Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2

İBB'nin yaptığı kaldırımlar sizce iyimi?
Evet 44.4%  44.4%  [91]
Hayır 55.6%  55.6%  [114]
Toplam Oy : 205

uzay
8 yıl önce - Sal 27 Eyl 2011, 20:54

Biraz abartılmıyor mu ? Benim bildiğim Karşıyaka ve Bayraklı bölgesi gereğinden fazla kaldırım ve yol yatırımı aldı gitti. Bizim bu Karabağlar , Konak bölgesi pekte ellenmedi.Konak diyince, Alsancak vs.'den bahsetmiyorum ben. Üçyol , Yeşilyurt bölgelerine yıllardır kırık dökük taşlarda yürüttüler alt yapı için .Şimdilerde çoğu yerde yeni kaldırımlar yapıldı .Gayetde iyi yaptılar. Sadece asfaltlama konusunda şu bozuk Ordu Caddesi'ni köy yolu gibi tangır tongur çukurlarda eziyet çektirmesinler. 2010 senesinde asfaltlanılcak denildi .Sene 2011 sonları ve hala bir çalışma yok . Yaya geçitleride gerçekten güzel olmaya başladı .Sadece temizlik olması gerekir .

OrhunAlac
8 yıl önce - Sal 27 Eyl 2011, 22:24

Konak'ta (Mesela Ismet Inonu'nun sokagi) cok eski kare parko taslar vardi, belki de 100 yillik. Yakin zamanda Konak Belediyesi bunlari da degistirdi.

Kordon'da cok eskiden bu karolardan vardi, Sonra ustlerine asfalt dokuldu.. sonra da eski gorunumlu arnavut kaldirimi tekrardan yapildi. Siz dusunun artik.

Boston'un kaldirimlari 1850'den beri ayni.

H.Bayraklı
8 yıl önce - Sal 27 Eyl 2011, 22:47

Alıntı:
Biraz abartılmıyor mu ? Benim bildiğim Karşıyaka ve Bayraklı bölgesi gereğinden fazla kaldırım ve yol yatırımı aldı gitti.

Karşıyaka fazla almış olabilir ama Bayraklı az bile almıştır...

2009 yerel seçimlerinde Bornova'dan Bayraklı'ya bağlanan mahallelere kaldırım ve yeni yollar yapıldı. Gayet güzel oldu Bu hizmetlerin basında BAYRAKLI olarak duyurulması; farklı bir izlenim yaratıyor.

HAKİKİ BAYRAKLI diyebileceğimiz (Çay Mah. - M.Erener - Cengizhan - Alparslan - Çiçek Mah v.s.) 2004'den 2011'e kadar olan AZİZ BAŞKAN sürecinde İzmir Büyükşehir Belediyesinden
KALDIRIM ve YOL yatırımı almamıştır.!!!

Yalın35_Göztepeli

8 yıl önce - Çrş 28 Eyl 2011, 20:55

Evet bnde Hakan'a katılıyorum..Bende 2009 senesinde Bayraklı'daki Çiçek Mahallesine gittiğimde Yani düğün salonlu taraflarıında olan kaldırımlar aynı ve çok kötüydü...Sevgi Yolu çok kötüye gitmeye başlamış..Nedense Yeşilyurt ve Karabğlar'a çok hizmet verilir..Bayraklı ortada kalır..Sanırım ilçeyi lafta kalsın diye yaptılar heralde..Yeşilyurt Sevgi Yolu Bayraklı'Dakinden daha çok temiz..Çok ilginç..

Yalın35_Göztepeli

8 yıl önce - Çrş 28 Eyl 2011, 23:17

Gerçekten kaldırımlar çok güzel oldu..Eskisi kadar ezilmiş taşlarla karşılaşmıyoruz..En azından Fen İşleri Müdürlüğü ve Belediye çok iyi çalışıyor diyebilirim...

uzay
8 yıl önce - Cum 30 Eyl 2011, 23:57

O mahallede ki caddeler büyükşehir sınırlarında olmuyadabilir bel ki bu yüzden yapılmamışta olabilir.Siz en iyisi belediyeye şikayette bulunun bakalım ne cevap gelicek Bayraklı konusunda.

Saygılar...

operator11
8 yıl önce - Cum 07 Ekm 2011, 08:54

Aynı kaldırımı karşıyaka ve çevresine yaptılar, çokta güzel oldu.Fakat yine aynı taş kaldırımı altınyol kenarlarınada yapmışlardı..Bisiklet ile işim düştü ve gezinti maksatlı kaldırımdan bayraklıya kadar gittim.Keşke gitmeseydim.. Beton zeminden sonra gelen kırmızı taşlar 2,3 cm yukarı yada aşağıda .. Yani diğer arkadaşlarımın dediği gibi güzel yerlerde işçilik iyi , görülmeyen yada kötü yerlerde işçilik kötü oluyor..

sensonic
8 yıl önce - Cum 07 Ekm 2011, 09:02

bu kaldırımlardan şuanda yeni girneye de yapılıyor

hamdi levent
8 yıl önce - Cum 07 Ekm 2011, 14:33

kaldırımların yapımında ve kullanımında ne yazık ki engelli vatandaşlarımız da düşünerek yapılmalı

uzay
8 yıl önce - Cum 07 Ekm 2011, 23:00

İnönü Caddesinde 'ki çalışmalar tam gaz ilerlemekte.Üçyol Y.Çamlık duraklarının olduğu kısma kadar bordür , taş ve alt yapıyı tamamlamışlar.Betonyol Meydan tarafındada alt yapıya başlanmış durumda.İnşallah 1 ay gibi kısa sürede Üçyol tümüyle bitecektir.Ayrıca E.paşa Lise'si önünde ki caddede bu gece asfaltlanıcak.

Saygılar...

sayfa 2
« önceki   123 ... 262728   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet