yüreklilik Akıl ve Beyin..!!!

HİÇBİRİ YOK.🤣🤣

!yunus!

3 hafta önce - Çrş 23 Ekm 2019, 19:40

Bide inkar ederler pkk ile isbirliklerini.. Tarihi sizi yazdi.

Yeyin birbirinizi.

nedimussoy

3 hafta önce - Prş 24 Ekm 2019, 13:11

CHP Parti Meclisi Üyesi Erdal Aksünger: "PYD terör örgütü değildir"

Asker polis doktor ögretmen binlerce insanımızı şehit eden, Ülkemizi parçalamaya kalkan, PKK'nın Suriye kolu olan ve Barış Pınarı harekatında onlarca vatandaşımız ve askerimizi şehit eden PYD terör örgütü için diyor.

Yazıklar olsun...

Mutlu Nihayet
3 hafta önce - Prş 24 Ekm 2019, 13:17

Mardin'e Urfa'ya havan topu atıp vatandaşlarımızı şehit edenlere güzelleme yapan bu HERİF için neden Savcılık kılını kıpırdatmıyor ?

Adanalı Hamko
3 hafta önce - Prş 24 Ekm 2019, 13:37

(+)

Tutmayın küçük enişteyi

sayfa 1751
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET