Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1708
Kenanwow
1 yıl önce - Pts 27 May 2019, 01:33

Alıntı:
Nihat Genç'ten olay olacak sözler! Laik ve çağdaş aydınlar...

Muhalif yazar Nihat Genç: "Laik ve çağdaş aydınlar hüsrana uğrattı beni. Bu adamlarla bir yere gidilmez. Daha 6 ayını doldurmadı, 3 ayda secde ettiler İmamoğlu'na. Daha İmamoğlu'nun ağzından da FETÖ ve PKK'ya karşı bir cümle göremedik." dedi.

Haberin Videosu:

http://video.haber7.com/video-galeri/140354-nihat ...s-aydinlar

Aslan Sevda
1 yıl önce - Pts 27 May 2019, 18:12

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkında, sosyal medyadaki paylaşımları nedeniyle başlatılan soruşturma kapsamında, 4 yıl 10 aydan 17 yıla kadar hapis cezası istemiyle hazırlanan iddianame kabul edildi.

HÜRRİYET

Bu kadın İyi Parti ile ara bozmak istiyor. Akp'ye de çok sert sözler etmişti.

!yunus!

1 yıl önce - Sal 28 May 2019, 14:17

Gandi gene algi calismasi yurutuyor yalanlarla iftiralarla.

Yuzbinlerce kadin ve cocuk coplerden yemek topluyormus..

Boyle muhalefetin Allah belasini versin

Aslan Sevda
1 yıl önce - Sal 28 May 2019, 14:28

Chp den böyle bir mesaj gelir mi ?

ccahit

1 yıl önce - Sal 28 May 2019, 14:32

Demirtaş sevdalıları böyle bir mesaj yayınlayamaz afrine niye giriyoruz ortadoğu bataklığında ne işimiz var diyen zihniyetin umrumdamı böyle şeyler alimallah seçim ortakları çok kızar sonra.

!yunus!

1 yıl önce - Sal 28 May 2019, 14:32

Eskiden butun komsularimizla aramiz iymis simdi Erdogan yuzunden butun komsularimizla aramiz bozukmus..

Sen sabir ver yarabbim!!

Ugi Öz

1 yıl önce - Cmt 01 Hzr 2019, 00:04

Imamhatip kapatilsin diyene bak hele, ey Kilicdaroglu yavas dön yavasss

Malp06
1 yıl önce - Cmt 01 Hzr 2019, 10:32

Alıntı:

, Eğer 23 Haziran'daki seçimleri İmamoğlu kazanırsa Bir dahaki seçime Kemal Kılıçdaroğlu Hacca gidip Beş vakit namaza başlamazsa Ben de bir şey bilmiyorum

Fahrettin M
1 yıl önce - Cmt 01 Hzr 2019, 12:44

Alıntı:

Yakın geçmişte CHP zihniyetini yanlarına alarak ; imam hatiple, namazla, başörtüsüyle kısaca dinin her türlü değerleriyle uğraşan hatta bunun için muhtıra veren, ihtilal yapmaya kalkışan paşaların şu anki durumunu merak ediyorum.

Ahmet Tezer 1980
1 yıl önce - Cmt 01 Hzr 2019, 13:06

Alıntı:
Yakın geçmişte CHP zihniyetini yanlarına alarak ; imam hatiple, namazla, başörtüsüyle kısaca dinin her türlü değerleriyle uğraşan hatta bunun için muhtıra veren, ihtilal yapmaya kalkışan paşaların şu anki durumunu merak ediyorum.

Şimdi istemedikleri kişilerin de olduğu bir ülkede yaşamak onların cezası.

Ben de o hapse haksız yere atılıp hapiste kendi canına son veren, çok acılar çeken, gururu hiçe sayılan; askerlerin, paşaların son durumunu merak ediyorum. Ailelerinin çektiği acıları çok merak ediyorum.

sayfa 1708
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET