Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1709
Ahmet Tezer 1980
4 ay önce - Cmt 01 Hzr 2019, 13:06

Alıntı:
Yakın geçmişte CHP zihniyetini yanlarına alarak ; imam hatiple, namazla, başörtüsüyle kısaca dinin her türlü değerleriyle uğraşan hatta bunun için muhtıra veren, ihtilal yapmaya kalkışan paşaların şu anki durumunu merak ediyorum.

Şimdi istemedikleri kişilerin de olduğu bir ülkede yaşamak onların cezası.

Ben de o hapse haksız yere atılıp hapiste kendi canına son veren, çok acılar çeken, gururu hiçe sayılan; askerlerin, paşaların son durumunu merak ediyorum. Ailelerinin çektiği acıları çok merak ediyorum.

Fahrettin M
4 ay önce - Cmt 01 Hzr 2019, 13:25

Alıntı:
Şimdi istemedikleri kişilerin de olduğu bir ülkede yaşamak onların cezası.

Ben de o hapse haksız yere atılıp hapiste kendi canına son veren, çok acılar çeken, gururu hiçe sayılan; askerlerin, paşaların son durumunu merak ediyorum. Ailelerinin çektiği acıları çok merak ediyorum.

Çok önceden beri elma ile armut birbirine karıştırılmasaydı, gerçek tehdit samimi bir şekilde iktidarların önüne konulsaydı o bahsettiğin haksızlık ve acılar yaşanmazdı.

Cemoli D18
4 ay önce - Pts 03 Hzr 2019, 11:49

Pençe harekatı sanki Irak kuzeyine değilde, CHP genel merkezine yapıldı. !

Hasan Pullu
4 ay önce - Prş 06 Hzr 2019, 21:13

Ugi Öz

4 ay önce - Cum 07 Hzr 2019, 23:47

Alıntı:
Kemal Kılıçdaroğlu, terör örgütü propagandası yapmak suçundan hapis yatan öğretmen Ayşe Çelik'i kabul etti.

Kaynak: Ensonhaber

Arkadaslar baska söze gerek varmi!?!?! CHPKK diyoruz inanmiyorlar

Mustafabey 01

4 ay önce - Cmt 08 Hzr 2019, 10:05

Pkk ya terör örgütü diyemiyenler hdp nin açıklamalarına karşıda devletin lehine bir açıklama yapması gerekirken sessiz kalıyorlar!
Şehitler niçin ölüyor? Vatan ve Bayrak için değilmi? Chp ve Kılıçdaroğlu siz hangi Vatan ve Bayrak içinde yaşıyorsunuz?

Yıllarca başörtüsünü çıkartırmak için mücadele edenler şimdi seçim zamanın gelince dost gibi görünüyorlar, geçmişi ne çabuk unuttunuz?

Haldun Turan

4 ay önce - Cmt 08 Hzr 2019, 10:33

Allah rahmet eylesin.

Kederli ailesine başsağlığı dilerim.

Aslan Sevda
4 ay önce - Cmt 08 Hzr 2019, 11:02

Çok yaşlı değildi, ALLAH rahmet eylesin

Malp06
4 ay önce - Cmt 08 Hzr 2019, 15:18

VIP den uçağa alınmadı diye tantana çıkaracaksın, hakaret edeceksin ondan sonra bu milletten musakka edebiyatına inanmasın bekleyeceksin.

Hasan Pullu
4 ay önce - Cmt 08 Hzr 2019, 15:29

Alıntı:
Çok yaşlı değildi, ALLAH rahmet eylesin

laik birine Allah rahmet etsin denmez

sayfa 1709
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET