Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Mersin'de halka hizmeti aksattığı düşünülen alt-üstyapı ve tanıtım sorunları
« önceki   123 ... 107108109 ... 113114115   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 108
Arda33
6 ay önce - Pts 05 Mar 2018, 23:51

An itibariyle sular gelmeye başladı, tabi mahalleye göre farklılıklar olabilir.

Misafir 9b1

6 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 00:02

Hangi mahalleye geldi?

Arda33
6 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 00:44

Su biraz gelir gibi oldu tekrar gitti. Nasıl bir depoysa artık kaç saattir halen dolmadı.

Murat Çetinalp

6 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 02:14

Yeni Mahalle'de su var bayadır.

Misafir e25

6 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 17:27

Sular 4 gündür kesik Mezitli Yenişehir ve Akdeniz ilçelerinde. Daha su hizmetini bile adam gibi veremeyen bir büyükşehir belediyesinden ne beklenir ki! Burhanettin Kocamaz su kesintileri, sel felaketleri ve şişirme fos çıkan projelerle anılıp 2. Dönem bile seçilemeyecek.

lacoste33
6 ay önce - Sal 06 Mar 2018, 22:45

Malesef sular kesik yıkanamıyoruz rezil olduk. 1.90₺Ye 2 tane 5lt su alıp yıkandım geçen gün. Büyükşehir Belediyesi Başkanı Bize MacitÖzcan'lı günleri mumla arattı sağolsun. Ben böyle rezillik görmedim!

serkan33

6 ay önce - Çrş 07 Mar 2018, 20:15

Adamlara bak yeni imar planında 2.Çevre yolu ve 3.Çevre yollarının batıya Tece'ye kadar uzatılmasına karşı çıkıp mahkemeye götüreceklermiş planı, bu beyinlerle Mersin nasıl ilerleyecek çok merak ediyorum, o yollar el mecbur yapılmalı, bunlar kafayı yemişler

Alıntı:
“İptal etmezseniz, mahkemeye gideriz”

Askıda olan 1/5 binlik nazım imar planının, kentteki toplum sağlığını bozacağını, kamu kaynaklarını zarara uğratacağını söyleyen MERÇED Başkanı Sabahat Aslan, planın geri çekilmesini istedi. Planın yeniden düzenlenmesi gerektiğini belirten Aslan, aksi halde mahkemeye gideceklerini de ilan etti.

Davultepe’de tarım arazilerinin ortasından, kuyuluk bağlantısına çok yakın olmasına rağmen, yeni bir otoyol bağlantısı; Mezitli, Davultepe ve Tece’de GMK Bulvarı’nın kuzeyinde İkinci Çevre Yolu’nun batıya doğru uzantısı ve 3. Çevre Yolu’nun batıya doğru Kale yerleşiminin kuzeyinden tarım alanları içinden uzatılarak Kuyuluk otoyol bağlantısına bağlanması tarım alanları üzerinde kuvvetli bir yapılaşma baskısı oluşturacaktır.

Ayrıca planın birçok yerinde yapılaşmış alanlar geniş taşıt yolları ile çevrelenmiştir, bu yolların diğer taraflarında da verimli tarım arazileri bulunmaktadır. Bu planda tarım alanı olarak öngörülmüş bölgelerin yavaş yavaş yapılaşmaya açılması gündeme gelecektir” diye konuştu.

http://www.mersinhaberci.com/haber/12836/iptal-et ...deriz.html

Emre hazar
6 ay önce - Cum 09 Mar 2018, 04:53

Bunların hiç işi gücü yokmu acaba? Muhalefet muhalefet ömürleri bitecek.

serkan33

5 ay önce - Cmt 31 Mar 2018, 12:15

Otobüs durakları rezalet halde, neredeyse hepsi savaştan çıkmış gibi kırık dökük pislik içinde, belediyenin acilen billboard ve durak ihalelerini yapması lazım!!!

Misafir 9c2

5 ay önce - Cmt 31 Mar 2018, 12:30

Yanlış anlaşılmasın, sorun çıkarmak değil niyetim. İmar Nazım planının görsellerini nereden bulabilirim? Hangi konuda yazmam gerektiğini bilemedim.

sayfa 108
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 107108109 ... 113114115   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET