Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Elazığ - 2. Organize Sanayi Bölgesi
« önceki   123 ... 555657   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
sayfa 56
destroy onurr
5 ay önce - Pzr 21 Nis 2019, 23:02

Ayrıca profilindeki elazig i kaldır malatya yap. Orda çalışalı beri gafil Malatyalilar gibi elazığın her projesini alaycı olumsuz eleştirip fotoğraflar atıyorsun. Yaptıkları birbiri ile celisiyor. Ruh halin için endişeleniyorum

hazarkentli
5 ay önce - Pts 22 Nis 2019, 02:07

Alıntı:
Ankara artık elazığın kuzey bölgelerini gördü.

Bence de öyledir şehirin geneline göre daha yüksekte kalıyor.

alper23

5 ay önce - Pts 22 Nis 2019, 07:17

Alıntı:
Öyle dalga geçeceğine iki katkıda sen ver

Evin yapıla daha ne katkı verem ben sahan, gir Elazığ başlıklarının istatistiklerine bir çoğunda ismimiz en tepede, binlerce fotoğraf atmışım

Alıntı:
Seni buraya denetçi yapacaklarını sanıyorsun çok yaniliyorsun. Zira farklı mecralarda senin için tıpkı senin yaptığın gibi alay ediyorlar.

Farklı mecraların neymiş, ne gonuşilermiş bilmim umursamim de amma şunu söyliyem sahan, ben denetçi olsaydım senin gibileri burada töretmezdim emin ol.

Alıntı:
Ayrıca profilindeki elazig i kaldır malatya yap.

Bak işte orada duracaksın, bu işler senin demenle olmaz. Ne çapın yeter ne gücün yeter bizim Elazığlılığımızı sorgulamaya, biz eleştiriyorsak memleketimizin durumundan ve yapılmayan hizmetlerden ötürüdür. Burada maddi manevi kişisel menfaatinden dolayı aynı konuyla ilgili 3 tane başlık açacaksın sonra yönetime başlıkları birleştirin dediğimizde eksi puanla saldıracaksın. Yok öyle yağma.

destroy onurrr
5 ay önce - Pts 22 Nis 2019, 08:36

(+)

aceto balsamico23
5 ay önce - Pts 22 Nis 2019, 17:58

Nasipse 2033te gümüşbağlardaki OSB açılır

GD Uzmanı Selim
5 ay önce - Sal 23 Nis 2019, 23:06

Önümüzdeki ay içerisinde tahsisler kura ile yapılacak. Kura da öncelik istihdam. Başvuru sayısı çok. Kaynak Etso

Misafir 3ef

5 ay önce - Pzr 28 Nis 2019, 13:51

körpe köyünde 2 osb için dsi su deposu için ölcümlere başlamıştır kot ölçümleri deponun yapılacagı yer tespiti calışmaları başiamıştır saha altyapısı dışında oldugu için su boru hattı öcelikler arasında yer almaktadır

Misafir d48

5 ay önce - Pzr 28 Nis 2019, 20:00

dsi büyük bir su deposu yapıyor, osb alanı ve çevresindeki arazilere su taşıyacak. osb çevresindeki araziler sulanacak. 3-4 yıl sonra osb tam manasıyla faaliyete geçer. gümüşbağlar karayazı kısmındaki parseller serbest sanayi bölgesi olarak işlenerek imara açılması bundan sonraki aşamada gerçekleşecek. arazilerin çoğu şuanda planlamada. bir diğer husus karayazıdan pertek tunceli yoluna bağlantı yolu yapılacak. bu yol 3 gidiş 3 geliş olacak. organizenin karadeniz ve kuzey dogu anadolu ayagı burdan baglanacak.

GD Uzmanı Selim
4 ay önce - Pts 10 Hzr 2019, 10:35

Kuzey çevre yolu inşaatı devam ediyor. Organize sanayi bölgesinde DSİ sanırım barajdan su hattı çekiyor. Bölgedeki taş ocaklarının kapasitesi arttırılmış. Sürekli dinamit patlatarak taş kırım işleri yapılarak depolama yapılıyor. Açılım inşaatın bölgede taş ocağı aldığını duydum ama kesin bir bilgi değil. İmar planı da kesinleşti. Alt yapı işleri biterse ardından sanayi için yer tahsisine geçilir.

Murudu lu 23
3 ay önce - Pzr 30 Hzr 2019, 13:32

Alt yapı çalışmaları başladı. DSİ barajdan kanal yaparak su çekiyor. Büyük bir iş . İmarı onaylandı zaten

sayfa 56
« önceki   123 ... 555657   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET